MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

poruka: 72
|
čitano: 13.502
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k".
16 godina
odjavljen
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Podrska za DLSS bi za sada trebala biti izostavljena sa popisa pozitivnih stvari jer (po vidjenome u BF5) zapravo pogorsava kvalitetu prikaza

Freak Show Inc.
 
10 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Ma yebes dlss, uss hss i sl rgb je najbitniji😎.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

10500 kn za igranje B klase igara...how jes no

Moj PC  
12 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Kupovati grafičke po ovim cijenama je luđe nego "tjunati" golf duju ili benveja kocu.

 
13 0 hvala 0
14 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Performanse: 8 ??

Najjaci GPU na trzistu (ako izbacimo najnoviji Titan koji ionako nije za igre) ne moze imati 8/10 sto se tice performansi. 10/10 bi automatski trebao imati.

Moj PC  
20 0 hvala 0
15 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

znaci iduca generacija grafickih top model 15 000 kn pa 20 000 kn ne znam dokle to ide i tko to kupuje!

sjetimo se :

2009 prije 10 god top model 499$ za GTX 280

onda recimo GTX580 je kostao takodjer 499$

 

cijene su bile razumne do jos GTX 980TI kad je kostao 429$ bas prije izlaska serije 10** 

dolaze kriptosi i mining  dize cijene u nebo a od tada cijene ne padaju iako je rudarenje mrtvo!

 

 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

2009. godina. ATI HD 5870, najjači GPU sa ogromnim skokom u odnosu na prethodnu generaciju koštao nekih 2700 kn. Ja sam kupio HD 5850, drugi po snazi, za 2200 kn u ADM-u.

Moj PC  
9 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
10 hiljada kuna pfff.... ja i dalje graficku kupujem u rangu do max 2 soma kn rabljeno ili novo i nis mi ne fali. Bolje bi bilo da se potrude napraviti top igru. A ne da u 10 godina izleti jedan naslov koj mete poput witchera, a ostalo sve prosjek ili smece. Zbog takvih igri da kupujes 10k graficku?
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 11:22 (Hostile).
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Ovo je dobilo preporuku BUG-a? Luda su današnja vremena u svijetu hardvera.

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
70 ampera po fazi, valjda 70 wata, građevinska dizalica
može raditi na 70 ampera


nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 11:27 (blackalbum).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Cijene su im blago rečeno smiješne

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

I što je najsmješnije ne padaju.

 

Čak i rastu.

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Paolo Maldini kaže...

Kupovati grafičke po ovim cijenama je luđe nego "tjunati" golf duju ili benveja kocu.

 Skoro da je to i razuman hobi naspram ove cijene za grafičku :D 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 14:20 (Gajotres).
6 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

u zadnje vrijeme samo nesto kukanje oko cijena, grafickih, procesora, mobitela samo kme kme kme

 

kao da je bitno da li kosta 6999 ili 9999, ionako je ne bi kupili jer su vam obje cijene preskupe

 

i to konstantno upotrebljavanje rijeci "isplativost" niti ova od 10k niti neka od 500kn nije isplativa, ako je ne koristis za generiranje prometa/profita na bilo koji nacin, i ujednom i u drugom slucaju si izgubio novac, premo tome nije ti se nista "isplatilo"

 

sta vam treba graficka od 10k kuna da se mozete igrati? igre odjednom ne rade na 1050Ti ili 1060 ili 570/580 i slicno

 

sta vam je, ako cijena ne valja trziste ce je korigirati, slaba prodaja, cijene idu dolje, katastrofa prodaja, sljedeca generacija ce biti jeftinija jer je trziste reklo da cijena nije odgovarajuca

 

ovo nema veze sa geografskim polozajem, ista stvar je i u hrvatskoj i u jacim ekonomijama, to sto netko ima jacu kupovnu moc, ne znaci da se razbacuje novcem samo zato sto ima, jer da se razbaciju ne bi imali :)

 

kao sto netko na forumu stalno ponavlja, cijena nije mjerilo vrijednosti, vrijednost je stvar osobne percepcije 

 

meni graficka kartica predstavlja vecu vrijednost od osobnog automobila, jer s njome zaradim novac, dok mi auto samo trosi novac, prema tome mi je graficka je vrijednija visestruko od auta, meni

Moj PC  
9 1 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
blackalbum kaže...
70 ampera po fazi, valjda 70 wata, građevinska dizalica
može raditi na 70 ampera

Elektrotehnika ti je struka vidim....

15 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

da to metnem u motor, možda bi dobil 5-6 tisuća za nj (kampljet). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Nek oni ponude gtx2060 za 1500 kn, a ovo nek košta 50 000kn ebe se nas.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
3dfx kaže...

u zadnje vrijeme samo nesto kukanje oko cijena, grafickih, procesora, mobitela samo kme kme kme

 

kao da je bitno da li kosta 6999 ili 9999, ionako je ne bi kupili jer su vam obje cijene preskupe

 

i to konstantno upotrebljavanje rijeci "isplativost" niti ova od 10k niti neka od 500kn nije isplativa, ako je ne koristis za generiranje prometa/profita na bilo koji nacin, i ujednom i u drugom slucaju si izgubio novac, premo tome nije ti se nista "isplatilo"

 

sta vam treba graficka od 10k kuna da se mozete igrati? igre odjednom ne rade na 1050Ti ili 1060 ili 570/580 i slicno

 

sta vam je, ako cijena ne valja trziste ce je korigirati, slaba prodaja, cijene idu dolje, katastrofa prodaja, sljedeca generacija ce biti jeftinija jer je trziste reklo da cijena nije odgovarajuca

 

ovo nema veze sa geografskim polozajem, ista stvar je i u hrvatskoj i u jacim ekonomijama, to sto netko ima jacu kupovnu moc, ne znaci da se razbacuje novcem samo zato sto ima, jer da se razbaciju ne bi imali :)

 

kao sto netko na forumu stalno ponavlja, cijena nije mjerilo vrijednosti, vrijednost je stvar osobne percepcije 

 

meni graficka kartica predstavlja vecu vrijednost od osobnog automobila, jer s njome zaradim novac, dok mi auto samo trosi novac, prema tome mi je graficka je vrijednija visestruko od auta, meni

A ne frende, slavit ćemo jer je high end grafulja TROSTRUKO skuplja od high end grafulje od prije 5-6 godina. 

 

Nešto je jednoj klasi građana bilo priuštivo, sad nije. Da slavimo?

 

 

 

 

Jebote, za grafu od 10000 somova očito ne smiješ reći da je skupa.

 

OK. Super je povoljna. Zadovoljan?

 

 

 

 

jaska jaska jaskaja
14 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
KRISTIJANJE kaže...

A ne frende, slavit ćemo jer je high end grafulja TROSTRUKO skuplja od high end grafulje od prije 5-6 godina. 

 

Nešto je jednoj klasi građana bilo priuštivo, sad nije. Da slavimo?

 

 

 

 

Jebote, za grafu od 10000 somova očito ne smiješ reći da je skupa.

 

OK. Super je povoljna. Zadovoljan?

 

 

 

 

Grafe za ugodno igranje na 1080p nikad nisu bile jeftinije, istu situaciju mozes predstavit na razlicite nacine i u skladu s tim ce se cinit od odlicnog do tragicnog. 

 

Problem je sta ljudi misle da bi si morali moc priustit najskuplje....

14 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
dery kaže...

Nek oni ponude gtx2060 za 1500 kn, a ovo nek košta 50 000kn ebe se nas.

Zasto bi oni to ponudili kad im konkurencija misli da moze prodavat drlog od rx 590 kartice po cijeni kojoj prodaje? Amd koliko je dobar na cpu podrucju toliko su losi na gpu...

6 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv

U postu prije spominješ nikad jeftinije igranje na 1080p a u ovom tvrdiš da je AMD loš u GPU segmentu. Pa RX 580 je best buy kartica za FHD, bilo polovna bilo nova. Ima ih za 1000kn na oglasima a prva osjetna nadogradnja (GTX 1070) traži barem 1700kn.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 12:49 (Paolo Maldini).
11 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Ova djeca nikad nisu živjela u (samoupravnom) socijalizmu. Ali (samoupravni) socijalizam uvjek nekako uđe u njih.

 

42
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Paolo Maldini kaže...

U postu prije spominješ nikad jeftinije igranje na 1080p a u ovom tvrdiš da je AMD loš u GPU segmentu. Pa RX 580 je best buy kartica za FHD, bilo polovna bilo nova. Ima ih za 1000kn na oglasima a prva osjetna nadogradnja (GTX 1070) traži barem 1700kn.

Citaj s razumijevanjem, te kartice nisu konkurencija spominjanoj rtx 2060 jer su puno sporije, pricamo o posve drugom cijenovnom/performanse rangu. I opet krecemo sa retardijadom zvanom polovne kartice....

6 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv

Pogubio si se malo, RTX 2060 ovdje ne igra nikakvu ulogu, već prikaz omjera uloženo-dobiveno po pojedinoj grafi. Za one koji se igraju na 1080p i 60Hz to je najvažniji kriterij. I piše ti da je RX 580 best buy kao nova kartica. A da je i kao polovna najbolji ulov to je isto jasno kao dan. ,

Ne zanima me daljni offtopic jer na kraju dana ova grafa košta previše, i to zato jer nema konkurencije. Sad je na tržištu da kazni (ili ne) cjenovnu politiku duplo skupljih high end GPUova nego prije 5-6 godina. S obzirom na turbo folk RGB generaciju i likove poput augija ishod je neizvjesan.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 13:29 (Paolo Maldini).
12 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Paolo Maldini kaže...

Za one koji se igraju na 1080p i 60Hz to je najvažniji kriterij. I piše ti da je RX 580 best buy kao nova kartica. A da je i kao polovna najbolji ulov to je isto jasno kao dan.

 Ovo boldano osim sta se nigdje ne spominje, vec ti to koristis kao nekakav truli "argument", je apsolutno nebitno u cijeloj prici. 

12 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
A tvoj argument je da se sta, svi igraju odjednom na 4k i 240hz? 1080p i 60hz ce biti ustaljeni standard jos valjda sljedecih 10g...lp
Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 13:37 (Stjepanj).
Moj PC  
11 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
war3_tft kaže...
Paolo Maldini kaže...

Za one koji se igraju na 1080p i 60Hz to je najvažniji kriterij. I piše ti da je RX 580 best buy kao nova kartica. A da je i kao polovna najbolji ulov to je isto jasno kao dan.

 Ovo boldano osim sta se nigdje ne spominje, vec ti to koristis kao nekakav truli "argument", je apsolutno nebitno u cijeloj prici. 

 Tvoje trulo forumsko ponašanje ti zamagljuje vid, ansha je spomenio 1080p.

ansha kaže...

Grafe za ugodno igranje na 1080p nikad nisu bile jeftinije

 

ansha kaže...

Amd koliko je dobar na cpu podrucju toliko su losi na gpu...

 Ove dvije misli su kontradiktorne.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 13:41 (Paolo Maldini).
6 godina
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
KRISTIJANJE kaže...

A ne frende, slavit ćemo jer je high end grafulja TROSTRUKO skuplja od high end grafulje od prije 5-6 godina. 

 

Nešto je jednoj klasi građana bilo priuštivo, sad nije. Da slavimo?

 

 

 

 

Jebote, za grafu od 10000 somova očito ne smiješ reći da je skupa.

 

OK. Super je povoljna. Zadovoljan?

 

 

 

 

tocno to, ne mozes reci da li je nesto skupo ili ne, mozes reci da je tebi nesto skupo ili ne, a trziste ce pokazati da li je proizvod skup ili ne, tako da se ili hoce ili nece prodavati, vrlo jednostavno

 

ponavljam, cijena nije mjerilo vrijednosti, ako je preskupa trziste ce je korigirati na ovaj ili onaj nacin, sto se i dogada uvijek sa bilo kojim proizvodom, u ciklusima

 

izade nesto po nekoj cijeni, prvi val "early adoptera" to kupuje, pa se uspori prodaja, pa se cijena korigira, pa ako prodaja ne ide, opet se korigira itd itd, na kraju ciklusa proizvoda, pri dolasku novoga, cijena ide dolje da se rijesi lager, i otvori prostor za novi proizvod po nekoj novoj cijeni, koju trzisno pozicionira proizvodac/prodavac, po svome slobodnom tumacenju trzisne pozicije i cijene za taj proizvod

 

to sto ti mislis da nesto ne vrijedi odredene cifre, je tvoje slobodno uvjerenje, jer imas drugaciji pogled na vrijednost odredenih proizvoda

najbesmislenije rasprave i rasprave koje ne vode nikuda su one o cijenama, jer svatko ima drugacije standarde vrijednosti, i sve shvaca osobno i napad na svoj novcanik 

 

raspravljati o ovome se moze cinjenicno u smislu performansi/oc sposobnosti/ temperature / buke i slicno, pa usporedivati sa drugim modelima, a cijena je nebitna, jer 2080Ti, je brza od 2080, 2070, 2060, i ako to hoces onda platis da to imas 

 

jedini suvisli moment gdje se moze gledati cijena je, kada ides usporedivati grafe koje koristis za bilo kakav rad, i onda ces gledati troskove, inicijalne cijene grafe, koliko ona trosi struje, koliko joj treba vremena da napravio posao, i koliko ce ti generirati zaradu u odredenom vremenu, dakle cisti ROI proracun, gdje pazis na svaku lipu za maksimizaciju profita

 

a za igranje, je ionako besmileno gledati cijenu, jer gubis lovu svakako

 

 

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Prije je potraznja za Lightning modelima bila tolika da ako je nisi uzeo u par tjedana od pustanja u prodaju bilo bi ti prosla baka s kolacima, sad se bas i ne otimaju, a i taj status najveceg boga medu karticama je vec poprilicno splasnuo, prije su to uzimali nekakvi entuzijasti koji su si ovakvu karticu donekle i mogli priustiti a sad bogati krelci koji neznaju kaj bi s njom skupa s youtuberima i njima sl.lp
Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 13:43 (Stjepanj).
Moj PC  
3 1 hvala 0
7 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Navodno je sad AMD najavio rezanje cijena kao odgovor na 1660Ti.
RX 580 da bi bila $200 dok RX 590  oko $230.
Za 1080p mi sasvim dovoljno.Il ću čekat da vidim šta će Navi da donese.

Kako god, treba sad fino čekat a nek se oni kolju s cijenama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice