Najbolje igre 2020. - Drago: Letjelo se. Prilično

poruka: 6
|
čitano: 7.827
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolje igre 2020. - Drago: Letjelo se. Prilično".
15 godina
offline
Najbolje igre 2020. - Drago: Letjelo se. Prilično

To Drago  kralju. Čekam kada će netko spomenuti MSFS 2020 za mene je to igra godine iako sam ju samo probao - negdje.

Da malo više bude komentara ovdje da se vide koji su osnovni dodatci potrebni, ne igra mi se sa mišem, a baš bi volio da naučim voziti A320-tku. Iz Tuzle, pokupim u Osijeku Fridaya i onda ga odvučem "kuči" u Irskoj :-D 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Najbolje igre 2020. - Drago: Letjelo se. Prili
Envy kaže...

To Drago  kralju. Čekam kada će netko spomenuti MSFS 2020 za mene je to igra godine iako sam ju samo probao - negdje.

Da malo više bude komentara ovdje da se vide koji su osnovni dodatci potrebni, ne igra mi se sa mišem, a baš bi volio da naučim voziti A320-tku. Iz Tuzle, pokupim u Osijeku Fridaya i onda ga odvučem "kuči" u Irskoj :-D 

Pozdravi mi rodbinu iznad Živinica 

15 godina
offline
Re: Najbolje igre 2020. - Drago: Letjelo se. Prili
ivanlotz kaže...
Envy kaže...

To Drago  kralju. Čekam kada će netko spomenuti MSFS 2020 za mene je to igra godine iako sam ju samo probao - negdje.

Da malo više bude komentara ovdje da se vide koji su osnovni dodatci potrebni, ne igra mi se sa mišem, a baš bi volio da naučim voziti A320-tku. Iz Tuzle, pokupim u Osijeku Fridaya i onda ga odvučem "kuči" u Irskoj :-D 

Pozdravi mi rodbinu iznad Živinica 

Hoću čim kupim igru (mislim igra i nije problem) nego ovi dodatci. Ima u MSFS i onaj međunarodni aerodrom u Tuzli a ima i onaj civilni rekreativni, ne znam ni ja kako se zove na vrh mi je jezika.

8 godina
protjeran
offline
Najbolje igre 2020. - Drago: Letjelo se. Prilično

Mozda ciljuge? Sjecam se kad sam prije par godina bio u zivinicama, ima pista koja je pretvorena u cestu, zanimljivo za vidjeti. Vjerojatno se sve to moze naci u MSFS.

 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Najbolje igre 2020. - Drago: Letjelo se. Prili
Envy kaže...

To Drago  kralju. Čekam kada će netko spomenuti MSFS 2020 za mene je to igra godine iako sam ju samo probao - negdje.

Da malo više bude komentara ovdje da se vide koji su osnovni dodatci potrebni, ne igra mi se sa mišem, a baš bi volio da naučim voziti A320-tku. Iz Tuzle, pokupim u Osijeku Fridaya i onda ga odvučem "kuči" u Irskoj :-D 

 

Jako su procesorski zahtjevni ti veliki avioni. Osobno ih malo letim jer me nervira kada na sletanju na neki veći aerodrom imam manje od 15 FPS-ova i to sa i7, 32 GB RAM-a i rtx 2070.

 

Inače, ako te zanima ima mod za a320neo koji bitno unaprjeđuje model u simulaciji, posebno letno računalo koje je zapravo vrlo jadna aproksimacija, onakvo kakvo je u MSFS-u.

https://github.com/flybywiresim/a32nx

 

 

This space for rent!
16 godina
offline
Najbolje igre 2020. - Drago: Letjelo se. Prilično

Trenutačno FS2020 je scenery sim. Od letnog modela još ništa. Zaostao je tamo, di je bio FSX (od prilike)

Plamene zore bude me iz snaFabrička jutra, dim iz dimnjakaPesma se ori, mladi radniciČelicna jutra, hitam fabrici.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice