Muško, žensko, svahili ili urdu, ovaj sintetizator

poruka: 5
|
čitano: 4.373
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Muško, žensko, svahili ili urdu, ovaj sintetizator".
15 godina
offline
Muško, žensko, svahili ili urdu, ovaj sintetizator

Jako dobro, ali ima dosta šuma i kuži se da je "čistoća" zvuka slabija od hifi snimljenog glasa u studiju. Ima potencijala da postane savršeno jednog dana.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Muško, žensko, svahili ili urdu, ovaj sintetizator

Ovo vec postoji tako da ne kuzim jesu li toga svjesni. FB/Meta ima speech translator (plus audio output) za oral language (za nepisane jezike) - https://about.fb.com/news/2022/10/hokkien-ai-speech-translation/

 

OpenAI ima VALL-E (koji jos nije public ali ce bit nakon GPT-4) i radi bolesno dobro te ce vjerojatno zamjenit 90%R call centara. Google ima voice za LaMDA koji vec proizvoidi Assistant razgovore vec neko vrijeme...treniran je da bude language-agnostic...

 

 

Ako se ovi fokusiraju samo na modulaciju outputa nadodajuci na embedding ^ovih modela...nece bas dobro zavrsit 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2023 20:16 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
Muško, žensko, svahili ili urdu, ovaj sintetizator

Djeluje iskreno fantastično! Oduševio sam se kako dobro može transcribeati.

 

Ono što je manje fantastično je model pretplate, mislim nije problem platiti ali biti limitiran na 60,000 znakova mjesečno je stvarno nešto što te jako ograničava u onome što ti treba.

Za igre, povremene članke isl. je dobro. Ali za često "čitanje" članaka, ili čak cijelih knjiga nažalost nije moguće.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Muško, žensko, svahili ili urdu, ovaj sintetizator

Gabrijel i Srećka bi uskoro mogli u preuranjenu mirovinu 

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Muško, žensko, svahili ili urdu, ovaj sintetizator

Hobbit je nevjerojatan! Kao da mi čita osobno sir David Attenborough! Originalni britanski naglasak.

https://elisfantasy.com
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice