Mikroanalizom protiv COVIDA-19

poruka: 9
|
čitano: 3.049
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mikroanalizom protiv COVIDA-19".
16 godina
odjavljen
offline
Mikroanalizom protiv COVIDA-19

Znaci gospodinu doticnom slovencu se mogu zahvaliti sto mi je sitigao pozitivan rezultat testa...

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Mikroanalizom protiv COVIDA-19
Pcr testovi mogu otkriti genetske sekvence virusa, ali ne i same viruse.
Da li je gore navedena tvrdnja točna? Navodno ta tvrdnja izrečena od samog izumitelja pcr testova Karyja Mullisa.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Mikroanalizom protiv COVIDA-19

Tvrdnja je točna. To nije test na virus nego na RNA koja se nalazi u virusu. Pa sad... Ni alkotest ne govori ništa o tome što ste i koliko popili, nego samo kaže da se u izdahnutom zraku nalazi alkohol. 

 
6 0 hvala 3
3 godine
neaktivan
offline
Re: Mikroanalizom protiv COVIDA-19
Da li je moguće da se ta pojedina RNA nalazi i izvan virusa ili u nekoj drugoj molekuli koja nije virus?
8 godina
offline
Mikroanalizom protiv COVIDA-19

To je teoretski moguće, ali nikako u praksi. RNA je vrlo nestabilna molekula, pa izvan virusne čestice ne može dugo preživjeti. Osim toga, kakav bi to bio organizam, ili ne znamo što (vanzemaljac?) koji bi sadržavao virusnu RNA. Čovjek koji naglašava razliku između virusa i njegove RNA očito ne zna mnogo o analitičkoj kemiji. Nikad (gotovo nikad) se direktno ne određuje sastojak koji treba odrediti. Tako su atomske težine svih kemijskih elemenata određene (klaisičnom metodom) vaganjem taloga srebrova klorida, AgCl. Ili, kako se određuje alkohol alko-testom? Alkohol u zraku što izlazi iz pluća oksidira se u octenu kiselinu, a zatim se određuje pH nastale kiseline, ne nužno octene. 

 
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Mikroanalizom protiv COVIDA-19
Friday kaže...

Znaci gospodinu doticnom slovencu se mogu zahvaliti sto mi je sitigao pozitivan rezultat testa...

 

Stay positive! 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
15 godina
offline
Mikroanalizom protiv COVIDA-19

bum pričekal da neki od petricovih sratuponja izume nanošišače proteinskih šiljaka (navodno nije dosta ošuriti virus pa da sami otpadnu), tijekom nokautiranja ideja. ošišan virus je k'o samson - šaka impotentnog jada. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Mikroanalizom protiv COVIDA-19

Iskoristit cu ovu random temu da se zahvalim ovom Bug forum community-u koji me iz godine u godinu odusevljava sarkazmom, ali i poucnim informacijama, cisto ako vas Plenki uskoro ukine 

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
1 1 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Mikroanalizom protiv COVIDA-19

Glupi aktivizam

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice