Moj A1: Kako mobilnom aplikacijom maksimalno pomoć

poruka: 6
|
čitano: 3.343
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Moj A1: Kako mobilnom aplikacijom maksimalno pomoć".
5 godina
neaktivan
offline
Moj A1: Kako mobilnom aplikacijom maksimalno pomoć

Sve pet, samo zašto su ukinuli podršku za KitKat, šta su time postigli?

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Moj A1: Kako mobilnom aplikacijom maksimalno p
Nije mi jasno zašto se u članku detaljno opisuju koraci kako se aplikacija upotrebljava, gdje treba kliknuti i slično, a nigdje nije navedeno koji su to nedostatci aplikacije.
Još jedan promo od buga. Ništa novo, navikli smo.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Moj A1: Kako mobilnom aplikacijom maksimalno p
Nije mi jasno zašto se u članku detaljno opisuju koraci kako se aplikacija upotrebljava, gdje treba kliknuti i slično, a nigdje nije navedeno koji su to nedostatci aplikacije.
Još jedan promo od buga. Ništa novo, navikli smo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Moj A1: Kako mobilnom aplikacijom maksimalno pomoć

Bah aplikacija drek isto ko i provider, krivo prikazuje tarifu tj. minute/poruke.

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj A1: Kako mobilnom aplikacijom maksimalno pomoć

Mobilna VIP aplikacija je bila relativno korisna, ovoj novoj fale osnovne mogućnosti.

Nikakav marketing ne pomaže da se od loše aplikacije napravi dobra, pa nisu ljudi glupi. Znaju što su imali prije, a što imaju sad.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 18:55 (Bitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj A1: Kako mobilnom aplikacijom maksimalno pomoć

Vec kad smo kod A1... *ebli ih mobilni automati. te stisni 5 pa 3 pa 3 pa 0 pa *urac-palac.

Onoga tko je to izmislio treba upucati bez imalo zadrske.

Ne, ne zanima me nikakva akcija, ni promocija, ni besplatni hbo ni bilo što drugo.

Uz neogranicene tarife mi je potpuno nebitno skakanje po glavi. Dovoljan je sms da je paket pred istek i ja sretan.

Ako je potrebno neka i naplate dodatno 20-tak kuna za premium podrsku gdje cu nazvati SZK i dobit ih u roku odmah. Gdje ce se problem srediti za 2 minute povodom zavrsetka razgovora a ne ine aplikacije....

 

 

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice