Mozilla predstavila planove za Thunderbird u 2019.

poruka: 11
|
čitano: 3.533
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mozilla predstavila planove za Thunderbird u 2019.".
15 godina
offline
Mozilla predstavila planove za Thunderbird u 2019.

Ne znam kome treba ovakvo nešto. Za one kojima mail nije profesionalno previše bitan, ugraćeni mail klijent u windowsima je dovoljan, pa čak i webmail bilo kojeg davatelja mail usluge je ok.
Za one kojima je mail bitan poslovno, uglavnom već koriste Outlook u sklopu Office paketa, s kojim se ostali mail klijenti ne mogu nositi.

morrisoN
 
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mozilla predstavila planove za Thunderbird u 2

Vjerojatno za one koji iz nekog razloga ne žele/ne vjeruju Microsoftovim rješenjima.

A poznavajući ljude, takvih vjerojatno ima dosta :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Mozilla predstavila planove za Thunderbird u 2019.

Ili npr. oni koji žele besplatno rješenje i ne žele dati cca 2000 kn za Office paket, za svako računalo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2019 9:19 (cRazY dWarF).
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Mozilla predstavila planove za Thunderbird u 2019.

Ja koristim Thunderbird otkad su ukinuli windows live essentials. Sučelje mi je prihvatljivo jer ionako koristim Firefox kao preglednik pa koristim i istu pozadinsku temu. A ima i dovoljno opcija. Brzo sam se navikao na njega. Nekako mi je bolji nego Outlook.

Za pretpregled naslova i broj novih e-mailova imam POP peeper u sistemskom trayu u kojem mogu odmah razvrstati važne mailove od smeća bez otvaranja sadržaja (ne volim koristiti junk ili spam opcije).

 

Ali mislim da je to sve stvar navike.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Mozilla predstavila planove za Thunderbird u 2019.

Outlook je žešće smeće od programa. S njim uvijek problemi kada ima previše mejlova.

Thunderbir trenutno ima oko 12GB mejlova s 5-6 raznih mejl adresa i radi super.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Mozilla predstavila planove za Thunderbird u 2019.

neusporedivo kompliciranije i nespretnije od online rjesenja...

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Mozilla predstavila planove za Thunderbird u 2019.

Čak i kad imam izbora, radije koristim Thunderbird. Koristio sam sve moguće Outlooke, 2003, 2007, 2010, 2016 iz 365 paketa, niti jedan od njih nije u stanju konzistentno hendlati mailove, attachmente i svoj vlastiti mailbox. Nakon mjesec-dva uvijek se vratim na Thunderbird. Jedina stvar koja mi nedostaje u Thunderbirdu jest prikaz liste mailova u dva reda, nekako mi je to urednije; no sve ostalo, sam rad, backup, restore, attachmenti, GPG potpisivanje i enkripcija, puno, puno bolje funkcioniraju u njemu.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2019 10:05 (Father_Dougal).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Mozilla predstavila planove za Thunderbird u 2019.

TB je super, jedino ne mogu natjerati mail merge da radi, zbog čega jednom godišnje koristim Outlook.

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla predstavila planove za Thunderbird u 2
Veliki Brat kaže...

TB je super, jedino ne mogu natjerati mail merge da radi, zbog čega jednom godišnje koristim Outlook.

 

Koristis CSV ili kroz Addrressbook.

 

Varijable su case sensitive u CSVu.

 

Koristim ga normalno i zakon je dapace.

 

Od outlook-a bjezim :D

The finding of threats to security by a security office is totally predictable, and hence the finding is totally worthless.
16 godina
offline
Re: Mozilla predstavila planove za Thunderbird u 2

CSV.

Mislim da sam pazio na case, ali tko bi se sad sjetio... Probam za skoro godinu dana, hvala :)

Gledam te!
13 godina
offline
Mozilla predstavila planove za Thunderbird u 2019.

Kad smo kod Thunderbirda, jel je dobio nativnu podršku za ActiveSync/Exchange?

Znam da sam prije Ubuntu koristio i na njemu dotični program ali nije bilo podrške za to dvoje :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice