U Microsoftu "spojili blagdane" i otkazali ažurira

poruka: 6
|
čitano: 3.858
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Microsoftu "spojili blagdane" i otkazali ažurira".
16 godina
offline
U Microsoftu "spojili blagdane" i otkazali ažurira

Mikrosoftovci, uživajte u blagdanima!

 

\o/\o/

 

 

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
U Microsoftu "spojili blagdane" i otkazali ažurira

Budite lagani... 

 

Ljudi moraju uskladiti sisteme zbog hrvatskog prelaska na Euro valutu.

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2022 6:28 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
U Microsoftu "spojili blagdane" i otkazali ažurira

@Sandro

 

Negacije se pišu spojeno, bez crtice, nije ne-sigurnosno, to ne postoji u hrvatskom jeziku, ide nesigurnosno, isto kao i nekorišteno, neraspakirano, neotvoreno... Ovo spominjem jer nam oglasi vrve od pridjeva ne otvoreno, ne raspakirano, ne korišteno.

Odvajanje negacije crticom postoji u engleskom jeziku (non- i plus ostatak), ali se mora prilagoditi hrvatskom jeziku pri prevođenju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2022 7:57 (Thinker).
 
9 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: U Microsoftu "spojili blagdane" i otkazali ažu
Thinker kaže...

@Sandro

 

Negacije se pišu spojeno, bez crtice, nije ne-sigurnosno, to ne postoji u hrvatskom jeziku, ide nesigurnosno, isto kao i nekorišteno, neraspakirano, neotvoreno... Ovo spominjem jer nam oglasi vrve od pridjeva ne otvoreno, ne raspakirano, ne korišteno.

Odvajanje negacije crticom postoji u engleskom jeziku (non- i plus ostatak), ali se mora prilagoditi hrvatskom jeziku pri prevođenju.

 Google translate novinarstvo... svakim danom ga je sve više i više. Nekad se dobro nasmijem.

Pogledaj samo zastupnika Dimitrija kako ponosno nosi pištolj preko ramena.  

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2022 16:13 (mzopg).
11 godina
offline
Re: U Microsoftu "spojili blagdane" i otkazali ažu

Tu se vise radi o tome da ljudima ostane godisnjih dana pa ih onda navelike uzimaju krajem godine. Tako je kod mene, uvijek u drugoj polovici 12. mjeseca ima mozda 40% ljudi, k tome jos dodat 4-5 praznika...

 

https://www.cavemancircus.com/wp-content/uploads/images/2019/dec/dumping_grounds/12_5/funny_memes_12.jpg

13 godina
offline
Re: U Microsoftu "spojili blagdane" i otkazali ažu
Još sutra i ja ću spojiti do 09.01.😀
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice