Muškarci i žene imaju podosta različite preferenci

poruka: 9
|
čitano: 6.278
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Muškarci i žene imaju podosta različite preferenci".
16 godina
offline
Muškarci i žene imaju podosta različite preferenci

Logično, muškarci su češće bolje platežne moći

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
Moj PC  
2 4 hvala 0
8 godina
offline
Muškarci i žene imaju podosta različite preferenci

Muskarci i zene imaju podosta bitnijh zivotnih problema od odabira modela ajfona...

 

Razmazeni klinci, s druge strane.... a kod njih je sve manje i manje muskog i zenskog spola, tako da...... yebesga......

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
10 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Muškarci i žene imaju podosta različite prefer
Nix kaže...

Logično, muškarci su češće bolje platežne moći

 

Ako insiniuras na tzv. gender pay gap, onda je to idiotarija. Ako nije, odmah zaposljavam 100 zena koje ce imati ISTE performanse u odnosu na muskarce, a da ih platim 20-30% manje. Osnovat cu women-only gradjevinsku firmu. Auto servise. Svasta nesto. Najjeftinije cijene u kvartu.

 

A ako mislis da muski drze bolje placene poslove, ok. Iako ima i puno zena na besmislenim, ali jako dobro placenim pozicijama, pogotovo u uhljebnistvu, razno-raznim vijecima i/ili drzavnim firmama.

10 godina
offline
Muškarci i žene imaju podosta različite preferenci

Vjerojatno jer žene ne padaju na marketing o procesorima, ram-u i ostalim glupostima na koje padaju muškarci. Njima je dovoljno da mobitel radi kako treba, a što je ispod boli ih džon.

Nadglednik dina
Moj PC  
13 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Muškarci i žene imaju podosta različite prefer
Entry Point kaže...

Vjerojatno jer žene ne padaju na marketing o procesorima, ram-u i ostalim glupostima na koje padaju muškarci. Njima je dovoljno da mobitel radi kako treba, a što je ispod boli ih džon.

 "bitno da je ljep"

10 godina
offline
Re: Muškarci i žene imaju podosta različite prefer
encoding kaže...

 "bitno da je ljep"

 I to je sasvim u redu uvjet. Danas rijetko koji mobitel ima problema u svakodnevnom radu, odnosno problema zbog kojih ti dođe da ga baciš u zid. Posebno u premium segmentu.

Nadglednik dina
9 godina
offline
Re: Muškarci i žene imaju podosta različite prefer
Znači, dozvoljeno je sada reći da "imaju različite preferencije pri odabiru modela iPhonea" ali nije dozvoljeno reći da "imaju različite preferencije pri odabiru posla/karijere..."?
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Muškarci i žene imaju podosta različite prefer
Entry Point kaže...

Vjerojatno jer žene ne padaju na marketing o procesorima, ram-u i ostalim glupostima na koje padaju muškarci. Njima je dovoljno da mobitel radi kako treba, a što je ispod boli ih džon.

 Samo veličina.

 

Bez zajebancije, manja ruka...

 

Baterija je obicno najjaca na tim max ultra modelima pa kad dan (tj posao) zavrsavam bez punjenja nemam sta mislit (S21 ultra trenutno).

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
14 godina
offline
Muškarci i žene imaju podosta različite preferenci

Kad je u pitanju ajfon preferiram SE, mali, brzi i prakticni mobitel i sve dohvatis palcem sve ostalo je za mene preseravanje jer meni na malome SE baterija traje cijeli dan a intenzivno koristim mobitel no caka je ta da ga nikad ali bas nikad ne dizem sa 3G jer za mejlove i attachmente u njima je to dovoljno a i za surfanje sve ostalo iznad toga je ubijanje baterije (4G/5G). Kako su prethodnici rekli, zenske ruke su manje i uzet ce manji mobitel jer im je prakticniji a i nisu opterecene hardverajem, estetika im je uz kameru i pohranu na 1 mjestu a sve ostalo im je nevazno.

 

Osobno trenutno koristim Samsung Galaxy Note 9 iz 2019 godine i baterija je kao nova te traje više nego cijeli dan, naravno na poslovnom mobitelu nemam gluposti poput fejsa/whatsappa/vibera i slicno jer sam to prebacio na privatni A33 koji to hendla sam tak i baterija traje cak do tri dana koristenja no na oba mobitela brzina mreze je podesena ma 3G/2G automatski makar novi A33 podrzava 5G no ja to smatram nepotrebnim za ono koliko meni treba da dodjem do potreben informacije a baterija se manje trosi i jos su oba podesena u stedni mod. Imam kuci SE kojeg sam kupio 2015 godine i koji jos uvijek radi sa 1-om zamjenom baterije no nazalost ne koristi se vise jer nema dovoljno prostora (16GB) no da mi treba za nesto nuzno sutra je u funkciji i obozavam ga jer je jako praktican.

veni vidi didici
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice