Najgledanije serije na Netflixu u Hrvatskoj

poruka: 7
|
čitano: 20.872
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najgledanije serije na Netflixu u Hrvatskoj".
14 godina
offline
Najgledanije serije na Netflixu u Hrvatskoj

Volim ovakve preglede jer ukazuju na mentalno zdravlje nacije. Sudeći po ovim serijama, ono definitivno nije dobro. Naravno da ni zemaljska TV ne nudi ništa bolje. Mislim da nam je ideal čovječanstva iz Zvjezdanih staza u 24. stoljeću sve dalji s ovakvim medijima.

 
12 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Najgledanije serije na Netflixu u Hrvatskoj
Nisam cuo niti za jednu od ovih serija.

Neznam dali da se ponosim time, ili da me bude stid.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
online
Najgledanije serije na Netflixu u Hrvatskoj

Ovakve rangliste retardiranih showova pokazuju jednaku sliku kao i top liste najgledanijih Youtube sadržaja u ovoj prćiji.
Dok se hajd, za YT smeće može naći opravdanje u tome da play filaju mala djeca i mutavi teenageri, ovo je slika njihovih roditelja. 
Dakle eto obješnjenja zašto su u hrvatskoj šund caykaški sadržaji na cijeni. Kakav narod, takve zanimacije i rezultati izbora.

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Najgledanije serije na Netflixu u Hrvatskoj
Ocekivao sam i gore, nije dobro nikako ali… Naravno da su dating u prve tri. Drama, drama, drama. Zadruga na engleskom.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Najgledanije serije na Netflixu u Hrvatskoj

You počeo gledati i odusta ali ne znači da je losa. Dacu joj jos jednu sansu. Triptych upravo gledam i nista posebno ali nije ni toliko loše Drive to survive je uvijek isti. Pravljen za  americko trziste i dosta lazu da to kazem kako jest. Donose zanimljiv pogled u svijet formule 1 i odlicno je odradjeno samo sto prave dramu tamo  gdje je nema. Jednostavno montazom izmisle sukob.  

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najgledanije serije na Netflixu u Hrvatskoj

Moram priznati da je serijal Formula 1: Drive to Survive jedna od serija koju redovito pratim iako nisam nikakav fan Formule 1. Serija ima otvoreni koncept prilza nekih ključnih momenata protekle sezone i retrospektivu nekih timova i nekih vozača. Kreatori serije imaju sugovornike ili ljude koji su im interesantniji od drugih iz sasvim različitih razloga, što ne mora nužno značiti naklonjenost nekome. Možda vodeći nisu toliko interesantni kao timovi i vozači koje se bore za ulazak u respektabilnu 4. poziciju, odnosno za bodove za preživljavanje i završetak utrke sa cijelim vozilom što su nekako osnovni motivi ove pete sezone. Zanimljivo je da nedostatak bilo kakvih tehničkih aspekata (razvoj modela, motori, aerodinamika, pomoćni sustavi) zapravo ne umanjuje doživljaj natjecanja i dobru zabavu, a to je nešto što se od dokumentaraca baš i ne očekuje.

One - You lock the target Two - You bait the line Three- You slowly spread the net And four - You catch the man
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Najgledanije serije na Netflixu u Hrvatskoj
cgsi kaže...

Moram priznati da je serijal Formula 1: Drive to Survive jedna od serija koju redovito pratim iako nisam nikakav fan Formule 1. Serija ima otvoreni koncept prilza nekih ključnih momenata protekle sezone i retrospektivu nekih timova i nekih vozača. Kreatori serije imaju sugovornike ili ljude koji su im interesantniji od drugih iz sasvim različitih razloga, što ne mora nužno značiti naklonjenost nekome. Možda vodeći nisu toliko interesantni kao timovi i vozači koje se bore za ulazak u respektabilnu 4. poziciju, odnosno za bodove za preživljavanje i završetak utrke sa cijelim vozilom što su nekako osnovni motivi ove pete sezone. Zanimljivo je da nedostatak bilo kakvih tehničkih aspekata (razvoj modela, motori, aerodinamika, pomoćni sustavi) zapravo ne umanjuje doživljaj natjecanja i dobru zabavu, a to je nešto što se od dokumentaraca baš i ne očekuje.

 Drive to survive nije dokumentarac jer ne prikazuje dogadjaje vjerno vec kreira drau gdje je nema.

Mi koji pratimo formulu znamo to. Zbog takvih stvari neki kljucni ljudi formule ne zele ili nisu zelkjeli da ucestvuju.

DTS ima jednu jedinu svrhu a to je privuce americku publiku i nista vise od toga.....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice