Najjači Exynos s GPU-om temeljenim na RDNA 2 arhit

poruka: 5
|
čitano: 3.704
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najjači Exynos s GPU-om temeljenim na RDNA 2 arhit".
16 godina
offline
Najjači Exynos s GPU-om temeljenim na RDNA 2 arhit

Ako je Exynos tako dobar zašto ga ne stavljaju i u Galaxye za US tržište?

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Najjači Exynos s GPU-om temeljenim na RDNA 2 a
Solo761 kaže...

Ako je Exynos tako dobar zašto ga ne stavljaju i u Galaxye za US tržište?

 Patenti i licence su razlog, točnije Qualcomm.

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.1.2022 9:54 (Entry Point).
10 godina
offline
Re: Najjači Exynos s GPU-om temeljenim na RDNA 2 a
Probao sam streaming igara preko PC-a i radi super! To je rješenje a ne ova "glupost" za Android igre koje su ne samo inferiornije od PC igara u svakom smislu nego je i hardware neadekvatan za potpuni doživljaj , premali ekrani, slabašni SOC-ovi, itd, .. ali ipak vremenom će na ovaj način igre za Android platformu biti kvalitetnije i brže - uz fsr podršku također, no nikad kao na PC-u ..
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Najjači Exynos s GPU-om temeljenim na RDNA 2 arhit

potrosnja baterije je isto najjaca

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najjači Exynos s GPU-om temeljenim na RDNA 2 a
Entry Point kaže...
Solo761 kaže...

Ako je Exynos tako dobar zašto ga ne stavljaju i u Galaxye za US tržište?

 Patenti i licence su razlog, točnije Qualcomm.

 Situacija se vjerojatno promjenila u zadnjih 10ak godina, no dosadašnje iskustvo sa Exynosom mi nije bilo pozitivno.

No kako kažem, bilo je davno, imao sam Galaxy S2 prije cca 10 godina i nevjerojatnih problema sa signalomu stanu. Od pucanja poziva do uopće nemogoćnosti uspostave poziva. Tek ako bih podesio da koristi samo 2G bi mogao telefonirati... A uređaji sa qualcomm procesorima (tj. modemima) nisu imali problema na istoj lokaciji. Mob je bio za HR tržište, iz HT-a, čak sam ga reklamirao i dobio drugi uređaj, ista stvar...

Sada samo već na 5G pa vjerojatno ne bi bilo problema, imali su cajta ispeglati stvar, no... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice