MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija i m

poruka: 19
|
čitano: 7.006
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija i m".
10 godina
offline
MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija i m

...i jeftinija?

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija i m

za sedam somova sastavim čitavu kantu. ni jedna grafička toliko ne vrijedi, osim alijama sirotanovićima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija i m

Ja si priustio neki dan gigu 1080 ti gaming oc, i sem toga sto daje 730 sola, u igrama jede malu decu, sto jest, jest...

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 10:57 (Kant).
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija
Koliko su i ne bas tako davno kostale high-end grafe? 1500-max 2000kn, nesto tu ne stima..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija i m

Da, ali ove nove em zaradjuju, em jedu malu decu :)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija
Znači dužina je bitna...
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija
Imam AGP port na maticnoj , jel ce mi pasat 1080ti game extreme?
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija
brada09 kaže...
Imam AGP port na maticnoj , jel ce mi pasat 1080ti game extreme?

Naravno da hoce.

14 godina
offline
MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija i m

Slabo je to sve, fali snage. Fali još koji cilindar, i eventualno bolja mapa paljenja.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija i m

uvijek

What could possibly go wrong?
 
3 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija
Stjepanj kaže...
Koliko su i ne bas tako davno kostale high-end grafe? 1500-max 2000kn, nesto tu ne stima..lp

1500-2000? Koje, kada?

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
14 godina
offline
Re: MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija
Stjepanj kaže...
Koliko su i ne bas tako davno kostale high-end grafe? 1500-max 2000kn, nesto tu ne stima..lp

 Istina, sićan se. Al problem je šta su se masu povećali troškovi proizvodnje zadnje vrime, plus pala prodaja u globalu, kompjutora i komponenti. I onda se pokušavaju krpat nabijanjem cijena.

eywa33 kaže...
Stjepanj kaže...
Koliko su i ne bas tako davno kostale high-end grafe? 1500-max 2000kn, nesto tu ne stima..lp

1500-2000? Koje, kada?

 Mislim da jesu stvarno bile tako negdi. GeForce 2 serija, 3, Radeona 8000, 8500. Bila im je cijena tu negdi, tek je mislim na GeForce4 Ti skočila.

11 godina
odjavljen
offline
Re: MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija
LogicusMPS kaže...

1500-2000? Koje, kada?

 Mislim da jesu stvarno bile tako negdi. GeForce 2 serija, 3, Radeona 8000, 8500. Bila im je cijena tu negdi, tek je mislim na GeForce4 Ti skočila.

Geforce 2/3 i "Ne baš tako davno" ne mogu ići zajedno u rečenici ;)

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
12 godina
protjeran
offline
MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija i m

ma da je i bilo prije 500g covjece 1000€? nek odjebu..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
6 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija
Stjepanj kaže...
Koliko su i ne bas tako davno kostale high-end grafe? 1500-max 2000kn, nesto tu ne stima..lp

 Otkad su PC dijelovi dobili predznak gamer gaming cijena se povečala duplo.

11 godina
odjavljen
offline
Re: MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija
Stjepanj kaže...

ma da je i bilo prije 500g covjece 1000€? nek odjebu..lp

Hmm.. Puno se toga promijenilo od "ne tako davno". Tržište je veće, potražnja je veća, a onda su tu i majneri... a dokle ima potražnje, cijena će bit paprena. Dakle, prestanimo svi kupovat high end grafe jednu generaciju, cijene će morat ići dolje ;)

 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
12 godina
protjeran
offline
MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija i m

Joj jedva cekam da i Intel ude u utrku s desktom grafama, ak se ne varam Denis A. je rekao da ce mozda vec za 2g biti konkurentni.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija
Stjepanj kaže...

Joj jedva cekam da i Intel ude u utrku s desktom grafama, ak se ne varam Denis A. je rekao da ce mozda vec za 2g biti konkurentni.lp

 To onaj koji je pascala nazvao keplerom? 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
15 godina
offline
MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio - Duža, hladnija i m

Došla je zima, i treba ugrijati sobe. Ali ova električna grijalica s tri ventilatora ima cijenu bome paprenu, odmah mi dođe vruće!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice