Moguće je kupiti maleni komad Apolla 11 za manje o

poruka: 10
|
čitano: 3.894
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Moguće je kupiti maleni komad Apolla 11 za manje o".
16 godina
offline
Moguće je kupiti maleni komad Apolla 11 za manje o

Naizgled komad gluposti, ali ovaj komadić povijesti za par sto godina mogao bi vrijediti jako jako puno.

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Moguće je kupiti maleni komad Apolla 11 za man
lllnuclearlll kaže...

Naizgled komad gluposti, ali ovaj komadić povijesti za par sto godina mogao bi vrijediti jako jako puno.

 Samo ga je lako zagubiti negdje, pogotovo ako se izvadi iz kutijice.

...
16 godina
offline
Moguće je kupiti maleni komad Apolla 11 za manje o

Nije ni skupa ta folija, 460 milijuna kuna po kvadratu. Otprilike kao kad moja žena bira pločice 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
36 0 hvala 1
7 godina
online
Re: Moguće je kupiti maleni komad Apolla 11 za man
lllnuclearlll kaže...

Naizgled komad gluposti, ali ovaj komadić povijesti za par sto godina mogao bi vrijediti jako jako puno.

 Ja čekam da Zefram Cochrane obavi svoje, a onda s Vulkancima se popeljat i prodat Ferengijima dijelove letjelice da oni dalje prodaju nazad glupim ljudima kao dio povijesti, fina zarada.

Kakav Apollo, to je za naivce, te snimke iz pustinje Mojave ionak nitko ne puši....

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Moguće je kupiti maleni komad Apolla 11 za manje o

prodajem šoder (na komade) nastao od tvari iz "big banga" (sirovine i poluproizvodi) a konačno formiranih u unutrašnjosti zvijezda spajanjem jezgara lakših elemenata. autentičnost će potvrditi bilo koji fizičar ili kemičar. akcijska cijena: 1 oblutak (pribl. 10g) = 99,95 novaca. i vi možete imati dio povijesti svemira pokraj uzglavlja za sitnu lovu. navalite dok ima! akcija traje do potrošnje zaliha. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 17:56 (Ajar).
Moj PC  
9 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Moguće je kupiti maleni komad Apolla 11 za man
Ajar kaže...

prodajem šoder (na komade) nastao od tvari iz "big banga" (sirovine i poluproizvodi) a konačno formiranih u unutrašnjosti zvijezda spajanjem jezgara lakših elemenata. autentičnost će potvrditi bilo koji fizičar ili kemičar. akcijska cijena: 1 oblutak (pribl. 10g) = 99,95 novaca. i vi možete imati dio povijesti svemira pokraj uzglavlja za sitnu lovu. navalite dok ima! akcija traje do potrošnje zaliha. 

 A prvih 100 kupaca dobit ce besplatan certifikat autotenticnosti izdan od doktora Jusupa.

14 godina
offline
Re: Moguće je kupiti maleni komad Apolla 11 za man
Slušam knjigu Michio Kakua. Mislim da je napisao da je cijena slanja jednog kilograma na mjesec oko 130.000 dolara. Moguće da griješim. Razmišljam da kupim gram toga što je bilo na mjesecu.
 
2 0 hvala 0
8 godina
online
Moguće je kupiti maleni komad Apolla 11 za manje o

Ček zar se nije na Zemlju vratio samo vrhić Apollo 11 modula, otkud ova folija?

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Moguće je kupiti maleni komad Apolla 11 za man
EricCartman kaže...

Ček zar se nije na Zemlju vratio samo vrhić Apollo 11 modula, otkud ova folija?

 pa s tog istog "vrha"

 

Intel Core™ i7 Forever
8 godina
online
Re: Moguće je kupiti maleni komad Apolla 11 za man
Stjepanj kaže...
EricCartman kaže...

Ček zar se nije na Zemlju vratio samo vrhić Apollo 11 modula, otkud ova folija?

 pa s tog istog "vrha"

 

 E da, onda je kriva slika na članku, ona prikazuje modul koji je sletio na Mjesec, tvoja je prava

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice