Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija u s

poruka: 37
|
čitano: 9.012
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija u s".
6 godina
protjeran
offline
Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija u s

Šteta što se novac troši na istraživanje ovakvih gluposti, a učinkovit način sprečavanja neželjene trudnoće već postoji - i zove se apstinencija. U povijesti je zabilježena jedna ili nijedna - ovisi o religijskim uvjerenjima pojedinca - trudnoća u žene koja je rabila metodu spolne apstinencije. Zašto želite nešto više od toga? Ne valja tražiti kruha preko pogače.

 

P. S. Ne trolam.

frajerica
 
9 16 hvala 0
6 godina
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
Mary Sue kaže...

Šteta što se novac troši na istraživanje ovakvih gluposti, a učinkovit način sprečavanja neželjene trudnoće već postoji - i zove se apstinencija. U povijesti je zabilježena jedna ili nijedna - ovisi o religijskim uvjerenjima pojedinca - trudnoća u žene koja je rabila metodu spolne apstinencije. Zašto želite nešto više od toga? Ne valja tražiti kruha preko pogače.

 

P. S. Ne trolam.

I apstitencijom od alkohola se može izbjeći priličan broj neželjenih trudnoća...

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
13 godina
neaktivan
offline
Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija u s

Hvala mojim starcima što su bili dovoljno glupi da ne koriste zaštitu, da je bilo ovakvih tableta ništa od mene 

Sve u svemu, podržavam proizvodnju i inicijativu da se mi malo "naguzimo" po pitanju kontracepcije umjesto da sve ide preko žena. Ja sam uvijek za onu opciju koju jednako ne volimo ni muški ni ženske, a valjda će i tu jednog dana smislit neki materijal ugodniji od gume 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija u s

Upravo ispred redakcije molitelji podižu šator....

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
8 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
Mary Sue kaže...

... i zove se apstinencija. 

 

To može izjaviti samo:

23 aseksualno biće (ima ih par;)
3 netko tko nije probao
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 10:11 (xcat).
12 godina
neaktivan
offline
Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija u s

Podsjetio bih da mnoga "glupa" istraživanja kako ih forumska kolegica naziva, dovode do drugih neočekivanih saznanja, koja pak mogu spasiti ljude od "neglupih" oboljenja.

Složio bih se također s kolegom iznad da je apstinencija možda opcija pojedincima/kama koji mogu i žele prakticirati takvošto. 

 

Seksualna revolucija koja je donijela mnogo dobra i oslobodila ljude od pogleda na seks kao nečeg štetnog i grešnog, uvelike može zahvaliti i slobodi koja je data čovjeku - u ovom slučaju ženi, da može odlučiti ostati ili ne trudna, putem hormonalnih tableta kao pouzdane metode prevencije začeća.

Van ovog topica, dalo bi se diskutirati o utjecaju supresirane i nerealizirane seksualne želje na ponašanje ljudi... zato podržavam napredak znanosti i u ovom području. Pa tko voli - nek' izvoli!

Moj PC  
10 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
To ti iz iskustva? Ne brini Mary, bacit ce i na tebe oko jedan zgodni ministar.
15 godina
offline
Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija u s

konjtracepcija je za nemaštovite. kad bi samo znali na koliko se načina može ... ("ilčićev sindrom autoapstiniranja", anal-i-tički, manualno, usmeno, mantranjem i meditacijom, istospolno, uporabom tehnoloških dostignuća itd., itb.). ne znam za akupunkturu, jebga. 

 

no dobro. sjećam se iz jednog štiva (david reuben? poslije i woody allen?) namakanja jajca u granično podnošljivu jako toplu vodu prije onoga poslije čega nema kajanja, što (kažu) masakrira punoglavce (slično je i s tijesnim i toplim donjim rubljem, ponovo navodno), pa se subjekt i subjektinja mogu s dužnom pozornošću posvetiti dekadenciji, umjesto razmišljanju o shotgun wedding, mjestu u vrtiću/školovanju/ bla za neželjen ishod procedure. 

 

što kaže struka? doc? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 17:40 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
Doc Berecki kaže...
I apstitencijom od alkohola se može izbjeći priličan broj neželjenih trudnoća...

 I hvala Doc Bereckiju na još jednom sjajnom tekstu!

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 10:40 (vragec111).
15 godina
offline
Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija u s

Meni je to sve smiješno i bolesno. Ne bi nikad uzimao te stvari, pa da jednog dana dobijem tko zna kakvu bolest ili da postaneš neplodan. A dugoročno, nuspojava ima i mora biti, moraju i farmaceuti od nekoga živjeti.
Ljepo je da izjednačavaju i muške i ženske, ali ako je muškarac imalo iskusan i zna šta radi, nikakva zaštita mu ne treba.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
0 4 hvala 0
8 godina
offline
Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija u s

Najbolja zaštita je ovo :D

 

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
Vadi te ga na vrijeme, pizda vam materina.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 11:03 (Dex.pwn).
 
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija u s

Ako sam dobro shvatio, 25% ispitanika je prijavilo smanjenje spolne želje, a 10% probleme s erekcijom i to na testiranju koje je trajalo 2-3 puta kraće nego je potrebno da bi se uopće postigao efekt!? I to, kao, djeluje obećavajuće?

 

Što se ove druge metode tiče, jaja me bole od same pomisli. Svatko tko je bar jednom očekivao da će petting završiti seksom, a to se nije dogodilo, zna o čemu govorim...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
Mary Sue kaže...

U povijesti je zabilježena jedna ili nijedna - ovisi o religijskim uvjerenjima pojedinca - trudnoća u žene koja je rabila metodu spolne apstinencije.

Izuzev nezeljene trudnoce seks nema negativnih posljedica, stoga je prijeko potrebno anulirati taj rizik.

 

Istrazi ljudski pogled na seksualnost kroz povijest i uvidjeti ces koliko je utjecaja imala religijska, ali i ostala umjetno stvorena ideologija.

Ne postoji prirodni razlog zbog kojeg bi seks bio ostriciziran, dok je izjava o apstinenciji kao jedinom rjesenju koje sigurno funkcionira, iako faktualno tocna u suprotnosti sa ostatkom ljudskog ponasanja.

 

Pad sa visine moze biti fatalan, no i dalje se ljudi bave svakavim poslovim na visini, kao i letenjem.

Jedini razlog zasto ovako gorljivo istices ovu praksu je ideologija, jer se apstinencija kao anuliranje rizika moze primjeniti na svaku ljudsku rizicnu aktivnost - no zbog spomenutog religijsko ideoloskog ostriciziranja seksa, seks je ta aktivnost kojoj se odredjuje ili naredjuje apstinencija.

 

Čitatelj kaže...
To sto si ti aseksualna junferica, to ti nitko ne brani, niti te tjera na to. Meni je ovo super,

jer poznavajuci odredjenu zensku populaciju, glumit ce da trosi AB pilule, a zapravo ne trosi.

A stara narodna kaze "ne vjeruj zeni ni kad darove nosi" - zato je ovo super stvar, jer muskarci

uzimaju stvar u svoje ruke (hah) i nema mogucnosti da budu "prevareni" i natjerani na nezeljeni prijevremeni brak.

Ne vrijedjaj i ne generaliziraj.

Laganje oko kontracepcije je cesce muski zlocin, pogotovo jer mladje zene imaju tezi put kod dobivanja pravilne kontracepcije - ne mogu se samo usetati do tiska i kupiti kondom.

 

Pravilna kontracepcija za sve osobe u spolnom odnosu je odlicna, ali razlozi koje navodis granice sa ludoscu.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
6 godina
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
Glede "hvala Docu Bereckiju": dativ mojega prezimena je "Bereckom" ;-)
#samokažem
Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
7 godina
protjeran
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
wyks kaže...

Ne vrijedjaj i ne generaliziraj.

Laganje oko kontracepcije je cesce muski zlocin, pogotovo jer mladje zene imaju tezi put kod dobivanja pravilne kontracepcije - ne mogu se samo usetati do tiska i kupiti kondom.

 

Pravilna kontracepcija za sve osobe u spolnom odnosu je odlicna, ali razlozi koje navodis granice sa ludoscu.

 

To nije uvreda nego cinjenica, ne pitaj me otkud znam.

Ako mislis da je "laganje" ako muskarac nema gumicu na sebi, onda je zena glupa,

jer to je nesto mehanicko sto vidis - nije tableta koju ne vidis. A ako ne vidi,

sama si je kriva - jer gle, ili ga imas na sebi ili ga nemas na sebi - nema tu laganja, samo idiokracija.

 

A te gluposti da zene imaju tezi put kod dobivanje kontracepcije je bullshit - kao prvo,

doktori su dostupni svima, i od prve mentruacije se moze obratiti svom kucnom lijecniku

ili ginekologu, a kondomi su dostupni takodjer svima u EU (nismo u Africi), svaka apoteka ih ima,

svaka benzinska postaja, svaka trgovina mjesovitom robom, cak u vecini vecih diskoteka

u WC-u imas automate sa kondomima - ako ti kazes da su "teze dostupni", onda je to laz i izmisljanje izgovora.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 11:46 (Čitatelj).
9 godina
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
Mary Sue kaže...

Šteta što se novac troši na istraživanje ovakvih gluposti, a učinkovit način sprečavanja neželjene trudnoće već postoji - i zove se apstinencija. U povijesti je zabilježena jedna ili nijedna - ovisi o religijskim uvjerenjima pojedinca - trudnoća u žene koja je rabila metodu spolne apstinencije. Zašto želite nešto više od toga? Ne valja tražiti kruha preko pogače.

 

P. S. Ne trolam.

 znamo da gramma nacizam i seks ne idu zajedno pa te razumijemo, ali fyi seks je jedan od najboljih "sportova" za fizicko i psihicko zdravlje pojedinca ili para

14 godina
offline
Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija u s

bolje da ovo nisam otvorio. boli i kad čitam za drugu metodu.

nemam za potpis
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 12:32 (tenac).
 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija u s

Odlično , evo ja bi prvi tako nešto koristio. Ženi totalno loše sjedaju te kontracepcijske pilule, a ako bi ih ja mogao uzimati bez ikakvih nuspojava,zašto ne?

Osim toga imam troje djece i četvrto na putu , i jednini razlog zašto bi tu stao su godine, ipak 43 su već tu i malo je "glupo" da recimo na roditeljski u školu dolazi "deda". Mada, evo jučer odvozio 240km u 9 sati na biciklu, tak da se još ne osjećam staro...

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 12:29 (ZgGost).
 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija

Zašto bi sa 43 godine i definitivnom odlukom da si prestar za još djece išta i uzimao? Zar nije vazektomija bolje trajno rješenje?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija

Laganje oko kontracepcije je cesce muski zlocin, pogotovo jer mladje zene imaju tezi put kod dobivanja pravilne kontracepcije - ne mogu se samo usetati do tiska i kupiti kondom.

 

 Mogu mogu...samo seru mene je sramota kupit... e pa budi ravnopravna i kupi ako se zelis je... a ne da sam vec milion puta cuo nezaboravi kondome uz isprike koje sam vec naveo taman naletio neki dida, baka, bla bla bla....

VenAtoR#2231
12 godina
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
Nego Doc,
kad ce neka tableta za kosu? :)
 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
MP7 kaže...
Nego Doc,
kad ce neka tableta za kosu? :)

S obzirom da je testosteron uključen u proces ispadanja kose, ovakve modificirane verzije mogu svojim djelovanjem, ovisno o interakciji s proteinima u folikuli, ubrzati ili usporiti otpadanje kose (naravno, kod muškaraca s predispozicijom).

 

Moguće je i da su znanstvenici, tijekom traženja modifikacije koja će blokirati proizvodnju spermija, uredno lijek protiv čelavosti bacili u škovace jer nije postizao kontracepcijski efekt koji su tražili.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
7 godina
protjeran
offline
Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija u s

Neka, briga me za kosu, manje za cesljat i prat. Svako drugo vecer obrijes i miran si.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija u s

Još jedan bod za hormonalni haos u organizmu.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
Dex.pwn kaže...
Vadi te ga na vrijeme, pizda vam materina.

 

To ti se piše spojeno.

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
12 godina
odjavljen
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
Do bro
16 godina
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
Vadite na vrijeme, trpajte u pak ili kupite kondome.

Moja preporuka je kondom jer osim kontracepcije teze budete pokupili neku bolest jer kad konzumirate sex sa partnerom automatski "imate sex sa svim prijasnjim partnerima vaseg partnera/ice".
8 godina
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
Muška kontracepcija je oksimoron, muškarci ne mogu začeti ni biti trudni. Nastranu definiciju, bilo koja žena u plodnom razdoblju svog života bi bila retardirana kada bi vjerovala na riječ bilo kojem muškarcu da je: a) sterilan i b) zdrav ili c) da će paziti. Isto to vrijedi i za muškarce a točka b se odnosi na cijeli aktivni seksualni život i jednih i drugih. Muška sterilizacija ima smisla samo u dugim stabilnim vezama, a za to gutati tablete doživotno baš i nije nešto pametno. Slušajte Ajara, čovjek zna.

NEŽELJENA trudnoća je ženski problem jer ona trpi sve posljedice, muškarci mogu pripomoći ali u današnjem svijetu povremenih veza i neobaveznog seksa povjerenje je valuta koja je za ženu bezvrijedna. Pilula je oslobodila žene a ne nekakva izmišljena ravnopravnost
Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 7:54 (Feudalac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Muški izbor - hormonalne tablete ili injekcija
Feudalac kaže...
NEŽELJENA trudnoća je ženski problem jer ona trpi sve posljedice, muškarci mogu pripomoći ali u današnjem svijetu povremenih veza i neobaveznog seksa povjerenje je valuta koja je za ženu bezvrijedna. Pilula je oslobodila žene a ne nekakva izmišljena ravnopravnost

 

Jesi svjestan da pilule baš ne utječu dobro na žene i njihove hormone. Aj malo razmisli, što to pilula mora raditi da onemogući tijelu oplodnju. Siguran sam da nije dobro dugoročno gledano.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice