Moon+ Reader - moćan mobilni čitač e-knjiga koji n

poruka: 13
|
čitano: 3.529
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Moon+ Reader - moćan mobilni čitač e-knjiga koji n".
8 godina
offline
Moon+ Reader - moćan mobilni čitač e-knjiga koji n

Odličan. Koristim godinama. Preporučujem.

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Moon+ Reader - moćan mobilni čitač e-knjiga ko
Najbolji od svih. Koristio sam ga intenzivno otkako je izašao, no kako sam nabavio Kindle Paperwhite, malo je pao u drugi plan to osim kad Kindle nije uz mene.
morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 9:22 (morrisoN).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Moon+ Reader - moćan mobilni čitač e-knjiga koji n

Šteta što ga nema na iOS-u.

 
0 1 hvala 0
9 godina
online
Moon+ Reader - moćan mobilni čitač e-knjiga koji n

čitao sam malo na mobitelu i to je ok, iako nisam koristio baš ovaj program, ali i drugi programi su mi bili sasvim korektni. 

 

Ali sam onda odlučio uzeti kindle, i uzeo ga početkom ove godine, paperwhite i moram priznati da mi je to preporod u čitanju. Uopće mi više ne pada napamet korisiti mobitel za to, kindle je zakon. Ja čitam knjige već dugo, i kad su počele te eknjige i audio knjige ja sam na to sve odmahivao rukom i govorio nema do klasične fizičke knjige. I uzmem taj kindle primarno zbog knjiga na engleskom, jer oni imaju odličnu opciju riječnika, ako ne razumiješ neku riječ klikneš na nju i dobiješ objašnjenje, i evo došlo je do toga da čitam knjige na engleskom kao da su na hrvatskom, uopće više maltene ni ne primjećujem da čitam na engleskom. I evo došlo je do toga da ja imam knjigu na polici i mogu je čitati ali mi se ne da držati ju u ruci, pa skinem na kindle i čitam na njemu.

 

Također je super za čitanje u mraku, tko je u sobi sa ženom/djetetom, može se čitati bez da ih se ometa

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Moon+ Reader - moćan mobilni čitač e-knjiga ko
morrisoN kaže...
Najbolji od svih. Koristio sam ga intenzivno otkako je izašao, no kako sam nabavio Kindle Paperwhite, malo je pao u drugi plan to osim kad Kindle nije uz mene.

 Nema do Kindle-a :D

14 godina
offline
Re: Moon+ Reader - moćan mobilni čitač e-knjiga ko
Razmišljam da majci poklonim kindle za božić, pa me interesira kakva je ponuda knjiga na hrvatskom? Žena je već u godinama i ne planira učiti engleski.

Sori za offtopic
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Moon+ Reader - moćan mobilni čitač e-knjiga koji n

Imam kindle doma, i iskreno tko puno cita isplati mu se mozda i u javnom prijevozu. Meni najviše smeta ne imanje osjecaja koliko si pročitao i ako moram platiti knjigu želim je imati u fizičkom obliku.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Moon+ Reader - moćan mobilni čitač e-knjiga ko
Macumba kaže...

Odličan. Koristim godinama. Preporučujem.

 

Fantasticna app. Cijena kada sam nekad davno platio "pro" verziju je bila neka sitnica, sumnjam da i sada kosta puno, bez pretplate i bilo kakvih gnjavaza...

 

8 godina
offline
Re: Moon+ Reader - moćan mobilni čitač e-knjiga ko
Nisam vidio nekih web dućana koji bi prodavali knjige na hrvatskom za Kindle, no dosta je jaka zajednica koja redovito izbacuje hrpu naslova na jezicima s ovih prostora, uključujući HR.
Svakako preporučam Calibre program kojim je smiješno lako prebaciti knjigu iz PDF (ako nije skenirana slika), epub i svi ostali formati u mobi (Kindle format).

Ako trebaju dodatni detalji, slobodno kontakt na PM da ne spamamo dretvu :-D
14 godina
offline
Re: Moon+ Reader - moćan mobilni čitač e-knjiga ko
icek_picek kaže...
morrisoN kaže...
Najbolji od svih. Koristio sam ga intenzivno otkako je izašao, no kako sam nabavio Kindle Paperwhite, malo je pao u drugi plan to osim kad Kindle nije uz mene.

 Nema do Kindle-a :D

 Koristim Kindle Paperwhite i što se tiče e-ink zaslona nama mu premca. Ipak ubija ga jednojezgreni procesor vrlo slabe arhitekture na 1GHz i vrlo malo RAM-a. Listanje kroz gomilu knjiga je užasno sporo. Najgore je kad poslije 8-jezgrenog Snapdragona i 4GB RAM-a uzmeš Kindle i krene mučenje. Ne mogu nikako opravdati visoku cijenu za tako slab hardver.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
6 godina
offline
Re: Moon+ Reader - moćan mobilni čitač e-knjiga ko
uss kaže...
icek_picek kaže...
morrisoN kaže...
Najbolji od svih. Koristio sam ga intenzivno otkako je izašao, no kako sam nabavio Kindle Paperwhite, malo je pao u drugi plan to osim kad Kindle nije uz mene.

 Nema do Kindle-a :D

 Koristim Kindle Paperwhite i što se tiče e-ink zaslona nama mu premca. Ipak ubija ga jednojezgreni procesor vrlo slabe arhitekture na 1GHz i vrlo malo RAM-a. Listanje kroz gomilu knjiga je užasno sporo. Najgore je kad poslije 8-jezgrenog Snapdragona i 4GB RAM-a uzmeš Kindle i krene mučenje. Ne mogu nikako opravdati visoku cijenu za tako slab hardver.

 Shvaćam da nekog to živcira, no mene ne pati toliko, ja uglavnom na mobu ili kompu kupim knjigu tako da me "friški" download uvijek dočeka na home page-u :) Evo iskreno dok nisam kupio Kindle jako slabo sam čitao, tu i tamo nešto na tabletu, no otkad imam Kindle čitam u prosjeku 2 knjige mjesečno, baš mi je top product.

14 godina
offline
Re: Moon+ Reader - moćan mobilni čitač e-knjiga ko
icek_picek kaže...
uss kaže...
icek_picek kaže...
morrisoN kaže...
Najbolji od svih. Koristio sam ga intenzivno otkako je izašao, no kako sam nabavio Kindle Paperwhite, malo je pao u drugi plan to osim kad Kindle nije uz mene.

 Nema do Kindle-a :D

 Koristim Kindle Paperwhite i što se tiče e-ink zaslona nama mu premca. Ipak ubija ga jednojezgreni procesor vrlo slabe arhitekture na 1GHz i vrlo malo RAM-a. Listanje kroz gomilu knjiga je užasno sporo. Najgore je kad poslije 8-jezgrenog Snapdragona i 4GB RAM-a uzmeš Kindle i krene mučenje. Ne mogu nikako opravdati visoku cijenu za tako slab hardver.

 Shvaćam da nekog to živcira, no mene ne pati toliko, ja uglavnom na mobu ili kompu kupim knjigu tako da me "friški" download uvijek dočeka na home page-u :) Evo iskreno dok nisam kupio Kindle jako slabo sam čitao, tu i tamo nešto na tabletu, no otkad imam Kindle čitam u prosjeku 2 knjige mjesečno, baš mi je top product.

 Također imam Kindle i ne dira me puno što ima lošije specifikacije, uspio sam ga uzeti na akciji za nekakvih 100€ tako da mislim da nije niti pretjerana cijena.

Uostalom ne mijenjam baš knjige koje trenutno čitam, obično čitam jednu po jednu.

14 godina
offline
Moon+ Reader - moćan mobilni čitač e-knjiga koji n

Ja sam svoj paperwhite kupio u Njemačkoj prije godinu odmah nakon izlaska nove verzije za 99€ (verzija sa reklamama). Poslije sam negdje pročitao da se mogu besplatno ukloniti reklame i to sam uradio. Jevite se preko chata tehničkoj podršci, javi se ljubazni Indijac, objasnite mu da nemate kreditnu karticu i živite u nekoj pripizdini i on vam odmah zauvijek ukloni reklame bez puno pitanja. Verzija bez reklama je kao da ste kupili novi uređaj .

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice