"Muška pilula" - hoće li to već jednom?

poruka: 84
|
čitano: 20.882
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Muška pilula" - hoće li to već jednom?".
6 godina
protjeran
offline
"Muška pilula" - hoće li to već jednom?

Bila je, ajmo rec, slicna spika sa internetom. Nisi mogao biti kod koga si htio, bez suglasnosti starjesine u zgradi, ili kako se to vec zove....i onda su jednostavnom logikom izglasali zakon da ti nitko treci nema sto govoriti sto ces ti imati i raditi. Pa svidjalo se njima provlacenje kabela ili ne, ako ja ocu biti na bnetu, to mi nitko ne smi zabranit...

 

Ista stvar i sa trudnocom, sto neki muskarac ili zena sa strane ima govoriti drugoj sto da radi sa svojim tijelom? To je kao da sad meni neki lik iz pripizdine donje zabrani da se ja tetoviram. Van svake pameti. Zamisli da tebe netko siluje i moras nositi njegov plod u sebi 9 miseci? Ma nema teorije. Mislim, na zeni je, ali ako se to vec smatra ubojstvom, izvolite vadit van u nes drugo ako ona ne zeli biti trudna.

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2018 7:02 (Gorstak79).
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?
Mary Sue kaže...
Čitatelj kaže...

A ja ga ni ne stavljam :) Baba ga usnama stavlja ;) Al to je ionako samo zezancija jer je baba na Spirali zadnjih 9 godina.

 Njezino Visočanstvo Spirala.

 

Jesi li siguran da je stavljanje kondoma njoj samo zezancija, a ne dokaz nečega drugog? (Hint: SPB, šaranje, nepovjerenje...) Znam, grozna sam. Možeš to interpretirati i tako da samo želi biti sigurna. Sve je na tebi.

 

 Njezino Uzvisenje Spirala, molit cu lijepo.

 

Ma ne smijemo pred djecom o tome ovdje, ali ne brini, Baba vijerna ko Partizani 1943. - a gumazvakaca sluzi samo jednoj svrsi - vizualiziraj bananu i teglicu nutelle.

Higijenski je nakon toga baciti gumuzvakacu i nastaviti dalje sa bananom i marelicom.

6 godina
protjeran
offline
"Muška pilula" - hoće li to već jednom?

dok san ja prokonta ovaj post, mora sa des puta procitat...što ne kažeš lijepo naški bananu i prkno i bananu i minđu?

Salt n Pepa - Push It
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
"Muška pilula" - hoće li to već jednom?

usput, spirala nije feder nego slovo "T" i dodatno je obogaćena hormonima. bezopasna i iznimno djelotvorna. jedino je umetanje malo blesavo ali jebga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?

Samo genetske karakteristike su određene u trenutku spajanja jajnih stanica, a to je daleko od definiranja čovjeka. Kao što je Visak napisao, početak trudnoće je kad se jajna stanica ugnijezdi, a to se definitivno ne događa sa svakom oplođenom jajnom stanicom i bez korištenja ikakve kontracepcije. Izbacivanje oplođene jajne stanice je nešto što se relativno često događa prirodnim putem.

 

Nadalje, čak i kad se jajna stanica uhvati, ne možemo govoriti o definiranom čovjeku jer niti ne možeš znati sljedećih nekoliko tjedana da li pričamo o jednom čovjeku ili više njih - zametak se može podijeliti, ali i naknadno opet spojiti.

 

A onda na to još dolazi činjenica da dosta karakteristika uopće nije definirano genetskim materijalom, dio ih ovisi i o okolini, što kod trudnoće najvećim dijelom uključuje ženine hormone (od razvoja nekih organa, spolne diferencije, pa do spolne orijentacije). Dio karakteristika se može razlikovati i uz identični genetski materijal i identičnu okolinu, pa i kod jednojajčanih blizanaca imaš suptilne razlike.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
6 godina
protjeran
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?
Čitatelj kaže...

 Njezino Uzvisenje Spirala, molit cu lijepo.

 

Ma ne smijemo pred djecom o tome ovdje, ali ne brini, Baba vijerna ko Partizani 1943. - a gumazvakaca sluzi samo jednoj svrsi - vizualiziraj bananu i teglicu nutelle.

Higijenski je nakon toga baciti gumuzvakacu i nastaviti dalje sa bananom i marelicom.

 Nisam znala da spirala ima i vjerske - uzvišene, štoviše - konotacije među pučanstvom. Je li to zbog njezina oblika T-križa o kojemu je pisao Ajar ili je u pitanju nešto drugo?

 

P. S. Hvala na gađenju doručka. Što je najgore, traje sezona marelica i bresaka, koje još češće od marelica nastradaju pa posluže kao eufemizam za ženske čari. (Prvo sam umjesto eufemizam napisala zamjena, a onda shvatila zabrinjavajuću dvoznačnost takva izraza.)

 

P. P. S. Ne, ne mogu si pomoći. Sada razmišljam samo o marelicama i breskvama sa šlagom i čokoladom. A tek banane...

 

Ajar kaže... 

usput, spirala nije feder nego slovo "T" i dodatno je obogaćena hormonima. bezopasna i iznimno djelotvorna. jedino je umetanje malo blesavo ali jebga. 

 Odgovor iz vlastita iskustva vredniji je i od zlata! Ne kažu bez razloga tako u narodu.

All work and no play makes Jack a dull boy.
7 godina
protjeran
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?
Mary Sue kaže...

 Nisam znala da spirala ima i vjerske - uzvišene, štoviše - konotacije među pučanstvom. Je li to zbog njezina oblika T-križa o kojemu je pisao Ajar ili je u pitanju nešto drugo?

 

P. S. Hvala na gađenju doručka. Što je najgore, traje sezona marelica i bresaka, koje još češće od marelica nastradaju pa posluže kao eufemizam za ženske čari. (Prvo sam umjesto eufemizam napisala zamjena, a onda shvatila zabrinjavajuću dvoznačnost takva izraza.)

 

P. P. S. Ne, ne mogu si pomoći. Sada razmišljam samo o marelicama i breskvama sa šlagom i čokoladom. A tek banane...

 

Mislim da bi prije imala veze sa Spiral Goddess kao Paganskim simbolom, nego icim drugim.

 

Ispricavam se ako ti je izazvalo gadjenje - nisam ocekivao tu slabost sa tvoje strane.

Ali bar mozes raditi marmeladu od marelica, ako ih vec ne mozes jesti svjeze.

6 godina
protjeran
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?
Čitatelj kaže...

Ispricavam se ako ti je izazvalo gadjenje - nisam ocekivao tu slabost sa tvoje strane.

 Gađenje nije slabost, nego zaštitni mehanizam i znak prisutnosti zdravoga razuma.

All work and no play makes Jack a dull boy.
9 godina
offline
"Muška pilula" - hoće li to već jednom?

vas dvoje - get a room

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?
Stjepanj kaže...
Gremlin144 kaže...
Stjepanj kaže...
Gremlin144 kaže...
Stjepanj kaže...
Izgleda necu dozivjeti te pilule, vazektomija mi ne gine😎..lp

 ja ću isto vazektomiju, sljedeće godine kad napunim 25 u Austriji.

 Kod nas tek smijes od 35, neznam jel bila sala ili si ozbiljan?lp

 Nismo se našli, mislio sam da si bio ozbiljan... Ja sam bio ozbiljan, već dugo to planiram. Kod njih je sa 25 zakonski. Imaju najmoderniju tehnologiju za vršenje toga. Navodno par minuta posla.

Bolje dat 500 eura, nego plačat alimentacije kasnije..

 Ozbiljan sam, dosao kod doktorice opce prakse ona nema pojma o tome ni gdje da me posalje ma nista, veli mi aj ti prvo izvadi krv i mokracu pa cemo onda vdjeti, to sam procitao da je kod nas granica 35, žena ti mora potpisati ako si u braku itd..

 Evo da ti dam par savjeta usput.

Ako imaš 25 godina ili više imaš u austiji mogučnost da izvedeš vazektomiju : http://www.prowoman.at/proman.php?katid=36

Čekam tih 25 godina, da to obavim, već sam si sredio i godišnji taman iza rođendana.
Navodno cijena zahvata je oko 3000kn, pa kad računaš prijevoz tamo i natrag, pa kasnije i provjeru dal je operacija bila uspješna, računaš da će te na kraju izaći maksimalno 4500kn. Al onda si bez brige i karaš do mile volje.

Samo, nemoj puno masturbirat i karat jer može dovesti do raka prostate. Mnogi se zajebu kod toga, pa dobe rak. 
Preporučeno je jednom tjedno imat seks ili masturbaciju, to je najzdravije. Obavio ti vazektomiju ili ne rizik je jednak.

 

 

Doktori kod nas su opčenito izgubljeni, valjda kupili diplomu. Ja isto svoju doktoricu zamolio za nešto da mi sredi, al moš ga jebat... Moraš sve ići kod privatnih i platiti iz svog džepa.

Ja opčenito imam puno bolje znanje od svoje doktorice. Možda se ona samo pušta jer je plačena da prepisuje ljekove, a ima hrpa prirodnih recepata, koje možeš napravit kod kuće da se izljećiš, od svih bolesti.

Više ne hodam doktorici, osim ako sam baš bolestan pa da mi otvori bolovanje, da mi recepte koje podignem, a na kraju se ljećim na prirodan način, a to njeno sranje bacim u smeće

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2018 19:55 (Gremlin144).
16 godina
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?
Keso kaže...

Ništa ne brkam. Po tvome ne bi bilo štete da su tebe makli spiralom sekundu prije nego si se uhvatio za stijenku, ali sekundu kad si uhvatio stijenku je trudnoća i ne bi bilo ok pobaciti te?

Velim da su liječnici tokom vremena mijenjali trenutak kad smatraju da počinje trudnoća i mijenjati će ga opet. Ja to gledam ovako: kad su stvoreni svi uvjeti da se razvija novi jedinstveni život, ne želim ga spriječiti niti ubiti.

A nekima je ok pobaciti netom prije rođenja, samo ako nisu vidjeli dijete, jer da ga vide ne bi to učinili.

 Tebi je i vjetar koji raznosi pelud procvjetale trešnje onda abortus i grijeh?
Ili pljuvanje koštica lubenice u smeće? Jer svaka koštica je nerođena stabljika lubenice?

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2018 20:44 (overhaul).
12 godina
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?
overhaul kaže...

 Tebi je i vjetar koji raznosi pelud procvjetale trešnje onda abortus i grijeh?
Ili pljuvanje koštica lubenice u smeće? Jer svaka koštica je nerođena stabljika lubenice?

 

...ili je drkanje genocid....

 

  Ekipa,skrenuli ste opet sa teme!

 

Mene nekako stalno vuce pomisao ta je ta "muska pilula" totalni financijski promasaj i nikako ne mogu naci konkretne razloge zasto bi se to "prodavalo ko ludo"?

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
16 godina
neaktivan
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?
Milka30 kaže...

 

Mene nekako stalno vuce pomisao ta je ta "muska pilula" totalni financijski promasaj i nikako ne mogu naci konkretne razloge zasto bi se to "prodavalo ko ludo"?

 

 Pitaj Borisa Beckera koliko bi ju platio.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?
Gremlin144 kaže...

 Evo da ti dam par savjeta usput.

 Evo da i ja dam tebi

Gremlin144 kaže....

Ako imaš 25 godina ili više imaš u austiji mogučnost da izvedeš vazektomiju : http://www.prowoman.at/proman.php?katid=36

Čekam tih 25 godina, da to obavim, 

 Postoji razlog zašto to nije moguće već s 18, a taj je da ljudi vremenom sazrijevaju i mijenjaju im se životni prioriteti. Ni s 25 većina još nema pravu sliku što želi od života (što ne znači da ne misle da ju imaju), pa je kod nas 35 granica. Pošto se radi o jednosmjernom putovanju pametno bi bilo zamrznuti par porcija, za svaki slučaj, čisto ako dobiješ Nobela ili Grammy, da čovječanstvo ne bude na gubitku.

Gremlin144 kaže...

Samo, nemoj puno masturbirat i karat jer može dovesti do raka prostate. Mnogi se zajebu kod toga, pa dobe rak. 
Preporučeno je jednom tjedno imat seks ili masturbaciju, to je najzdravije. Obavio ti vazektomiju ili ne rizik je jednak.

 Ne znam odakle crpiš informacije, ali više studija je pokazalo da redovita ejakulacija smanjuje vjerojatnost raka prostate. 

Gremlin144 kaže...

Ja opčenito imam puno bolje znanje od svoje doktorice. 

U svjetlu gornje zablude preporučio bih ti da smanjiš samopouzdanje u vezi medicinskih pitanja.

Gremlin144 kaže...

Al onda si bez brige i karaš do mile volje.

I ovo je problematično, vazektomija rješava pitanje trudnoće, ali ne i boleština, dapače bezbrižnost bi ti mogla smanjiti inhibicije i povećati šansu da nešto fasuješ. A tu kućni pripravci ne pomažu.

Jesi bio kad na brisu uretre? Odi jednom turistički, čisto da vidiš kako je to.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?
Visak kaže...
Milka30 kaže...

 

Mene nekako stalno vuce pomisao ta je ta "muska pilula" totalni financijski promasaj i nikako ne mogu naci konkretne razloge zasto bi se to "prodavalo ko ludo"?

 

 Pitaj Borisa Beckera koliko bi ju platio.

 To se opet svodi na rješavanje problema koji ne postoji. To što neki ne žele oblačiti čarape na cipele pa dobiju žuljeve, ne znači da je dobra ideja smišljati tablete protiv žuljeva. Ja nikad nisam vidio problem ni manu u upotrebi kondoma, ali eto... Prije svega, i ženska pilula je gadna stvar, mijenjati hormonalnu ravnotežu nebi se nikako smjelo raditi mimo bolesti. Dok milijuni ljudi plaćaju i ilegalno silne novce da se dokopaju steroida koji bi unijeli dodatne količine testosterona, ovdje se predlaže tableta koja smanjuje koncentraciju testosterona. Hm, što se događa sa odraslim čovjekom koji ima
manjak testosterona? Kaže internet (i sam autor): prekomjerno povećanje tjelesne težine(autor spominje nevjerojatnih 9kg U PROSJEKU u samo 29 dana?!), prekomjerno povećanje postotka „nezdravog“ kolesterola u krvi, pospanost, plačljivost, letargija, manjak koncentracije, brzo umaranje, problem sa libidom i nemogućnost erekcije, ginekomastija(ženske sise), gubitak kose, smanjenje mišićne i koštane(!) mase, povišenje glasa... - kažu u biti izražavate simptome starca. Redukcija tako bitnog i kompleksnog hormona sa 1000ng na 13ng mi zvuči kao bomba za organizam. Predivno. Možda bi baš to trebalo Beckeru. Meni je nekako lakše staviti čarapu. Ona bajka o "manjku osjećaja kad se stavi" je psihološka - jer za razliku od prstiju, osjetilnih živaca u spolovilu u odnosu na npr. vrške prstiju ili lice imamo daleko manje. Gotovo samo za najosnovnije osjete - prijetnje mehaničkom oštećenju tkiva. To je još niže kod obrezanih, a kod oba se smanjuje pri erekciji u odnosu na standardno stanje. Da, zvuči kontradiktorno s obzirom da snjime doživljavamo orgazam, ali toje kompletno drugi niz okidača, ukratko sa pimpačem u erekciji nemožete naučiti čita
ti brailleovo pismo. Možda bi bilo zgodno da i žene ovo znaju, da ne nasjednu na sebične fore narajcanih mužjakića.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?
Visak kaže...
Gremlin144 kaže...

 Evo da ti dam par savjeta usput.

 Evo da i ja dam tebi

Gremlin144 kaže....

Ako imaš 25 godina ili više imaš u austiji mogučnost da izvedeš vazektomiju : http://www.prowoman.at/proman.php?katid=36

Čekam tih 25 godina, da to obavim, 

 Postoji razlog zašto to nije moguće već s 18, a taj je da ljudi vremenom sazrijevaju i mijenjaju im se životni prioriteti. Ni s 25 većina još nema pravu sliku što želi od života (što ne znači da ne misle da ju imaju), pa je kod nas 35 granica. Pošto se radi o jednosmjernom putovanju pametno bi bilo zamrznuti par porcija, za svaki slučaj, čisto ako dobiješ Nobela ili Grammy, da čovječanstvo ne bude na gubitku.

Gremlin144 kaže...

Samo, nemoj puno masturbirat i karat jer može dovesti do raka prostate. Mnogi se zajebu kod toga, pa dobe rak. 
Preporučeno je jednom tjedno imat seks ili masturbaciju, to je najzdravije. Obavio ti vazektomiju ili ne rizik je jednak.

 Ne znam odakle crpiš informacije, ali više studija je pokazalo da redovita ejakulacija smanjuje vjerojatnost raka prostate. 

Gremlin144 kaže...

Ja opčenito imam puno bolje znanje od svoje doktorice. 

U svjetlu gornje zablude preporučio bih ti da smanjiš samopouzdanje u vezi medicinskih pitanja.

Gremlin144 kaže...

Al onda si bez brige i karaš do mile volje.

I ovo je problematično, vazektomija rješava pitanje trudnoće, ali ne i boleština, dapače bezbrižnost bi ti mogla smanjiti inhibicije i povećati šansu da nešto fasuješ. A tu kućni pripravci ne pomažu.

Jesi bio kad na brisu uretre? Odi jednom turistički, čisto da vidiš kako je to.

 

Svašta studije dokažu, pročitaj kako su ljudi u raznim kulturama i u dalekoj povjesni koristili svoju seksualnost i kakve posljedice donosi.

 

Ljudi u prošlosti su bili puno pametniji nego sad, njih se treba slušati. Svi ljekovi su već izmišljeni protiv svih bolesti samo se treba u stare knjige zaviriti. Nema boljeg ljeka od prirode.

16 godina
neaktivan
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?
Gremlin144 kaže...

Svašta studije dokažu, pročitaj kako su ljudi u raznim kulturama i u dalekoj povjesni koristili svoju seksualnost i kakve posljedice donosi.

Gdje da čitam? Mišak je izdao knjigu?

Gremlin144 kaže...

Ljudi u prošlosti su bili puno pametniji nego sad, njih se treba slušati. Svi ljekovi su već izmišljeni protiv svih bolesti samo se treba u stare knjige zaviriti. Nema boljeg ljeka od prirode.

Je, zato su milijuni umrli od gripe, upale pluća, boginja, malarije, sifilisa, kuge, kolere...

 

Kad bolje razmislim, možda ti ideja i nije loša, tko sam ja da te odgovaram.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
protjeran
offline
"Muška pilula" - hoće li to već jednom?

Mislim da se moze donekle sa sigurnoscu reci da je seksualna revolucija donijela slobodu, ali isto tako i povecanje razvoda te pad nataliteta. Sad je lakse naci partnera/icu da ste ne znam koliko bolesni, ali tesko da ce od toga proizaci ista kvalitetno...Razlika je u biti u tome sto smo izgubili definiciju seksualno normalnog, ali je svima izopacenima lakse....

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2018 21:41 (Gorstak79).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?
Visak kaže...
Gremlin144 kaže...

Svašta studije dokažu, pročitaj kako su ljudi u raznim kulturama i u dalekoj povjesni koristili svoju seksualnost i kakve posljedice donosi.

Gdje da čitam? Mišak je izdao knjigu?

Gremlin144 kaže...

Ljudi u prošlosti su bili puno pametniji nego sad, njih se treba slušati. Svi ljekovi su već izmišljeni protiv svih bolesti samo se treba u stare knjige zaviriti. Nema boljeg ljeka od prirode.

Je, zato su milijuni umrli od gripe, upale pluća, boginja, malarije, sifilisa, kuge, kolere...

 

Kad bolje razmislim, možda ti ideja i nije loša, tko sam ja da te odgovaram.

 Ne moraš čitat knjigu, malo pronjuškaj po netu o raznim religijama i njihovim obredima. 
Nema ti neka univerzalna knjiga za te sve stvari moraš sam istraživat i mora te kao prvo to interesirat. Da te interesira sam bi našao knjige i sve ostale stvari.

 

Umrli su oni ljudi koji su u to vrijeme vjerovali lječnicima i služili se njihovim metodama izljećenja.

Oni koji su u ta vremena poznavali produhovljene ljude koji su imali razvijenu intuiciju nisu umirali.

 

Prije tisuću i više godina ljudi su po boji i obliku neke biljke znali za što koja biljka služi, kako se koristi itd.. 


Otiđi vidjet neki muzej o povjesti ljudi i sl. Pogledaj kako su ljudi prije provodili vremena i čime su se opčenito bavili... A onda usporedi s nekim produhovljenim ljudima koji su na skroz drugom kraju svijeta, kako su oni živjeli i čime se bavili..

 

Razlika je ogromna, ovaj svijet ti je kao i internet. Imaš onaj dio koji je vidljiv svima, a onaj tajanstven (nešto kao dark web), skriven od mase . Pojedinci mogu otkriti njegovu tajnu.

Ti pojedinci ti nikad neće u stvarnom svijetu priznat čime se bave ili ti pomoć kad ti pomoć zatreba, pustit će te da umreš jer nisi u njihovoj ligi. 

 

14 godina
protjeran
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?
Gremlin144 kaže...

 

Ajde ti hitno na tu vazektomiju da se ne predomislis.

 

8 godina
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?
Gorštak79:

Seksualna revolucija je posljedica drugog svjetskog rata. Netko je morao proizvoditi, raditi dok su muškarci naganjali svoje strojeve po bespućima. A jednom kad imaš svoj novac imaš prava i moć da ih realiziraš. Tko radi ne može imati osmero djece i obrnuto. To je i glavni razlog što pro natalitetne politike imaju vrlo ograničen utjecaj.
Ja rekoh
15 godina
odjavljen
offline
Re: "Muška pilula" - hoće li to već jednom?

Gremlin144, pazi da ne padneš s ruba Zemlje...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
5 godina
neaktivan
offline
"Muška pilula" - hoće li to već jednom?
postoji muska pilila vec godinama ..zove se .44 magnum ..
dr calahan ga prepisuje za sve koji misle da im treba kontracepcija a muskarci su
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
"Muška pilula" - hoće li to već jednom?

Eh, kada čovjek pročita komentare nekih forumaša vidi se da ljudi postaju agresivni ili pak izmišljaju i bježe u apstrakciju kada nešto ne mogu i ne žele shvatiti.

Il' bi ubijali ili bi izmišljali sve do razine toga da je čarobna knjiga Papa Štrumpfa bolja i korisnija od nekog sa doktoratom znanosti.

Imaju internet, pa imaju znanje.

 

 

Kao da prije pojava interneta nisi imao gomilu jefitne literature koja je bila na razini današnjih teoretičara sve i svačega, od ravnozemljaštva, preko Isusa kao Hrvata, do toga da "oni" vladaju svijetom....

Sada se to preselilo na internet, pa je literatura takve vrste postala širom dostupna, a raznorazni čudaci i luzeri sakriveni anonimnošću na interentu dobili prostor da šire svoje komplekse okolo...

Kao da na ulici ili bilo gdje drugdje razgovaraš sa nekim pametnim o nekoj temi, pa ti uletava neki nepoznati sa spikom, al' čujte cijepljenje je opasno....Na ulici, ajd šetaj negdje drugdje, veliš i maknete se od budale, a ovako na netu ispada da su njihovi komentari jednako vrijedni kao i nekog naučnika.

 

Međutim, nije baš tako. Nego, pak upravo takvi pojedici pokazuju da ne treba se povoditi niti raspraljavati sa njima, jer bilo koja rasprava na internetu na kraju dana svede se na to si izgubio uludo vrijeme pokušavajući budali ukazati da uvelike griješi....

 

Tako dok Zemlja ne postane ravna ploča koju nosi nekakva kornjača(nikako gay kornjača, nego samo ona hetero, po mogućnosti da kornjača vjeruje u boga i da ide u crkvu-ZNA SE u koju....). te dok Isus Krist Nazarećanin ne dobije hrvatsko državljanstvo(gdje si bio '91. godine) i postane katolik(rimo, nikako grko ili pak nedaj Bože pravoslavac)..... čitam znanstvene članke(bilo opisan na popularan način ili pak one iz znastvenih magazina), družim se boljim, pametnijim i  uspješnijima od sebe.

Izbjegavam budale i njihove umotvorine.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 13:49 (PzKpfw).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice