Ovo je možda prva objavljena slika američkog borbe

poruka: 26
|
čitano: 15.261
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo je možda prva objavljena slika američkog borbe".
5 godina
protjeran
offline
Ovo je možda prva objavljena slika američkog borbe

Moram priznati da je ovo jedan od brže napravljenih rendera. Samo godinu dana ... od idejne slike do slike 

Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 17:04 (Antiseptik).
Moj PC  
10 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
Hvala braći i sestrama iz US Army što nas čuvaju...bez Vas...komunjare bi vladale svijetom.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b

1999. god. Srbija im oborila stealth bombera F117 sa S-125 "Neva" sustavom. Pilot je na sreću preživio.

Imali smo i mi sustav S-300, al ga poklonili Amerikancima na uvid da se upoznaju s "komunjarskom" tehnologijom . Što će to nama nismo komunjare.

Sad mi kao nabavljamo borbene avione. I zanimamo se za F-35 koji je amerima jednom prilikom propucao sam sebe.

Eto sad znam i za taj NGAD borbeni avion.

Toliko sam upućen u problematiku, ne svojom voljom.
Sve sa wiki i bug portala.

Zašto se te ratne teme pojavljuju periodično na bugovom portalu, ne znam, nema veze s IT-em.
Očito tu neki bolesnici svršavaju na rat i borbene avione.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 19:08 (ccc2002).
 
6 6 hvala 1
16 godina
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
Tehnologija je ono što nas zanima, a znanje o tehnologiji se može primjeniti na više stvari. Među ostalim ima i dosta gamera kojima je to zanimljivo. Ne vidim da nekako škodi portalu ili njegovim korisnicima
3 godine
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
ccc2002 kaže...

Zašto se te ratne teme pojavljuju periodično na bugovom portalu, ne znam, nema veze s IT-em.
Očito tu neki bolesnici svršavaju na rat i borbene avione.

 

dd.inc kaže...
Tehnologija je ono što nas zanima, a znanje o tehnologiji se može primjeniti na više stvari. Među ostalim ima i dosta gamera kojima je to zanimljivo. Ne vidim da nekako škodi portalu ili njegovim korisnicima

  Kako ne škodi? promoviranje ratnog materijala? koga iole normalnog to zanima?!bullshit, jos na it sajtu! Kao da mi nije dosta nasilja u gta5

15 godina
offline
Ovo je možda prva objavljena slika američkog borbe

Faulcon DeLacy bi mogao tuziti Lockhead za kradju dizajna

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
Boris grozni kaže...

  Kako ne škodi? promoviranje ratnog materijala? koga iole normalnog to zanima?!bullshit, jos na it sajtu! Kao da mi nije dosta nasilja u gta5

 Daj si bar promjeni avatar

10 godina
offline
Ovo je možda prva objavljena slika američkog borbe

oh kakve li slučajnosti pa ovaj trokutasti izgleda upravo kao onaj "nlo" sa snimaka od nedavno :o)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b

To je to očito.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
ccc2002 kaže...

1999. god. Srbija im oborila stealth bombera F117 sa S-125 "Neva" sustavom. Pilot je na sreću preživio.

Imali smo i mi sustav S-300, al ga poklonili Amerikancima na uvid da se upoznaju s "komunjarskom" tehnologijom . Što će to nama nismo komunjare.

Sad mi kao nabavljamo borbene avione. I zanimamo se za F-35 koji je amerima jednom prilikom propucao sam sebe.

Eto sad znam i za taj NGAD borbeni avion.

Toliko sam upućen u problematiku, ne svojom voljom.
Sve sa wiki i bug portala.

Zašto se te ratne teme pojavljuju periodično na bugovom portalu, ne znam, nema veze s IT-em.
Očito tu neki bolesnici svršavaju na rat i borbene avione.

 Mi nikad nismo imali funkcionalan S-300 sustav, ono što si vidio u vojnom mimohodu je bilo sa svrhom da uplaši pobunjene srbe, i uplašilo ih je.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
syncmaster245b kaže...

Faulcon DeLacy bi mogao tuziti Lockhead za kradju dizajna

 Ne nego braca Horten da su ziva.

Horten Gotha Ho 229

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
15 godina
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
texas.bug kaže...
syncmaster245b kaže...

Faulcon DeLacy bi mogao tuziti Lockhead za kradju dizajna

 Ne nego braca Horten da su ziva.

Horten Gotha Ho 229

 Horten je cito bio inspiracija za B2-Spirit.

Za ovo mislim da ipak nije.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
user2206 kaže...
ccc2002 kaže...

1999. god. Srbija im oborila stealth bombera F117 sa S-125 "Neva" sustavom. Pilot je na sreću preživio.

Imali smo i mi sustav S-300, al ga poklonili Amerikancima na uvid da se upoznaju s "komunjarskom" tehnologijom . Što će to nama nismo komunjare.

Sad mi kao nabavljamo borbene avione. I zanimamo se za F-35 koji je amerima jednom prilikom propucao sam sebe.

Eto sad znam i za taj NGAD borbeni avion.

Toliko sam upućen u problematiku, ne svojom voljom.
Sve sa wiki i bug portala.

Zašto se te ratne teme pojavljuju periodično na bugovom portalu, ne znam, nema veze s IT-em.
Očito tu neki bolesnici svršavaju na rat i borbene avione.

 Mi nikad nismo imali funkcionalan S-300 sustav, ono što si vidio u vojnom mimohodu je bilo sa svrhom da uplaši pobunjene srbe, i uplašilo ih je.

U principu jesmo, ali smo ga dali amerikancima na izučavanje vrlo brzo, u sklopu deal-a s njima, iako su oni u to vrijeme dobar dio te tehnologije već poznavali. Neki čak govore da su njegovi dijelovi zadnji put viđeni prije 10-tak godina po razno raznim halama i premještani. Ja nekako u to sumnjam. Sve u svemu to su još uvijek strogo povjerljive državne tajnee. Kombinacija sa amerikancima je najvjerovatnija.

 

EDIT: Sad sam tek vidio da je kolega već to napisao.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2021 1:07 (MasterOdisasteR).
15 godina
offline
Ovo je možda prva objavljena slika američkog borbe

S400 skine ovo čudo kao muhalica muhu u roku "keks".

Moj PC  
2 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
I crvenog baruna je oborio neki surface to air missile. Ako se dobro sjećam lekcije iz povijesti.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2021 11:54 (ccc2002).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
ccc2002 kaže...

1999. god. Srbija im oborila stealth bombera F117 sa S-125 "Neva" sustavom. Pilot je na sreću preživio.

Imali smo i mi sustav S-300, al ga poklonili Amerikancima na uvid da se upoznaju s "komunjarskom" tehnologijom . Što će to nama nismo komunjare.

Sad mi kao nabavljamo borbene avione. I zanimamo se za F-35 koji je amerima jednom prilikom propucao sam sebe.

Eto sad znam i za taj NGAD borbeni avion.

Toliko sam upućen u problematiku, ne svojom voljom.
Sve sa wiki i bug portala.

Zašto se te ratne teme pojavljuju periodično na bugovom portalu, ne znam, nema veze s IT-em.
Očito tu neki bolesnici svršavaju na rat i borbene avione.

A zašto su ga "mogli" uopće oboriti pitam ja vas kolega ?! 

A zato jer su im braća "Vrancuzi" prodali perimetre kojim će se kretati zrakoplovi! 
Ovako bi srušilo ma'unu suhu sa svojima igračkama! 

ATJ Lučko
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
Što ti misliš, zašto? Varali su? Bili su pizde? Kurvini sinovi? Ništa neobično. To se zove SIGINT, na engl.

borbeni avioni i bombarderi također koriste SIGINT ili kako li se već naziva po našemu. To su informacije koje dolaze od svakojakih "izvora "

Borbeni avion danas bez SIGINT, možeš objesit mačku o rep. Dogfight-ovi postaju rijetkost zbog brzina i long range projektila.
Pilot borbenih aviona može i long range projektilima oborit avione ako ima informacije, a da nikada ni ne vidi metu.

Gledao samto u dokumentarcu, pa uzmite s rezervom. Sigurno da history channel ne može znati a i neće iznijeti sve vojne tajne.

Tu i tamo procuri nešto u nekom ruskom dokumentarcu, ili dođe do curenja podataka. Ili čuješ od ljudi.
A i neke stvari se ponavljaju. Još od suntzua.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2021 19:02 (ccc2002).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovo je možda prva objavljena slika američkog borbe

a možda i posljednja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
ccc2002 kaže...



Zašto se te ratne teme pojavljuju periodično na bugovom portalu, ne znam, nema veze s IT-em.
Očito tu neki bolesnici svršavaju na rat i borbene avione.

Eto i to je tehnološki i SW proizvod:

koje su nastale na principu digitalnog inženjerstva, agilnog razvoja softvera i otvorene arhitekture"...

 

Ne bih doduše volio raditi u vojnoj industriji... bad carma.

4 godine
neaktivan
offline
Ovo je možda prva objavljena slika američkog borbe

 

koja korist od ovoga?

 

ova skalamerija je toliko skupa i slozena da treba doktor znanosti za upravljat njome, a primjerak kosta pola milijarde usd... to nema tko platit, niti je smije itko sa M48 skinut s neba...

 

zadnjih 10-15 godina nema uopce dogfighta, nit smiju rusi skinut amere niti obrnuto...

 

rusenje ovakvih skupih igracki je lose za marketing, jer je tada tesko prodat ovu skalameriju banana drzavama... ))

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
MasterOdisasteR kaže...

To je to očito.

Na tvoju žalost ne nije, imaš sitan problem navedena piramida leti bešumno.Leti svašta svakakvih oblika i svi bez zvuka, "a takva leteča skoro bešumna tehnologija pogona u praksi ne postoji".

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostalo/izvanzemaljci-vjerovanja-otkrica/31893.aspx?page=44&jumpto=6347779&sort=asc&view=flat

AMD,........is that Epyc or what?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
ccc2002 kaže...
I crvenog baruna je oborio neki surface to air missile. Ako se dobro sjećam lekcije iz povijesti.

 Nisam siguran jesi li ozbiljan ili se šališ?

11 godina
offline
Ovo je možda prva objavljena slika američkog borbe

i opet će bit : " Oprostite, nismo ga videli." 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
Šala, zapravo ne znam tko je oborio Red Barona. I jel ga je itko oborio.
Negdje sam načuo da je postojao neki lik kojeg su zvali Red Baron. Eno wikipedia kaže da je postojao taj lik.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.4.2021 11:26 (ccc2002).
12 godina
offline
Ovo je možda prva objavljena slika američkog borbe

Cjepiva razvijaju za 6. mjeseci... avione najnovije generacije u godinu dana... kud ovaj svijet ide.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ovo je možda prva objavljena slika američkog b
ccc2002 kaže...
Šala, zapravo ne znam tko je oborio Red Barona. I jel ga je itko oborio.
Negdje sam načuo da je postojao neki lik kojeg su zvali Red Baron. Eno wikipedia kaže da je postojao taj lik.

 Manfred von Richthofen ili "crveni baron" ubijen je u zračnoj bitci,od strane Kanadskoga pilota.

Letio je u trokrilnom Fokker dr.1 obojanom u crvenu boju,postigao je najviše zračnih pobjeda u WWI,ukupno 80.

Nadimak crveni baron je dobio tek nakon smrtima za života su ga protivnici zvali "crveni vrag".

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice