Motorola će u srpnju predstaviti mobitel s kamerom

poruka: 11
|
čitano: 20.160
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Motorola će u srpnju predstaviti mobitel s kamerom".
5 godina
offline
Motorola će u srpnju predstaviti mobitel s kamerom

Motorola smartphoni su ko vanzemaljci: navodno tamo negdje postoje, ali nitko koga poznajes ih nije vidio uzivo, niti se itko ozbiljan bavi njima

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Motorola će u srpnju predstaviti mobitel s kam
encoding kaže...

Motorola smartphoni su ko vanzemaljci: navodno tamo negdje postoje, ali nitko koga poznajes ih nije vidio uzivo, niti se itko ozbiljan bavi njima

Misliš kao bog.. 

16 godina
offline
Re: Motorola će u srpnju predstaviti mobitel s kam
encoding kaže...

Motorola smartphoni su ko vanzemaljci: navodno tamo negdje postoje, ali nitko koga poznajes ih nije vidio uzivo, niti se itko ozbiljan bavi njima

navodno tamo negdje postoje - CHECK

* vidio uzivo - CHECK

* itko ozbiljan - JEBIGA

 

3 godine
odjavljen
offline
Re: Motorola će u srpnju predstaviti mobitel s kam

Od tih kineza jedino su Oneplus i Huawei valjali. Oneplus je posao bugovit, a Huawei nema vise Gplay.

Ne znam tko bi se zezao sa Lenovom (Motorolom) koja ima jako slabu softversku podrsku.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2022 13:31 (veliki pero).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Motorola će u srpnju predstaviti mobitel s kam
To bit će novi Samsung senzor... Motorola im bude pokusni kunić...pogodio...vijest je od skoro 60 dana

https://www.gsmarena.com/motorola_frontier_leaks_with_samsung_200mp_sensor_-news-53741.php
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Motorola će u srpnju predstaviti mobitel s kam
Šta je manjak Gplaya + kod Huaweia?
16 godina
offline
Motorola će u srpnju predstaviti mobitel s kamerom

Evo kod mene Motorola Edge, sasvim OK mobitel (preferiram xiaomi doduše, ovo slučajno uletilo)

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Motorola će u srpnju predstaviti mobitel s kam
segregator kaže...

Evo kod mene Motorola Edge, sasvim OK mobitel (preferiram xiaomi doduše, ovo slučajno uletilo)

Kakvi su s nadogradnjama?

16 godina
offline
Re: Motorola će u srpnju predstaviti mobitel s kam
love2ml86 kaže...
segregator kaže...

Evo kod mene Motorola Edge, sasvim OK mobitel (preferiram xiaomi doduše, ovo slučajno uletilo)

Kakvi su s nadogradnjama?

 

Android 10 na 11,  od 12 izgleda ništa, a security patchevi redovni, zadnji od 01.04.2022

6 godina
offline
Re: Motorola će u srpnju predstaviti mobitel s kam
segregator kaže...
love2ml86 kaže...
segregator kaže...

Evo kod mene Motorola Edge, sasvim OK mobitel (preferiram xiaomi doduše, ovo slučajno uletilo)

Kakvi su s nadogradnjama?

 

Android 10 na 11,  od 12 izgleda ništa, a security patchevi redovni, zadnji od 01.04.2022

 Ajde barem to, šteta, s obzirom da je skoro vanilla android.

16 godina
offline
Re: Motorola će u srpnju predstaviti mobitel s kam

Također. Jedno vrijeme se pojavio problem s prikazom tamnih dijelova na ekranu (vuklo na zeleno), ali kako došlo tako i nestalo s nekim updateom.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice