Najbolje s TV-a u 2018. godini

poruka: 12
|
čitano: 4.616
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolje s TV-a u 2018. godini".
7 godina
offline
Najbolje s TV-a u 2018. godini

super popis s rezimeom, hvala, možda konačno nešto i pogledam oboružan kvalitetnim informacijama...

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolje s TV-a u 2018. godini

Kad sam vidio da je novi STD (all puns intended) na ovom popisu, dobio sam poriv da rageam na forumu.

 

Kada sam vidio kako je autor clanka stavio hladan i bljutav opis serije...moj poriv je nestao.   

- Psiho246
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje s TV-a u 2018. godini

Popis je dosta dobar, ima tu manje više dobrih serija. No jednu bih preporučio a nije na listi. Dolazi nam iz susjedstva ili komšiluka ako vam je draže. Radi se o seriji Senke na Balkanu s Draganom Bjelogrlićem koji je glavni glumac i izvršni producent. Atmosfera je poput one u Babilon Berlin, interesantno je da je po epizodi koštala oko 80 tisuća EUR. Serija je kvazi dokumentarna, likovi koji se pojavljuju u seriji (do sad sam pogledao 5 jednosatnih epizoda) su povjesne ličnosti no događaji su više manje fikcija ili slobodno prenesini i nemaju previše veze s stvarnošću. Zaista treba pogledati, ima tu svega, droge, seksa, rakije u potocima svakolikog razvrata, intriga, politike. Glumačka postava je odlična i uključuje glumce iz regiona među kojima su Bojan Navojec (kao dr.iur. A.Pavelić) i Goran Bogdan (kao jedan i jedini najveći glavosječa Velkog Brke, Staljina, Mustafa Golubić). Nas malo starije podsjeća na isto tako kvazi istorijsku seriju Otpisani. Zakleo bih se da koriste isti vozni park kao legendarni Prle, Tihi i Paja šalabajzer. U ovoj seriji ne treba tražiti političku korektnost, dobre i loše momke. Jednostavno svi su loši momci. Nema tu pozitivnih likova. Potrudite se malo i pogledajte ovo je zaista vrijedi i to mnogo više nego veliki broj pobrojanih. Ne bih se čudio da Bjelogrlić ovo proda HBO koji ima već zavidnu listu "istočno evropskih serija i filmova" u ponudi. (kad sam kod toga obavezno pogledati bugarski "Mast" (Boja) kojeg sam gledao na bugarskom bez titla i shvatio da taj jezik možemo naučiti za jedno ljeto, tri serije i 4 filma :).

 

 

Voda tece a vrijeme prolazi ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.12.2017 11:58 (ned).
 
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje s TV-a u 2018. godini

Zvuči odlično, gdje stoji u usporedbi s "Montevideo, Bog te video!"?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje s TV-a u 2018. godini

Montevideo je povijesna priča začinjena slikama koje se trebaju svidjeti današnjoj publici. Ovo je tamna strana tog vremena bez želje za uljepšavanjem. Dapače naglašena je tma i tmusa SHS kraljevine, čak je VMRO koji je u to vrijeme bio teroristička organizacija prikazan s dozom simpatije kroz lika koji je Tanetu spasio život na Kajmakcelanu. Nađi i pogledaj nećeš se pokajati. 

Voda tece a vrijeme prolazi ...
16 godina
odjavljen
offline
Najbolje s TV-a u 2018. godini

Ja sam (slowpoke) poceo gledati Peaky Blinders. Cini se kao odlicna stvar za sad...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolje s TV-a u 2018. godini

Jadne li TVlizije, kad je ovo najbolje

 

Inače najbolje TV serije, redovno se rade izvan Amerike.

 

Oni samo znaju krast tuđe serije i radit remakeove, sequele, presequele, forkove i ostale gadarije.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Najbolje s TV-a u 2018. godini
Samo napomena Star trek nije druga sezona, nego natavak prve. Prva sezona ima 15 ep., a do sada ih je emitirano 9.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najbolje s TV-a u 2018. godini
memulica kaže...

Jadne li TVlizije, kad je ovo najbolje

 

Inače najbolje TV serije, redovno se rade izvan Amerike.

 

Oni samo znaju krast tuđe serije i radit remakeove, sequele, presequele, forkove i ostale gadarije.

Je, ali autor ovog članka očito toga nije svjestan fučkaj ga sad.Preporuke može bacat bilo ko, dakle Hrvoje spomenul si koš ispod prosječnih/loših serija i kaj sad ništa.A gdje ti je talijanska Gomorrah, realno znatno bolja/surovija realnija od Sopranosa koji su ušminkani/smekšani prikaz talijanske mafije u Americi.

 

http://www.imdb.com/title/tt2049116/

 

 

 

 

Gomorrah je čista desetka produkcija itd, usotalom ko če napravit bolju seriju o talijanskoj mafiji od samih talijana.

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.12.2017 17:02 (rambox).
13 godina
offline
Najbolje s TV-a u 2018. godini

Nemačka Netflix serija DARK - bolja od svega ovoga sa liste!

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Najbolje s TV-a u 2018. godini

Dark je na listi. Nego, kažu bliži se kraj svijeta kroz umjetnu inteligenciju, ali nešto mi se čini još rano očekivati od jedinice da bez iznimke nadmaši kolektiv.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Najbolje s TV-a u 2018. godini

Bron.  4. i zadnja sezona je krenula

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice