Može li Apple Watch predvidjeti COVID, pokazat će

poruka: 8
|
čitano: 4.014
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Može li Apple Watch predvidjeti COVID, pokazat će ".
5 godina
offline
Može li Apple Watch predvidjeti COVID, pokazat će

Android korisnici na aparatima... ovaj, Apple korisnici na Apple aparatima

 

Nevezano, ako je ovo zaista tako, onda je taj HR senzor/EKG u Apple watchu fascinantno dobar... Recimo neki "sportski" satovi dan danas muku muce s optickim mjerenjem HR-a tijekom aktivnosti, a ovaj ti moze vidjeti minimalne promjene u srcanom ritmu koji mogu biti indikator bolesti

 

Vec je uostalom bilo slicnih prica

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Može li Apple Watch predvidjeti COVID, pokazat će

Može. Onako ko što ja pravim mušku djecu. Nekad uspije, nekad ne. Ako ne uspije ja bar vraćam pare. A Apple?

 
8 0 hvala 0
5 godina
offline
Može li Apple Watch predvidjeti COVID, pokazat će

Ma kome? Prije si ti najebo nego Apple korisnik ako "nije upalilo" jer Apple nema klazulu da ti mora predvidjeti srcani. Ti s druge strane nemres samo dici ruke ako ne uspije predikcija 

 

S tim da, naravno, mozes kriviti drugu polovicu (primajucu stranu) da je zensko dijete "na nju". Ne pomaze s gornjom situacijom, ali mozda smiri savjest

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Može li Apple Watch predvidjeti COVID, pokazat će

 

Dobro je ovo. Naime, tako se i rade znastvena istraživanja iz medicine i drugih područja, kada se prati određeni broj ljudi u određenom vremenu, da se vidi kako primjerice neka hrana utječa na ljudski organizam i druge stvari.

Još jedan dodatni razloga da se nosi Apple. 

 

Nosite bilo koji sportski pametni sat kako bi pratili svoj progres u nekoj fizičkoj aktivnosti, te onda neće treba  predviđati kod vas C-19 i ine stvari.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Može li Apple Watch predvidjeti COVID, pokazat
Jel može predvidjeti rezultat lokalnih izbora... Pitam za BaBu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Može li Apple Watch predvidjeti COVID, pokazat
HCMAA kaže...
Jel može predvidjeti rezultat lokalnih izbora... Pitam za BaBu

 Evo ja predviđam uvjerljivu pobjedu lopova.

12 godina
offline
Re: Može li Apple Watch predvidjeti COVID, pokazat
Eto profita.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Može li Apple Watch predvidjeti COVID, pokazat
Sjeverna Koreja će nabaviti svim građanjima pametne satove, pa za vrijeme dnevnika kad veliki vođa govori, odmah znaju tko ga voli, a tko ne (ili božeprosti ne gleda dnevnik)
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice