MSI X470 Gaming Plus - Povoljna, a solidna

poruka: 8
|
čitano: 2.728
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI X470 Gaming Plus - Povoljna, a solidna".
8 godina
neaktivan
offline
MSI X470 Gaming Plus - Povoljna, a solidna

Nikad nisam mislio da ce se ocjenjivati izgleed komponenti i da ce to uticati na kupovinu.

 
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: MSI X470 Gaming Plus - Povoljna, a solidna
.jpg kaže...

Nikad nisam mislio da ce se ocjenjivati izgleed komponenti i da ce to uticati na kupovinu.

 Pa to ovisi o kupcu, ne?

 

Ne znam zašto se svi tako ložite na komentiranje izgleda komponenti. Ako vam to nije bitno u cijeloj priči i mrzite boje, ukrase, ledice, kupite si komponente koje to nemaju i mirna Bosna. 

11 godina
offline
Re: MSI X470 Gaming Plus - Povoljna, a solidna

Što mene tiče, za taj trend, kriva su kučišta s prozirnim stranicama.

 

Dobar izgled, lako može značiti da je ploča bolja od neke neugledne, a nažalost i skuplja bez izbora.

 

Meni prvom to ne smeta, iako je ova moja sadašnja ukrasna plus LED koji sam ugasio, naspram gadnih krševa iz 90ih...

coffe,coffe,coffe.....
16 godina
moderator
offline
Re: MSI X470 Gaming Plus - Povoljna, a solidna
metallic kaže...

Što mene tiče, za taj trend, kriva su kučišta s prozirnim stranicama.

 

Dobar izgled, lako može značiti da je ploča bolja od neke neugledne, a nažalost i skuplja bez izbora.

 

Meni prvom to ne smeta, iako je ova moja sadašnja ukrasna plus LED koji sam ugasio, naspram gadnih krševa iz 90ih...

 Možda je problem što se plusevi i minusi navedeni u zaključku uzimaju po defaultu kao jednakovrijedni. A nisu. Najbitnije kod ploče su stabilnost, hlađenje, performanse, konektori i utori, a ostalo su dodaci. A i onak...očekuje se od čitatelja da doista pročita članak, a ne samo odscrolla do infoboxa s plusevima i minusima i krene komentirati na forumu. :D

16 godina
offline
MSI X470 Gaming Plus - Povoljna, a solidna

posto gotovo nikako ne pratim desktop ploce u zadnje vrijeme..

koja je bitna razlika izmedju ATX i mATX ploca danas, osim nepotrebnih PCIE slotova i eventualnog namjernog ogranicavanja funkcionalnosti mATX vs ATX?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: MSI X470 Gaming Plus - Povoljna, a solidna

Manje sata i usb konektora, često lošiji audio podsustav, viša cijena za istu klasu. To je meni zapelo za oko...

 

edit: Denis zašto ne bi bug recenzenti usvojili napredniji prikaz bodovanja?

E,da meni je onaj sustav od Johnny guru savršen.

coffe,coffe,coffe.....
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 14:29 (metallic).
16 godina
moderator
offline
Re: MSI X470 Gaming Plus - Povoljna, a solidna
nixass kaže...

posto gotovo nikako ne pratim desktop ploce u zadnje vrijeme..

koja je bitna razlika izmedju ATX i mATX ploca danas, osim nepotrebnih PCIE slotova i eventualnog namjernog ogranicavanja funkcionalnosti mATX vs ATX?

Ha nema neke bitne razlike osim što je mATX modela daleko manje i u pravilu su jeftinija klasa što sa sobom vuče i ograničavanje funkcionalnosti, lošije hlađenje, napajanje...blablabla. 

 

Al da se naći mATX ploča koje su dobro složene. Samo je pitanje na koju klasu ciljaš? Koji procesor trebaš udomiti?

 

 

16 godina
offline
Re: MSI X470 Gaming Plus - Povoljna, a solidna
Denis kaže...

Ha nema neke bitne razlike osim što je mATX modela daleko manje i u pravilu su jeftinija klasa što sa sobom vuče i ograničavanje funkcionalnosti, lošije hlađenje, napajanje...blablabla. 

 

Al da se naći mATX ploča koje su dobro složene. Samo je pitanje na koju klasu ciljaš? Koji procesor trebaš udomiti?

 

 

trenutno ne planiram kupnju, ali ako Ryzen 3000 cijene budu kakve ih najavljuju..

ali, kad razmisljam o kupnji, onda se uvijek nekako motam oko MSI Mortar i slicno..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice