MySpace izgubio sav sadržaj uploadan na servis izm

poruka: 43
|
čitano: 9.667
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MySpace izgubio sav sadržaj uploadan na servis izm".
7 godina
protjeran
offline
Re: MySpace izgubio sav sadržaj uploadan na servis
Stric_Jura kaže...

i uzorak stolice...

 

 I urina? Ma samo bacis gace u sef i imas sve.

7 godina
protjeran
offline
Re: MySpace izgubio sav sadržaj uploadan na servis
Friday kaže...
O_O_O kaže...

Ja sve svoje stvari dokumente i slike imam fizicki isprintane i pohranjene u vatrostalnom sefu. Sto je sigurno, sigurno je.

 

Nadam se da imas i uzorak sjemena, nek se nadje

 Ne treba, osigurao sam opstanak svoje loze vec nekoliko puta.

5 godina
protjeran
offline
Re: MySpace izgubio sav sadržaj uploadan na servis
E, a sve velebitni podatci koji moraju biti sačuvani :-P

A meteor, asteroid, kometa, planet lutalica, crna jama (kako to hrvati vele - jer rupa je zna se koja), gama burst, još veći prasak...ili sve zajedno?! I što tada? Kojeg boga dozvati za bekap?!?
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: MySpace izgubio sav sadržaj uploadan na servis
torrente kaže...

@Wifi

kod mene ide nekako slično...

 

1. Office 365 1TB Onedrive

2. Sve to syncano kroz Onedrive na tri PC-a

3. Sve to na dva externa HDD-a

 

4. Pošto padaju cijene tj raste prostor za GB, externe HDD zamjenit sa externim SSD  i samim tim eliminirat udar igle o ploču .

 

 

 onedrive imam 4free, isto 1TB, ali opcenito ne koristim ga... gdrive da, ali samo za stvari bez kojih mogu. 

pouzdajem se uglavnom na lokalnu pohranu... OCD kompleksnu, a za offsite koristim freenas od 6 diskova (zfs2) s nextcloud pluginom... 

Stric_Jura kaže...

 

iskreno nisam radio ni u jednoj tvrtci koja ima (ne na papiru, u praksi!) 3-2-1 sustav i da ga se bespogovorno drži...

 

 ocito si radia u tvrtkama koje ne drze bas previse do svojih podataka... bar ne u praksi kako kazes... 

upravo danas sam bia do jednog knjigovodstvenog servisa koji su na tezi nacin saznali vaznost backupa (citava godina izgubljena, sricom sve su imali u registratorima). nazalost, ni trenutno situacija nije puno bolja jer se oslanja na jedan eksterni disk i podatke koji se nalaze na serveru, tako da im sad tribam osmislit kvalitetnije i pouzdanije rjesenje. 

5 godina
offline
Re: MySpace izgubio sav sadržaj uploadan na servis
Antiseptik kaže...
E, a sve velebitni podatci koji moraju biti sačuvani :-P

A meteor, asteroid, kometa, planet lutalica, crna jama (kako to hrvati vele - jer rupa je zna se koja), gama burst, još veći prasak...ili sve zajedno?! I što tada? Kojeg boga dozvati za bekap?!?

 Odliocna logika. Necu cuvati nista jer ce me progutati crna rupa i sta onda.... Ocigledno nisi nikad izgubi nista vazno...

Nisu velebitni ali su bitni. Porodicne uspomene i sl..... Nista bez cega se ne moze ali zasto izgubiti ako mogu vrlo jednostavno sacuvati....

15 godina
offline
MySpace izgubio sav sadržaj uploadan na servis izm

meni su poznavatelji problematike kao takve toplo do vruće savjetovali da nema smisla raditi si pričufnu kopiju bilo čega igdje jer ću ionako zaboraviti gdje sam je pospremio, iako ne pijem da bih zaboravio. tu je svakako i pouka filma "total recall" (sa šrafncigerom, 1990.), iz koje se lijepo vidi kako takve stvari nikad dobro ne završe. upravo zato sve bitno spremam u mapu "recycle bin laden", gdje je jedino sigurno od isparavanja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
MySpace izgubio sav sadržaj uploadan na servis izm

budimo realni...

 

- imaoci tužnih života nemaju potrebe backupirat prazninu

 

- svi ostali sa životnim predznakom "sretan" trebaju i koji TB više

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: MySpace izgubio sav sadržaj uploadan na servis
torrente kaže...

budimo realni...

 

- imaoci tužnih života nemaju potrebe backupirat prazninu

 

- svi ostali sa životnim predznakom "sretan" trebaju i koji TB više

Ne kužim zašto si ovo uopće morao pomisliti, a kamoli napisati, jako je ružno, grubo, pritom i neistinito.

Vodim prilično sretan život, ali nemam potrebu se naslikavati ni na planinarenjima ni na bicikliranjima, ni na druženjima.

Nekakav backup ono malo fotki što imam postoji, ali jedan vlastiti backup sam dobrovoljno pregazio jer nije imalo apsolutno nikakvog smisla čuvati stare fotke i filmove i glazbu koje godinama nisam dotaknuo.

Sretni ljudi žive život, ne troše ga na proživljavanje trenutaka koji su "nekad bili bolji", zar ne?

Gledam te!
16 godina
neaktivan
offline
Re: MySpace izgubio sav sadržaj uploadan na servis
Veliki Brat kaže...

Ne kužim zašto si ovo uopće morao pomisliti, a kamoli napisati, jako je ružno, grubo, pritom i neistinito.

Vodim prilično sretan život, ali nemam potrebu se naslikavati ni na planinarenjima ni na bicikliranjima, ni na druženjima.

Nekakav backup ono malo fotki što imam postoji, ali jedan vlastiti backup sam dobrovoljno pregazio jer nije imalo apsolutno nikakvog smisla čuvati stare fotke i filmove i glazbu koje godinama nisam dotaknuo.

Sretni ljudi žive život, ne troše ga na proživljavanje trenutaka koji su "nekad bili bolji", zar ne?

specijalizirao sam postove za flame war. 

sada će najezda osamljenih sretnika + eventualno jedan sa psom.

čuj ,živimo u društvu gdje se psima davaju imena ljudi, tepa im se imaju kabanice i kapute, bolju medicinsku skrb od mene i cloudsi su sa njima natrpani.  zasigurno će vlanici posjećivat stare fotke.

 

zašto sam se "usudio pomisliti"?  koja hereza od moje strane...religija nalaže da backup služi za pdf dokumente?

 

Uglavnom na temi su se pojavili pljuvači osobnog backupa...jelte..kome to treba...pa njima razvedenima ne treba. Neće mu valjda cloud zauzimat bivša žena...a umjesto alimentacije mogao je mjesečno kupovat 10TB hdd-a.

Svi su se oni pronašli u mom komentaru...nije bilo namijenjeno ne fotogeničnima.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
16 godina
offline
MySpace izgubio sav sadržaj uploadan na servis izm

Uopće nije na tebi da prosuđuješ nečiji život, kao niti koliko je on sretan, po potrebi backupa.

Backup je potreban samo i jedino ljudima koji ne žele ostati bez (njima) važnih podataka.

Sve ostalo su tvoje (ružne, neistinite i potpuno nepotrebne) konstrukcije.

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: MySpace izgubio sav sadržaj uploadan na servis
Veliki Brat kaže...

Sve ostalo su tvoje (ružne, neistinite i potpuno nepotrebne) konstrukcije.

 Očito si se našao u komentaru čim si se propeo na zadnje noge.  😘 Ciao mileni 💖

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
16 godina
offline
Re: MySpace izgubio sav sadržaj uploadan na servis
torrente kaže...
Veliki Brat kaže...

Sve ostalo su tvoje (ružne, neistinite i potpuno nepotrebne) konstrukcije.

 Očito si se našao u komentaru čim si se propeo na zadnje noge.  😘 Ciao mileni 💖

Jok, jedino što je očito je da ekspert za gubljenje vremena laprda gluposti. Pusa i tebi!

Gledam te!
14 godina
offline
MySpace izgubio sav sadržaj uploadan na servis izm

Myspaceu je ovo možda i dobro došlo kao reklama. Zar sam jedini koji je zaboravio da taj servis uopće postoji?

Što se tiče backupa, malo tko ga provodi po PSu, čak i velike firme znaju raditi neke stvari polovično. Osobno imam backup na offsite hard diskovima (stoje u bratovoj garaži, cca 6km od mene), ali za običnog korisnika to je gnjavaža tako da niti ja nisam bio 100% ažuran. Sram me reć, ali nedavno mi je iznenada crknuo jedan storage disk (Seagate, naravno) i sad dvojim slati ga u lab na data recovery ili ne. Najveći problem mi je dokumentirati što mi točno fali, na disku je bilo oko 2TB podataka, a meni bi trebalo <100MB s njega. Kad si doma, nemaš procedure pa nekad bude "sutra ću" i to ti se osveti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice