Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

poruka: 234
|
čitano: 78.824
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta".
15 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
Davor kaže...
LOL123 kaže...
Hvala na ovome !

Bacam se u potragu za nabavku

Da.. konkretno kod Z2300 je jako očita razlika basa i visokog tona
Srednji jednostavno nedostaje zbog velike razlike između satelita i woofera

Ali svejedno im je zvuk vrlo dobar za cijenu od 1200kn (pred 10g.kupio)

 

Ništa, drago mi je da mogu pomoći  Ako/kad se prebaciš na Modecomove zvučnike, za tebe će baš izrazito vrijediti ona priča da u omiljenim pjesmama čuješ stvari koje prije nisi, jer je količina detalja koje ti zvučnici isporučuju u odnosu na Z-2300 za smrznut se 

 Ako ces saznati kada ce ih ponovno biti u Mikronisu, samo javi. Usput im javi da nas ima dosta zainteresiranih, pa neka nabave koji komad vise :).

After Effects,Sony Vegas Pro,Nuke i Maya tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
16 godina
moderator
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
BugHacker kaže...

 Ako ces saznati kada ce ih ponovno biti u Mikronisu, samo javi. Usput im javi da nas ima dosta zainteresiranih, pa neka nabave koji komad vise :).

 

Hoću. Poslali smo upit na više Mikronisovih instanci, javim se čim dobijem info.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
16 godina
moderator
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Javili su mi se iz Mikronisa, evo konkretnih informacija o dostupnosti:

 

Upoznati smo sa problemom, prve zalihe zvučnika su planule. Modecom očekuje iduću pošiljku u drugoj polovici lipnja, ne stignu napraviti koliko ih se prodaje. Čak i u Poljskoj (Modecomovoj domovini) imaju problema s isporukama.

 

Za planule zalihe je najvjerojatnije kriva upravo ova recenzija. Naime, iako je na webu objavljena tek danas, kupci časopisa su ju čitali prije gotovo mjesec dana. Sozz  Uglavnom, treba pričekati drugu polovicu sljedećeg mjeseca, znači za dva do tri tjedna bi trebali opet biti u Mikronisu.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 15:20 (Davor).
Moj PC  
1 0 hvala 8
15 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

I sada po cjeni kao 1080Ti 

Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Uff, volio bih ih čuti u živo :) 

Da li Mikronis ima u nekom dućanu da se malo vide/čuju?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
Davor kaže...
..Za planule zalihe je najvjerojatnije kriva upravo ova recenzija. ..

 nekad su recenzije bile da se kupci ne za.ebu danas suprotno

13 godina
protjeran
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
hudibitek kaže...

Eto mene je recenzija potaknula da ih kupim, a kad ono - nigdje ih nema. -.- To me nije spriječilo da kupim barem neke zvučnike. Nakon 2-3 tjedna njuškarenja za 1300kn nabavio sam polovne zvučnike i pojačalo koji vrlo vjerojatno bolje sviraju od Modecoma (barem se tako tješim). :)

Hvala Bugu na recenziji. :D

 Šta si uzeo?

http://www.soundstream.com/
15 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

ovo je, zapravo grozostrašno frustrirajuće. napokon nešto izvrsno po normalnoj (nenapuhanoj) cijeni i onda se moš ...  usto, ova nam recenzija govori i kako se može kad se hoće i kako je, tradicionalno, marketing jedini problem. kao i u svemu (svemu!) ostalom. kad se dignu kuka i motika, marketingaši će mi prvi pred zid. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 18:06 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu

Nigdje iz recenzije nisam uspio shvatiti je li cijena 1200 kn po komadu ili za par. Naime, kad sam dobio Bug prošli mjesec, zainteresirala me recenzija i tada ih je Mikronis još uvijek imao. Otišao sam na njihov web shop, stavio u košaricu i tamo mi je odmah automatski stavio dva komada i poduplao cijenu na 2400. Da isključim mogućnost da sam dvaput kliknuo ili nešto pogriješio, probao sam još jednom i opet ih je stavio dva i poduplao cijenu. Pretpostavljam da je cijena onda 1200 kn po komadu. Ili ipak nije i radi se o nekom bugu na njihovom shopu?

16 godina
moderator
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
Q-Tip kaže...

Nigdje iz recenzije nisam uspio shvatiti je li cijena 1200 kn po komadu ili za par. Naime, kad sam dobio Bug prošli mjesec, zainteresirala me recenzija i tada ih je Mikronis još uvijek imao. Otišao sam na njihov web shop, stavio u košaricu i tamo mi je odmah automatski stavio dva komada i poduplao cijenu na 2400. Da isključim mogućnost da sam dvaput kliknuo ili nešto pogriješio, probao sam još jednom i opet ih je stavio dva i poduplao cijenu. Pretpostavljam da je cijena onda 1200 kn po komadu. Ili ipak nije i radi se o nekom bugu na njihovom shopu?

 

Bug u sustavu, zvučnici dolaze spakirani u kompletu, ne mogu se kupiti na komad. 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
9 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
soundstream kaže...
hudibitek kaže...

Eto mene je recenzija potaknula da ih kupim, a kad ono - nigdje ih nema. -.- To me nije spriječilo da kupim barem neke zvučnike. Nakon 2-3 tjedna njuškarenja za 1300kn nabavio sam polovne zvučnike i pojačalo koji vrlo vjerojatno bolje sviraju od Modecoma (barem se tako tješim). :)

Hvala Bugu na recenziji. :D

 Šta si uzeo?

 

Wharfedale 9.2 i Sony TA-FE370 :)

12 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
Davor kaže...
Q-Tip kaže...

Nigdje iz recenzije nisam uspio shvatiti je li cijena 1200 kn po komadu ili za par. Naime, kad sam dobio Bug prošli mjesec, zainteresirala me recenzija i tada ih je Mikronis još uvijek imao. Otišao sam na njihov web shop, stavio u košaricu i tamo mi je odmah automatski stavio dva komada i poduplao cijenu na 2400. Da isključim mogućnost da sam dvaput kliknuo ili nešto pogriješio, probao sam još jednom i opet ih je stavio dva i poduplao cijenu. Pretpostavljam da je cijena onda 1200 kn po komadu. Ili ipak nije i radi se o nekom bugu na njihovom shopu?

 

Bug u sustavu, zvučnici dolaze spakirani u kompletu, ne mogu se kupiti na komad. 

 

Baš sam išao provjeriti, stvarno imaju totalno blesav bug koji poduplava sve proizvode koje dodaš u košaricu. Ne kužim kako to nisu shvatili/popravili.

8 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Zanimljivo. Viđam Modecom periferiju po stranicama, ali nisam obraćao previše pažnje, uvijek u tom rangu uzmem Speedlink ili Genius.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
hudibitek kaže...

 

Wharfedale 9.2 i Sony TA-FE370 :)

 bez obzira na popularni (u servisima) stk modul u tom sonyu, nema smisla usporedba sa eclipse 180 ko šta nema smisla uspoređivat ove eclipse 180 s jeftinim logitech pc zvucnicima :)

12 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Davore mogu li se koristiti kao studijski monitori?? 

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Valjda cijena ne bude magično skočila 3x :D

You only got one finger left And its pointing at the door
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
Vulgaris kaže...

Valjda cijena ne bude magično skočila 3x :D

 Poskupit će zbog benzina :D

6 godina
neaktivan
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
Nema mjerenja i brojki ? Nema otvaranja ? Nema ni kupovine. Da mi je do ovakvih priča, iša bih u crkvu i kupova ispovijed.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
Dead kaže...

 U ćemu je problem braco? To isto mislim i za MacBook Pro ne boj se. Ali ti imaš drugi problem samo mi se ne započinje. Zato .

Problem je u tome da si licemjer. Koji je to moj problem, braco?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu

LOL123 probaj nac na netu kako se resetiraju logitech z2300.

 

Meni je isto na z5500 prestao ljevi zvucnik radit i nasao sam negdje kako se resetira i otad je proradio.

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
lmutak kaže...

LOL123 probaj nac na netu kako se resetiraju logitech z2300.

 

Meni je isto na z5500 prestao ljevi zvucnik radit i nasao sam negdje kako se resetira i otad je proradio.

 Hvala na savjetu.. ali stvarno sam sve i svašta pokušao.. i ništa

 

100% je problem u wooferu što se tiče konekcije satelita.

I za to sam ja kriv, woofer se nalazio direkt ispred radijatora, i vjerojatno se malo pomalo lem sa unutarnje strane oštetio...

Jer u početku nastajanja tog problema je isti zvučnik malo ne radio, malo radio.. pa onda sve manje i eto na 0% rada heh.

 

 

Pričekati tih 2 tjedna još do nabavke nove isporuke i zgrabiti 

 

13 godina
odjavljen
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Pozdrav,

Mogu li se ovi zvučnici spojiti na LG 4K smart tv? Vidim da imaju bluetooth pa me zanima da li ih mogu spojiti preko BT-a ili moram preko kabela?
Huću upgradeati zvuk na tv-u, a soundbar mi se ne čini baš ko najbolje rješenje s obzirom da puno glazbe slušam.
Unaprijed hvala!

 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
patoHD kaže...

Pozdrav,

Mogu li se ovi zvučnici spojiti na LG 4K smart tv? Vidim da imaju bluetooth pa me zanima da li ih mogu spojiti preko BT-a ili moram preko kabela?
Huću upgradeati zvuk na tv-u, a soundbar mi se ne čini baš ko najbolje rješenje s obzirom da puno glazbe slušam.
Unaprijed hvala!

 

Mogu, preko optike (TOSLINK). Jedino što ćeš ih morati uključivati kad upališ TV, nemaju "always on" način rada. Srećom, imaju daljinac, pa se ne moraš dizati iz kauča :)

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
10 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Ima ih jedan dućan u Poljskoj sa besplatnom dostavom 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu

a link tog dućana je?

11 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
Davor kaže...
patoHD kaže...

Pozdrav,

Mogu li se ovi zvučnici spojiti na LG 4K smart tv? Vidim da imaju bluetooth pa me zanima da li ih mogu spojiti preko BT-a ili moram preko kabela?
Huću upgradeati zvuk na tv-u, a soundbar mi se ne čini baš ko najbolje rješenje s obzirom da puno glazbe slušam.
Unaprijed hvala!

 

Mogu, preko optike (TOSLINK). Jedino što ćeš ih morati uključivati kad upališ TV, nemaju "always on" način rada. Srećom, imaju daljinac, pa se ne moraš dizati iz kauča :)

 A za sto onda BT služi? 

16 godina
moderator
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
roby27 kaže...

 A za sto onda BT služi? 

 

Primarno za bežično puštanje glazbe s mobitela/tableta/laptopa. Naravno da možeš spojiti i televizor sa zvučnicima putem Bluetootha, ali moglo bi dolaziti do par milisekundi kašnjenja u prijenosu signala, taman toliko da te živcira dok gledaš film. Zato sam sugerirao žičnu (TOSLINK) konekciju, kao mnogo bolju alterantivu.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
16 godina
online
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
Koji su sve kablovi u paketu sa zvučnicima (isprike ako piše u tekstu, valjda sam preskočio)?
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
11 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu

33 eura shiping?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice