U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri civil

poruka: 55
|
čitano: 17.894
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri civil".
3 godine
odjavljen
offline
Re: U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri c
Zaporožac kaže...

Evolucija se vodi karakterom a ne silom... (Darwinovo tumačenje).

Onos materijalnog i duhovnog mora biti u ravnoteži, inače sad ne bismo postojali.

 

Što reče jedan moj izvanredni profesor neuropsihijatar (po starom nazivu), važna je epigenetika..

 

Tako je vjerojatno i u svemiru.

 Treba to isto objasniti izumrlim ljudskim vrstama, koje je homo sapiens potaracao. Snaga, energija, logistika i malo inteligencije. Pravila svemira su neumoljiva, za sada.

11 godina
offline
U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri civil

Ako u svemiru vrijede isti prirodni zakoni kao i na Zemlji, a nema naznaka da je drugačije, onda vrijede i evolucijski zakoni. A to znači da su izvanzemaljci, ako ne isti, a onda vrlo slični nama. Znači sve što je Alberto izračuna stoji. Nadajmo se samo da mu je račun točan.

42
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2022 18:07 (markoBT).
 
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri civil

Koje su to četiri civilizacije? Amerika, Kina, Rusija i ...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri c
soulwire kaže...

Koje su to četiri civilizacije? Amerika, Kina, Rusija i ...

 Iran.

 

Zanimljivo kako se racuna od 1915te. Zanimljivo kako se jos uvijek nije zaustavilo puno ratova. Sve se vrti oko novca? Mislim na ove financijske napade. Da ali opet rat u Ukrajini ne prestaje. 

Jedini koji ce najebati su oni na gubitnickoj klupi. 

16 godina
offline
U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri civil

populacija ljudi rapidno raste + mogući nemiri + vladajuće agende + avion leti + bijeli trag = chemtrails


hodam ravno + nema zakrivljenja mora + heliocentrični iluminati + FishEye kamera = ravna zemlja


pra pra juha oceana + munja + život + riba+ vodozemac + sisavac+ 2 ruke + 2 noge + bobice = evolucija


veliki svemir + zvijezda nalik suncu + egzoplaneti + 15.785 izvanzemaljskih civilizacija + 0,0014 + 4,42 = četiri civilizacije spremne napasti zemlju

 
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri c
jel te civilizacije napadaju u savezu protiv nas...ili svaka po redu...čeka da ih naguzimo...tko će biti zadužen za eventualne ratne zločine...koji sud i na kojem planetu...da li postoji neka peta civilizacija koja će biti neutralna i posredovati u pregovorima između sukobljenih strana
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
offline
U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri civil

Covjece, neko je potrosio vrijeme kontajuci o ovome. Jos je to morao napisat kao nesto bitno. Blejenje u plafon ili u ugasen tv djeluje kao vise produktivno.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri c
Sve ovakve kalkulacije su jako proizvoljne. U osnovi se temelje na Drakeovoj jednadžbi, ali je problem da mi nemamo pojma o vrijednostima pojedinih faktora u njoj. Pa onda mogu rezultati biti kakve netko poželi - dakle proizvoljni. Zato mi je ovo smiješno. Bojim se da još dugo nećemo znati. Ali, Sagan je rekao da je svemir jako velik i ako nema nikog osim nas onda je to traćenje tolikog prostora.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri c
#Arctic Skies

Nemaju svi sriće da žive u raju na zemlji po pitanju javne nabave i zamagljivanju para....tamo negdje...potrebno je biti kreativan po tom pitanju

Jedno je nepobitno... vanzemaljci prvi udar izvode na US of America...tako kaže tvornica snova...Balkance ne diraju...Jerbo ima da nadrljaju
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
neaktivan
offline
U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri civil

Ljudi imaju svoju ograničeni viziju vanzemaljskog napada, a oni mogu biti napadnuti i poraženi, a da to i ne znaju (evo npr. kako je predstavljeno u Matrixu ili Oni žive). A mogu biti i posijani na Zemlju pa nema potreba da ih vlasnik napada, osim ako se odluči uzgajati novu vrstu stoke, nakon dinosaura i ljudi.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri civil

Apsolutna pizdrija, a takodjer I apsolutni retard od kojeg je takva ideja proizlasla. 🙈

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri c
Jučer smo gledali u nebo i vjerovali u boga/bogove.
Danas gledamo u nebo i računamo potencijalne napade potencijalnih vanzemaljaca.
A kaj bumo sutra jeli?
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri c
BlueMax kaže...

 Mogu. U doziranju je caka.

četiri C (kao jedna zastava)

 

si možda editirao naslov ? 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
14 godina
offline
Re: U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri c
Zaporožac kaže...
BlueMax kaže...

 Mogu. U doziranju je caka.

četiri C (kao jedna zastava)

 

si možda editirao naslov ? 

 samo je jedan narod nebeski, tj. vasionski

PSN - darklydexter
8 godina
offline
U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri civil

E, kad bi samo Srbi tako mislili o sebi...  

 
6 0 hvala 1
10 godina
offline
U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri civil

 

 

Hm, opet vi o drugima. Zašto tako? Navodno je HR narod star preko hiljadu godina, te se ponosi sa 1000 godina krš. uljudbe.

Hrvati su užasno iskompleksirani narod, te neiživljeni. Naravno, ne svi, al' ove nacionaliste kompleski peru 100 na sat.

 

Najvećem Hrvatu među nama na sprovod su došli 3 čovjeka, a onom "ratnom zločincu" 300 najvećih uzvanika onog doba.

Zakaj??

dzg
Moj PC  
0 4 hvala 0
8 godina
offline
U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri civil

Ne govorim o Hrvatima, nego općenito. Nisu samo Srbi nacionalisti (šovinisti). Koliko visoko mišljenje imaju o sebi tek Amerikanci i Englezi! No mi Hrvati njihova šovinizma nismo osjetili, pa mislimo da ne postoji. Ali osjetili su ih drugi, oni koji su bili pod njihovom kolonijalnom upravom, posebice Indijci. Za Amerikance svijet ne postoji izvan SAD: to su sve nekakvi divlji narodi koje treba civilizirati, i bombama ako treba, pretvoriti u zavisne države, u kolonije. S kolikim mi je samo prezirom neka Amerikanka, naših korijena, pričala o Splitu, o nekakvim bezveznim i prostim ljudima koji tamo žive i ne znaju ništa drugo nego se zabiti u birtiju. Jedino što sam lijepo o Europi i Europljanima čuo, bila je od neke Amerikanke koja je kao turist obišla u 15 dana 7 europkskh država i misli da o nama sve zna - jer vidjela je "Florence, the city of art". 

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri c
O čemu ti?
12 godina
offline
Re: U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri c
danen kaže...

Ne govorim o Hrvatima, nego općenito. Nisu samo Srbi nacionalisti (šovinisti). Koliko visoko mišljenje imaju o sebi tek Amerikanci i Englezi! No mi Hrvati njihova šovinizma nismo osjetili, pa mislimo da ne postoji. Ali osjetili su ih drugi, oni koji su bili pod njihovom kolonijalnom upravom, posebice Indijci. Za Amerikance svijet ne postoji izvan SAD: to su sve nekakvi divlji narodi koje treba civilizirati, i bombama ako treba, pretvoriti u zavisne države, u kolonije. S kolikim mi je samo prezirom neka Amerikanka, naših korijena, pričala o Splitu, o nekakvim bezveznim i prostim ljudima koji tamo žive i ne znaju ništa drugo nego se zabiti u birtiju. Jedino što sam lijepo o Europi i Europljanima čuo, bila je od neke Amerikanke koja je kao turist obišla u 15 dana 7 europkskh država i misli da o nama sve zna - jer vidjela je "Florence, the city of art". 

 

To da su Amerikanci neobrazovani ili orijentirani samo na svoju državu je floskula. Ne zato što nisu nego zato jer je u drugim krajevima svijeta stanje u prosjeku isto ili još gore. Oni imaju ogromnu državu a i geografski su izolirani od ostatka svijeta tako da su im interesi i putovanja uglavnom ograničeni na USA, obrazovni sustav ih usmjerava prema profesijama od kojih stvarno rijetke imaju dodirnih točaka s općim znanjem ili ostatkom svijeta. To što mi znamo više o njima nego oni o nama uglavnom je rezultat filmske industrije.

Mi kao Europljani imamo puno manju državu(dva i po puta) pa uzmi prosječnog Hrvata i pitaj ga nešto o Latviji. Vjeruj mi da prosječan Amerikanac iz Delawarea puno više zna o Oregonu nego jedan Hrvat o Latviji. O Azijatima i Afrikancima da ne govorim. Oni pojma nemaju o ničemu van svojih granica a malo toga i unutar njih.
Amerikanci imaju tu sreću da su etnički raštrkani pa se njihove nacionalne netrpeljivosti ne mogu usporediti s europskima. Mi mrzimo Srbe, Poljaci mrze Ruse i Nijemce, Rusi mrze sve, Englezi su bogomdani osim kad pitaš bilo koga drugoga a pogotovo Francuze koji ih smatraju stokom, dok Talijani Francuze smatraju vlastitim izrodom s govornom manom...

Stav Amerikanaca kako je ostatak svijeta vukojebina koju treba civilizirati najčešće komentiramo kako je kod nas postojala civilizacija 2000 godina prije otkrića Amerike i dok su oni tek otkrivali svoju zemlju i ubijali Indijance kod nas je renesansa bila na vrhuncu.

Točno, ali ti "oni" smo u biti mi. Ljutimo se kad nas smatraju vukojebinom jer mi eto imamo povijest. Istovremeno 90% nas smatra kako vukojebine tipa Sirija, Libanon, Afganistan, Pakistan treba civilizirati bombama i lako zaboravljamo da su tamo postojale civilizacije 5-6 tisuća godina prije naše.

14 godina
offline
U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri civil

Nisam sklon pljuvanju po amerikancima. Jasno da imaju veliki broj zadrtih konzervi, obrazovanih ili neobrazovanih. Ali imamo ih i mi i svi ostali po svijetu.

Amerikanci su mi zanimljivi po tome što su nacija stara tek nekoliko stoljeća, stvoreni od ljudi iz cijelog svijeta koji su imali hrabrosti otići u nepoznato izgraditi novi život.

Neki su pobjegli od siromaštva, korupcije, raznih izama...neki su dovedeni kao roblje. I ne može nitko osporiti da su ti ljudi i njihovi potomci stvorili nešto veliko.

To im donekle i daje pravo da pametuju i seru po matičnim usmrđenim režimima iz kojih su otišle ili pobjegle generacije ljudi koji su stvarali ameriku.

I zašto bi neka praprapraunuka nizozemca trebala znati pokazati na karti gdje se nalazi neka balkanska prčvarnica u kojoj su gradonačenici buljavi nepismeni desničari?

 

 

 

PSN - darklydexter
Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
offline
U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri civil

 

U.S.A. pride? Tko jači, taj kvači.

 

Hrvatska nacija, prije političkog djelovanja S.Radića praktički nije postojala.

Stjepan je ljubio ruku tuđinskom kralju. Kao i svi prije Hrvati dok su bili kmetovi.

 

Emacipacija naroda RH dolazi tek sa borbom partizana kontra svih okupatora i domaćih izdajnika.

 

Niste relevantni da komentarite naciju U.S.A.. 

RH je nebitan faktor.

dzg
Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri c
Kontra sile, kontra mraka.. ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri civil

Ljudski programirano-hoolywoodski mentalni sklop.

Tko će nas ubijati? Koga će mo mi ubijati? Koliko ima vanzemaljskih civilizacija koje ća nas ubijati? Hoćemo li mi njih uspješno ubijati? Koliko smo se međusobno poubijali?

Pa stvarno treba nas sve....

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri c
PzKpfw kaže...

 

U.S.A. pride? Tko jači, taj kvači.

 

Hrvatska nacija, prije političkog djelovanja S.Radića praktički nije postojala.

Stjepan je ljubio ruku tuđinskom kralju. Kao i svi prije Hrvati dok su bili kmetovi.

 

Emacipacija naroda RH dolazi tek sa borbom partizana kontra svih okupatora i domaćih izdajnika.

 

Niste relevantni da komentarite naciju U.S.A.. 

RH je nebitan faktor.

ajde odseli se već iz naše Domovine...

više se ni ne ljutim na tebe jer si ti pravi Hrvat ali mučki provokator... 

 

Živjela nam vječna domovina Hrvatska, dolje petokolonaši, domaći izdajnici ...forumski diletanti. 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
2 godine
offline
Re: U Mliječnom putu potencijalno postoje četiri c
danen kaže...

 Za Amerikance svijet ne postoji izvan SAD: to su sve nekakvi divlji narodi koje treba civilizirati, i bombama ako treba, pretvoriti u zavisne države, u kolonije. 

ovo uopće nije točno.

takva razmišljanja postoje u teksaškim vukojebinama, među kaubojima, seljačinama, farmerima, uglavnom neobrazovanim kretenima, kakvih ima svugdje.... und so weiter... 

 

ta Amerikanka koja je obišla u 15 dana sedam europskih država je glupa k`o qrac..

ako je proputovala ne znači da je nešto spoznala.

 

živio vječno...

 

 

 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2022 1:21 (Zaporožac).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice