Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

poruka: 234
|
čitano: 78.514
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta".
16 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
Nekada sam bio okružen modecom proizvodima svaki dan... u većini slučajeva se radilo o škartnoj robi. Reklamacija ko u priči.
Škart, škart.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Ja svoje maltretiram po nekoliko sati dnevno, zasad sve šutke podnose. Ako prozuje, prozujat će, nadam se, unutar garantnog roka pa ćemo vidjeti. Iskreno, nadam se da će trajati dugo jer mi bolje od ovoga zaista ne treba.

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Bok ljudi !

 

Evo ja svoje testiram po par min na dan.. nikako da punica ode nekamo da nabacim review 

 

zasada je sve OK, no jedna stvar me jučer iznenadila.

 

 

Išao slučajno provjeravat sa windows test za lijevi i desni zvučnik i skužim da su bili krivo uštekani, lijevi je svirao zvuk od desnog i suprotno.

Ja sam uštekao DOBRO(prema bojama kabla / utora na zvučniku), greška je kod izrade, zamijenjene su boje na zvučniku ili kablu

 

 

Pa eto, provjerite svoje !

 

Povlačim izrečeno, sada mi sinulo da se zapravo radi o jednostavnoj zamjeni pozicija zvučnika, ja sam stavio naopako jer mi je bilo jednostavnije za uštekati za struju kao i zvučnu karticu 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 9:59 (LOL123).
 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Pozdrav !


Evo javljam kratku recenziju na navedene zvučnike od poljskog (kineskog zapravo) proizvođača Modecoma.


Odmah bi napomenuo da nisam nikakav ekspert po pitanju slušanja
te da su mi ovi zvučnici zapravo najskuplji i najsofisticiraniji koje sam do sada imao.


Unboxing:
Zvučnici su sasvim solidno zapakirani, svaki pojedinačno sa bijelom najlon folijom te svaki poseban kabel kao i daljinski.
Nakon VRLO pažljivog otpakiranja zvučnika i postavljanja na stol jako sam ih pažljivo pogledao sve okolo.
Nažalost pronašao sam nekoliko nesavršenstva od kojih bi naveo: nekoliko crtica sa gornje strane (jedna poprilično duga !)
no one su obojane tako da zapravo i nisu vidljive ako se baš ne traže,
ostaci ljepila na raznim mjestima i jedno mjesto cca 1x1cm gdje se vidi manjak crne boje.
Očito je bila sila kod produkcije te je ovo posljedica toga.

Ali ipak rekoh sebi, zašto nebi da ih čujem pa bude realna ocjena.


Spajanje i postavljanje:
Ono što mi se odmah dopalo je vrlo debeo kabel koji ih povezuje, daje osjećaj da nema šale kod njih, duljina kabla je 2,5m.
Problem koji sam opisao u poruci iznad je lako rješiv jer se može zamijeniti pozicija uštekavanja kabla na stražnjoj strani ''glavnog'' zvučnika.
Razmaknuo sam ih maksimalno koliko ide (nešto manje od 2,5m) i naravno odmaknuo od zida oko 20cm.
Spojeni su na vanjsku zvučnu karticu EMU 0202.


TEST - ipak najbitnije jelda ?
Od uzbuđenja nisam znao koju pjesmu staviti jer su kasnili 3mj.!
Pustio sam cijeli nekakav moj ''spektar slušanja'' i mogu doći do zaključka da nema vrsta pjesme koja ne zvuči vrlo dobro,
no ipak na kraju ostavljaju dojam da briljiraju kod pjesama gdje je izražen bass.
Kod gotovo svake pjesme, pogotovo dok sam imao FLAC kvalitetu sam zamijetio neke nove detalje i zvukove što je odmah bacilo osmjeh na lice.
Imao sam jednom prilike slušati pravi Hi-Fi sistem koji se sastojao od Rotel pojačala i B&W 602 S3 zvučnika, cca 10.000kn vrijednost,
vjerojatno zvuči jako nategnuto no na njih me jako podsjetilo slušanje modecoma, jer su i oni na sličan način briljirali kod pjesama gdje je izražen bass.


Usporedba sa Logitech Z-2300
Što reći nego da su bolji u svakom pogledu, ne mogu se uspoređivati.
Z-2300 prolazi kod tišeg slušanja, no nakon neke razine glasnoće jednostavno sateliti ne uspijevaju pratiti subwoofer.
Kod modecoma to nije slučaj, za sada nisam uspio pronaći gdje je limit glasnoće i sumnjam da bude to tako skoro,
pogotovo jer je soba gdje su postavljeni samo 10m2.


Zaključak
Sa kupnjom sam na kraju krajeva zadovoljan, te me navedeni sitni nedostaci i ne smetaju, čak sam i zaboravio na njih,
jer na kraju je ipak najbitnija kvaliteta zvuka.

Čista preporuka ako tražite dobar zvuk za skroman budžet !

 

P.S. anonimna zahvala bratu koji mi ih je poklonio za selidbu van iz kuće, može se reći da sam doslovno otišao sa muzikom za ples.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 18:17 (LOL123).
 
9 0 hvala 6
10 godina
neaktivan
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu

xDISORDERx u čemu je bio problem?

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 0:18 (hove).
10 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Kakvi su vama u usporedbi s Logitech Z623? Ja sam dosta slušao Logitech z2300 i z623 i fali mi njihov jaki bas i subwoofer.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 0:23 (hove).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
Davor kaže...
LOL123 kaže...
Hvala na ovome ! 

Bacam se u potragu za nabavku 

Da.. konkretno kod Z2300 je jako očita razlika basa i visokog tona 
Srednji jednostavno nedostaje zbog velike razlike između satelita i woofera 

Ali svejedno im je zvuk vrlo dobar za cijenu od 1200kn (pred 10g.kupio)

 

Ništa, drago mi je da mogu pomoći  Ako/kad se prebaciš na Modecomove zvučnike, za tebe će baš izrazito vrijediti ona priča da u omiljenim pjesmama čuješ stvari koje prije nisi, jer je količina detalja koje ti zvučnici isporučuju u odnosu na Z-2300 za smrznut se 

 

Jučer sam ih kupio i slažem se da su srednji i visoki neusporedivo bolji od Logitechovih, ali zadovoljstvo koje Logitech pruža wooferom i gromoglasnim basevima je teško za odbaciti, tako da nisam načisto dal da ih zamijenim za Z623.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 0:46 (hove).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
Kakvi su u usporedbi s MODECOM MC-MHF60U? Ima li MODECOM MC-MHF60U izraženiji bas zbog woofera? Kakvi su MODECOM MC-MHF60U u usporedbi s Logitech Z623?
16 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Mene zanima dal kupit ovo ili Z906 koji se može naći za već za 2000kn na popustima trenutno...

 

Znam da nije za usporedbu 5.1 i ovaj stereo sustav, ali me zanima što bi uzeli na mom mjestu...

 

Zvučnike koristim za sve, od glazbe, filmova, igara... I da... volim dobar bass  znam da to nije mjerilo kvalitete, ali jednostavno... kad zagrmi u igri ili filmu, lijep doživljaj i uvijek onaj wow koje društvo s kojim gledam film izusti 

 

Trenutno imam stari Genius Home Theater Wood 5.1 120W sustav. Krepali mi nedavno svi izlazi osim centralnog, tako da gledam uzeti nešto novo...

 

Razmišljao sam uzeti ove Modecom za digitalni piano, ali nažalost treba mi onaj "veliki" 6.5mm ulaz, a Modecom ga nema nažalost...

 

A ne znam jel ima kakav kabel 6.5mm >> aux

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 18:09 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Kabel s kojim se spajaju 2 zvucnika ima neki 4-pinski jack...Jel itko zna koji je to tip jacka,i imali kupiti takav duzi kabel jer 2.5 m kabela mi je malo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Imate li kakve probleme sa kvrčanjem/hissingom? Kad je komp upaljen ne čujem ništa, jednim dijelom zbog ventova. Kad je komp ugašen i ništa ne svira i zvučnici nisu smanjeni do kraja onda se čuje kvrčanje. Kad upalim komp kvrčanje ko da se smanjilo, al to nije samo zbog ventova. Mene to ne smeta kad je komp upaljen, ali se može primijetiti kad je ugašen i kad je tišina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
dustY kaže...

Imate li kakve probleme sa kvrčanjem/hissingom? Kad je komp upaljen ne čujem ništa, jednim dijelom zbog ventova. Kad je komp ugašen i ništa ne svira i zvučnici nisu smanjeni do kraja onda se čuje kvrčanje. Kad upalim komp kvrčanje ko da se smanjilo, al to nije samo zbog ventova. Mene to ne smeta kad je komp upaljen, ali se može primijetiti kad je ugašen i kad je tišina.

 Da si procitao ostatak ovog topica vidio bi da je to vrlo uobicajen, mozda cak i zagarantiran problem, nove serije ovih zvucnika...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
10 godina
neaktivan
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
lllnuclearlll kaže...

Mene zanima dal kupit ovo ili Z906 koji se može naći za već za 2000kn na popustima trenutno...

 

Znam da nije za usporedbu 5.1 i ovaj stereo sustav, ali me zanima što bi uzeli na mom mjestu...

 

Zvučnike koristim za sve, od glazbe, filmova, igara... I da... volim dobar bass  znam da to nije mjerilo kvalitete, ali jednostavno... kad zagrmi u igri ili filmu, lijep doživljaj i uvijek onaj wow koje društvo s kojim gledam film izusti 

 

Trenutno imam stari Genius Home Theater Wood 5.1 120W sustav. Krepali mi nedavno svi izlazi osim centralnog, tako da gledam uzeti nešto novo...

 

Razmišljao sam uzeti ove Modecom za digitalni piano, ali nažalost treba mi onaj "veliki" 6.5mm ulaz, a Modecom ga nema nažalost...

 

A ne znam jel ima kakav kabel 6.5mm >> aux

 

 

 

Ja sam kupio dva para (jedan za dnevnu i jedan za PC stol) i u oba slučaja sam ih upario s wooferom (Z Cinema woofer i Z2300 woofer, koristim 3.5 jack spliter). Ako voliš bas bez woofera neće ići, jednostavno fali ona dubina i udar koji stvara woofer. Ako imaš neki stari woofer sa strane obavezno upari, iskoristi woofer od Genius Home Theater! Ulazi su najmanji problem ako su analogni, samo kupiš konektor za ulaz koji imaš i prespojiš žice na taj konektor, nikakav problem kakve god da imaš! ;) Moj setup: 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 1:36 (hove).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu

Moram se "pohvaliti" da mi jedan par Modecom Eclipse 180 već postao neispravan. Desni zvučnik prvo nije radio, nakon gašenja/paljenja je proradio i na lijevom zvučniku ne radi visokotonac. Čini mi se da je problem u pojačalu i da izgleda nije neke poželjne kvalitete. Prošlo je mjesec dana od kupnje i iskorištena je garancija, jedino nezgodno je što sada moram čekati da servis odobri zamjenu za nove.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 20:16 (hove).
5 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Uff  skoro sam ih kupio ali nakon ovog (krepali nakon mjesec dana odustejem), svejedno dobra recenzija .

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Pa dok ste narucivali te kineze i cekali mjesecima, mogli ste uzeti tada JBL LSR305 za 1600 kn, mislim da su cak jedno vrijeme bili i jeftiniji u Muzikeru...

 

Pa imate pravu stvar...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
Po meni bi se trabala maknut bug preporuka kako stoji u linksu npr. jer si rusite ugled. Od prilike koja se ne propusta se pretvorilo u priliku koju obavezno zaobiđite. Previse je vec problema prijavljeno da bi se isao igrat lutrije. Vjerujem da su dobri, ali kvaliteta izrade je ispod svake granice. Stvarno ne znam kom bi to preporucio
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Koliko je mlađi brat ovih zvučnika pouzdan?
Jel krepavaju isto kao i 180-ke?
Trenutno su na sniženju, pa si premišljam...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

"ko ne plati kurbu plati likara"

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
1BIT kaže...

Koliko je mlađi brat ovih zvučnika pouzdan?
Jel krepavaju isto kao i 180-ke?
Trenutno su na sniženju, pa si premišljam...
 

 Za te novce pogledaj Edifier R1280T, čak je jeftiniji od tih. Ako se ne varam autor članka je pisa o Eclipse 60 na temi, koliko se sićam ništa pozitivno.

13 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Nakon mnogo negativnih kometara vezano za ove zvučnike, ipak sam se odlučio kupiti ih, jer za taj novac ne mogu dobiti ni približno navedene preformanse koje ovaj zvučnik nudi. I...... nisam požalio. Sve radi kako treba, nevjerojatan zvuk od niskih do viskoh tonova. Zvuk je čist i prodoran, a bass ruši svari na polici i "drma" zidove po potrebi.

 

Jedini "problem" koji imam je moja stara kolekcija mp3-ca koje sam skupio tijekom dvadesetak godina i rijetko koja pjesma iz moje kolekcije može ponuditi kvalitetu zvuka koju modecom eclipse može isporučiti kada pustim neki 24bit flac na njega. U kolekciji mp3-ca ih imam od 192Kbps do 320Kbps. Ne radi se o tome da to zvuči loše, zvuči dobro, ali kad pustiš neki 24bit flac s youtubea, onda se čuje razlika u bogatstvu i čistoči zvuka u odnosu na ono što imam na mp3-cama. Dakle taj "minus" govori o kvaliteti zvuka koji su ovi zvučnici u stanju isporučiti. Sada se može razaznati svaka sitnica koju nije bilo moguće primjetiti na mojoj staroj panasonicovoj mini liniji od 60W koju sam nabavio još tamo 90-tih godina koja me vjerno služila sve ove godine i koja je počela pokazivati umor zadnjih par godina, što me konačno natjeralo da kupim novo. Siguran sam da ima boljih zvučnika od Eclipsa 180, ali sigurno ne po toj cijeni, ni približno.

 

Zvučnike sam spojio optičkim kabelom na TV. Na TV mi je spojen Minix neo9-h android box, a sve zajedno je spojeno na kućnu mrežu gdje mi je i mrežni HDD, na kojoj mi se nalazi sva multimedija. Preko optike i blutootha nema nikakvog šuma kad je tišina, niti tijekom reprodukcije glazbe koji se spominje u nekim komentarima. Spojio sam za probu i preko RCA kabela, jer jedino preko njega bi se kad je spojen, moglo se nešto čuti, ali isključivo kad je tiho, ne i kad svira glazba. Namjerno sam koristio stari i jeftin RCA kabel i šuma je bilo, ekvivalentan šumu sa stare linije kada je preko RCA kabela bilo spojeno računalo. Ništa što bi smetalo prilikom slušanja. Čim krene glazba, šum se ne primjeti. Vjerujem da bi se kvalitetnim opletenim RCA kabelom i to moglo anulirati, jer šum dolazi od smetnji koje kabel pokupi iz okoline jer se radi o analognoj tehnologiji, no u mom slučaju za to nema potrebe (vjerujem i velikoj većini vas). Optika i eventualno blutooth su mi sasvim dovoljni i nemam potrebu koristiti zastarjelu tehnologiju, ali dobro je da je tu, jer se može npr. spojiti neki stari gramofon. Znam da ima ljudi koji vole slušati svoju staru kolekciju vinila s karakterističnim pucketanjem između pjesama ili tiših dionica pjesme. Razlog? Pa vjerojatno jer ih vraća u njihovu mladost pa je potpuno razumljiva potreba za slušanjem vinila. Osobno ne osjećam takvu potrebu, jer se uvijek osjećam mlado i u toku.

 

Ako bih tražio neki nedostatak onda bi to bio taj da zvučnike mogu pojačavati i stišavati isključivo preko njih samih i daljinskog upravljača koji je došao s zvučnicima. Na mom LG TV-u iz negdje 2011. stavim opciju LG Sinkronizacija zvuka, gdje bih onda preko daljinskog s TV-a mogao pojačavati i stišavati zvuk, ali to ne radi. Bilo bi lijepo vizualno na ekranu vidjeti glasnoću zvuka. Ovako se pojačava i stišava na "slijepo". S obzirom na uloženo i dobiveno sam prezadovoljan. Smatram da za te novce nema ničeg približno tih performansi koje nude ovi zvučnici. Vjerujem da su nedostaci koje su naveli neki u komentarima iznimka, a čak kad bih naletio na takav, isplatilo bi se riskirati. Zvučnike možeš vratiti i tražiti druge. Još jedna stvar, našao sam ih u tri dućana (neću reklamirati, možete i sami naći), u dva dućana je garancija 24mj, a u jednom samo 12mj. Pripazite na taj detalj. Za kraj bih ponovio Šuštićeve riječi: "Zaista je impresivno koliko uvjerljiv zvuk proizvode, a još je impresivnije to što to čine za manje od 1.300 kuna (op.a. platio sam ih 1425kn). Toplo bismo ih preporučili i da stoje dvostruko ili trostruko više". Mislim da je tu sve rečeno, a to kaže čovjek koji se naslušao svakavih zvučnika gdje su cifre višestruko veće od one koje ćete dati za ove zvučnike.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 12:14 (cRB).
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
" kad pustiš neki 24bit flac s youtubea"?

Stvarno?!
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
djigibao kaže...
" kad pustiš neki 24bit flac s youtubea"?

Stvarno?!

 Ispričavam se jer navedeno se ne izvodi u flac-u, već se radi o video datoteci u kojoj je i zvuk, a naglasak je na kvaliteti tog zvučnog zapisa koji je uzrokovan u 24bita pa autori navode flac kojeg sam i ja naveo u komentaru. Flac je samo vrsta glazbenog zapisa koji je lossless za razliku od mp3-ca. Htio sam reći da takav zapis s jubitobija proizvodi bolji zvuk od mojih mp3-ca koje sam do sad smatrao dobrim, ali sad više ne. Natjerati će me nabaviti glazbu bolje kvalitete, boljeg zapisa nego što sam ga imao do sada, a to na starom ozvučenju nisam primjećivao. Evo par linkova koje zvuče odlično, bolje od mojih mp3-ca i oni navode flac pa sam to prenio u komentar. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=nlcIKh6sBtc&list=PLm2nCoXppbGez_O4C75BVplAzsvwFh0Uq 

https://www.youtube.com/watch?v=vypnpKeLkSs&list=PLQaWrgKnhRLa77NZQHOkFxic4ZHS85N49

 

za basove ovo:

 

https://www.youtube.com/watch?v=dRJIi-CHG5Y&t=486s

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 12:59 (cRB).
15 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Vrag mi neda mira. Ima primamljive specifikacije. Dobre recenzije i onda na ovom forumu dobiješ hladan tuš. 

Edifier ima zanimljive opcije. Logitech mi ne paše jer nema optički, Klipsch je skup i nedostupan. Nekako bi ipak probao riskirati. Ima tko kakvu alternativu? 1k-1.5k? 

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
GranDaddo kaže...

Vrag mi neda mira. Ima primamljive specifikacije. Dobre recenzije i onda na ovom forumu dobiješ hladan tuš. 

Edifier ima zanimljive opcije. Logitech mi ne paše jer nema optički, Klipsch je skup i nedostupan. Nekako bi ipak probao riskirati. Ima tko kakvu alternativu? 1k-1.5k? 

 

Ici na ovako neku shemu:

 

https://www.amazon.de/gp/product/B07DWN148W/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ASF2KCXNZR229&psc=1

 

https://www.amazon.de/gp/product/B07774W7MB/ref=ox_sc_act_title_2?smid=AJX7QAHRS61RZ&psc=1

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Gledao sam dosta eclipse 60 i vidim da ih nitko ne hvali, a 180 mi je nekako too much...

E sad da pitam jel netko čuo za wavemaster cube mini neo? Meni bi u biti trebali zvučnici za na tv i ovo mi izgleda kao pun pogodak jer imaju optiku, imaju daljinski, bluetooth i vidim da su jeftiniji od eclipse 60 + paše mi bez suba zbog mjesta.

 

Evo link na amazon

 

Kaj velite?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
...ne vjerujem da ih netko ima, ali ekipa sa Amazona (recenzije) nije bas zadovoljna bluetooth-om, ostalo se cini ok.
Pogledaj si malo (ako nisi).
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
15 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu

Mislim da je Davor u recenziji rekao da eclipse 60 treba zaobići u širokom luku. U Linksu ih više ni nema. Ima nekakva alternativa MC-HF50.2. 

In vino veritas
11 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Ljudovi, kaj onda na kraju sa tim zvucnicima? Kupiti ili ne? Alternativa? Ne mora biti u tom cjenovnom rangu, moze i npr. oko 2000, 2500. Imam i extra stereo pojacalo, ne mora biti aktivno, ali sam htio nabaviti nekaj kaj vele da valja i modernije a ovo je izgledalo jako povoljno.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
Kako Davor rastura sa audiofilsko recezentnim rijecnikom pa to nisi istine!!
Hebeno ih je opisao i nahvalio.
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice