Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta

poruka: 60
|
čitano: 10.611
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta".
11 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Endymon kaže...
...Ugl, da je Trump bio kako spada, danas bi bio predsjednik. Pametnom dosta.

znači da je ova mrva za koju je izgubio prevagnula na drugu stranu, onda bi bio 'kako spada' 

a bogme i ovaj izraz 'pametnome dosta' nema nikakve veze s pameti

6 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
pozivamo članove živog zida da se pripreme za putovanje u Washington... moramo spriječiti deložaciju brata Donalda
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
picajzla0707 kaže...
Endymon kaže...
...Ugl, da je Trump bio kako spada, danas bi bio predsjednik. Pametnom dosta.

znači da je ova mrva za koju je izgubio prevagnula na drugu stranu, onda bi bio 'kako spada' 

a bogme i ovaj izraz 'pametnome dosta' nema nikakve veze s pameti

 Pa ako ćemo tako, onda je za mrvu i on dobio Hillary prije 4 godine. Čak je ona imala više glasova od njega ukupno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
antimadridista kaže...

 Pa ako ćemo tako, onda je za mrvu i on dobio Hillary prije 4 godine. Čak je ona imala više glasova od njega ukupno.

 tim više pamet i američki izbori imaju manje veze 

14 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
ihush kaže...
Endymon kaže...
Obama: Afghanistan, Iraq, Pakistan, Somalia, Yemen, Libya and Syria.

Trump:Sa Amerikom, Europom, Rusijom i Kinom. Mozda ne bombama i puškama, ali politicki definitivno. Ugl, da je Trump bio kako spada, danas bi bio predsjednik. Pametnom dosta.

 -ne.. recimo da ga je pobijedila korona-kriza-pandemija.. tj on je vlast i uvjek je narod protiv vlasti u nekoj krizi, jer kome prigovarati ako ne vlasti, neovisno tko je na vlasti, pozicija-opozicija, tj lakše je tad biti opozicija i tako demagoški skupljati bodove.

-da nema tog negativnog, uz medijsku kampanju koja je većinom protiv + ostatak svijeta, dovoljno bi mu bilo cca +1% glasova i pobijedio bi trumpek.. tj ne biramo mi-ostatak po svojim željama-interesima nego ameri i da nema pandemije trumpek bi bio u plusu +10%.. neovisno što mislimo o njemu. Bez ove sinergije ne bi izgubio, tj klasično razlika između glasanja 'za' ili 'protiv'.. ovo je protiv krize a trenutno je vlast bio trumpek (i još je) tj praktični-oportunizam .. inače biden nema šanse, ovako pak može pobijediti bilo tko s druge strane kao mickeymouse pa i biden koji ne mora ništa, samo ostati živ do ustoličenja za koji mjesec :)

 

Vjerovano si u pravu. Ironije li, moguće je da je korona zapravo spasila svijet...odnosno, "spasila" je možda pretjeran izraz, možda je bolje reći: vratila je svijet na pravac pogodniji za budućnost i prosperitet civilizacije. (ako zanemarimo svu patnju, smrt i ekonomsko nazadnuće od same korone naravno :D )

16 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
BlueMax kaže...
Aldo kaže...

 Globalizam je veliko zlo i smrt za male narode. Početak kraja ove civilizacije. Ma kakva mrtva nada za poštenu raspodjelu sredstava? Koliko imaš godina? 15? 

 Globalizam ti je omogućio pisanje ovakvih pizdarija na internetu. Slobodno kreni u borbu protiv ovog zla i drži se isključivo hrvatskih dostignuća i granica.

 Globalizam ne staje na dijeljenju tehnologije i znanja, to je jako površan pogled. Stvarnost nije tako idilična. 

Globalizam je doveo do ubrzanih klimatskih promjena, uništenja brojenih ekosustava, istrebljenja tisuća životinjskih vrsti, širenja boleština poput ove korone, izrabljivanja djece u rudnicima dijamanata i kobalta.  

Pa reci ti meni dal je to sve skupa vrijedilo toga da ti i ja možemo pisati pizdarije po internetu?

14 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Aldo kaže...
BlueMax kaže...
Aldo kaže...

 Globalizam je veliko zlo i smrt za male narode. Početak kraja ove civilizacije. Ma kakva mrtva nada za poštenu raspodjelu sredstava? Koliko imaš godina? 15? 

 Globalizam ti je omogućio pisanje ovakvih pizdarija na internetu. Slobodno kreni u borbu protiv ovog zla i drži se isključivo hrvatskih dostignuća i granica.

 Globalizam ne staje na dijeljenju tehnologije i znanja, to je jako površan pogled. Stvarnost nije tako idilična. 

Globalizam je doveo do ubrzanih klimatskih promjena, uništenja brojenih ekosustava, istrebljenja tisuća životinjskih vrsti, širenja boleština poput ove korone, izrabljivanja djece u rudnicima dijamanata i kobalta.  

Pa reci ti meni dal je to sve skupa vrijedilo toga da ti i ja možemo pisati pizdarije po internetu?

 

Ne znam, vrijedi li postojanje uopće? Jer da nema ljudske vrste onda ne bi bilo niti izrabljivanja ni širenja bolseti ni istrebljenja vrsti. Ljudi su znatiželjni. Dok žive oni ostvaruju tehnološki napredak, uzrokojući usput katastrofe drugim vrstama. Jesi li ti onda protivnik globalizma ili protivnik ljudske vrste? Ili oboje?

6 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Aldo kaže...
BlueMax kaže...
Aldo kaže...

 Globalizam je veliko zlo i smrt za male narode. Početak kraja ove civilizacije. Ma kakva mrtva nada za poštenu raspodjelu sredstava? Koliko imaš godina? 15? 

 Globalizam ti je omogućio pisanje ovakvih pizdarija na internetu. Slobodno kreni u borbu protiv ovog zla i drži se isključivo hrvatskih dostignuća i granica.

 Globalizam ne staje na dijeljenju tehnologije i znanja, to je jako površan pogled. Stvarnost nije tako idilična. 

Globalizam je doveo do ubrzanih klimatskih promjena, uništenja brojenih ekosustava, istrebljenja tisuća životinjskih vrsti, širenja boleština poput ove korone, izrabljivanja djece u rudnicima dijamanata i kobalta.  

Pa reci ti meni dal je to sve skupa vrijedilo toga da ti i ja možemo pisati pizdarije po internetu?

 Uf, bojim se da to nije pokret Globalizacije i izjednacavanja prava nego cisti, neiskvareni, 100%tni kapitalizam. Isti Trump koji je htio graditi zid da onemoguci Meksikancima ulazak je na crno zaposljavao imigrante. Nije za njih placao poreze, radili su ispod minimalca i sa nikakvim zastitama na radu.

Tko god misli da je kapitalizam vrhunac ekonomije je ili bogat i dalje investira svoje bogatstvo ili dovoljno glup da vjeruje da imigranti kradu poslove radije nego da firme zaposljavaju najjeftiniju radnu snagu koja je sposobna odraditi posao.

15 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će

- ali ameri biraju za sebe, za svoje interese (ne naše..) tj kao potrošnja-co2-zagrijavanje-kima ili ratovi-migranti itd, dok usa-uk kontroliraju sve pa zato i brexit uz problem irske i to što uk i dalje želi povlastice kao da je članica eu + ne žele platiti izlazni ceh-trošak, a problem je što su usa+uk prejaki da bi eu rekla ne. .. no to se amere ne tiče tj njihova korist (suprotni interesi, kao kupac-prodavač..).

- no recimo da su izabrali osobu a-b-c... x... pri tome se zapravo zanemarivo malo mijenja, neovisno o retorici, govorima ili obečanjima (obama, gunatanamo? itd.).. vanjska politika ostaje ista, neovisno sjedim ja ili mikimaus u fotelji dok samo formalno u takvom sustavu el.prezidente ima crveni button-šef.. a to recimo trumpeku kao ego udari u glavu, pa je svaki drugi-treći moguće bolji od tog lika.. no realno osim prosera po twitovima i sl. ne vidim što je napravio.. ništa, osim zida mexikancima :) .. i lupanja čvrga svima, makarončiću-eu, kinezima, čak povijesni korak na tlo sjev.koreje (jednom nogom, ipak više neog netko drugi..).. itd.

 

-osoba može utjecati, 'davati ton', gurati u nekom smjeru, no ipak je to establišment, previše ljudi-interesa da bi ovisilo o jednom liku, neovisno iz crtića ili stvarnog života. Pola amera to ne razlučuje (pa čak glumce kritiziraju po ulici jer misle-vjeruju da su precjednici..) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta

trumpiči i bideovci se ponašaju kao gomila idiota u čemu reflektiraju svoje favorite

 

Šteta što je Kanye West odustao nadam se njegovoj ozbiljnoj kandidaturi za četiri godine! Može mu se tolerirati šizofrenija kad ovoj dvojici aktualnih  rivala toleriraju mnogo veče poremečaje mentalnog zdravlja !

waaagh ;
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta

kaj prije banaju tog pokemona, prije izgubi fokus javnosti - to bolje za sve nas, gdje god se nalazili na zemlji...

yippee ki-yay
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Aldo kaže...

 Globalizam ne staje na dijeljenju tehnologije i znanja, to je jako površan pogled. Stvarnost nije tako idilična. 

Globalizam je doveo do ubrzanih klimatskih promjena, uništenja brojenih ekosustava, istrebljenja tisuća životinjskih vrsti, širenja boleština poput ove korone, izrabljivanja djece u rudnicima dijamanata i kobalta.  

Pa reci ti meni dal je to sve skupa vrijedilo toga da ti i ja možemo pisati pizdarije po internetu?

 Mislim da brkaš globalizam, tehnološki i društveni razvoj.

Djeca su u rudnicima radila od pamtivijeka. Tome nije kriv globalizam nego pohlepa. Bolesti su se širile i, za razliku od danas kad koristimo francuska, američka, njemačka... medicinska dostignuća (globalizam), ubijale većinu populacije. Vrste su izumirale i prije pojave čovjeka. Uvijek je razvoj jedne vrste išao na uštrb drugih. Da se sutra svi zatvorimo u okvire vlastitih plemena jednako bi zagađivali pa možda i više jer do nas ne bi stizala saznanja o tome kako zagađenje smanjiti.

Kažeš izumrijet će mali narodi? Koliko ja vidim najviše izumiru neki "veliki" narodi. Ako misliš na izumiranje identiteta, za to me baš briga. Narodi, države, granice... sve je to izmišljeno kako bi pojedinci profitirali. 

14 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Al Crane kaže...
dreadmoore kaže...
A baiden bi mogao izazvati u bosni rat

 

dreadmoore kaže...
Pa zapoćeo je jedan jedini borbu protiv ISIL-a, a završio je ratove što mu je zapoćeo prethodnik.Rat u Iraku i Libiji.Zahvaljujuči američkoj politici mi danas imamo probleme sa emigrantima.

 
Reci da si se šalio. 
Upravo je Biden forsirao intervenciju NATOa na ovim prostorima koja je prekinula sve ratove, a Trump je kao rukavica i prsti sa tvorcem ISIL-a Saudijskom Arabijom zbog čega su protestirali i neki njegovi vojni zapovjednici.
https://edition.cnn.com/2019/10/15/politics/us-troops-syria-anger/index.html

Jedna slika vrijedi 1 000 riječi.

 Pa sad ako zeliš iskren odgovor posto je se taj NATO tako borio za nas, da je se njih pitalo kod nas taj rat nikad nebi stao.

 

Da je njima bilo stalo do nas, onda sigurno Srbi nebi počinili genocid.Gdje je NATO največi učesnik  u tome, točnije u Srebrenici gdje je zaštičena zona bila.

Nizozemci prodaju 8-9k ljud srbima napravili su tolika razaranja diljem bivse drzave.Nebi imali dans Vukovar, gdje je za koji dan godišnjica.

 

Bošnjaci i Hrvati se nebi klali između se a sad zamisli sto su se poklali, pa zato sto su Srbi i njih napadali i radili etničko čićenje kad je to već uzelo maha oni su bili itekako goloruki.

Lakše im je bilo napasti Hrvate  jer su malobrojniji u BiH za razliku od Srba, koji su naoruzani bili do zuba.

 

Još jedna stvar zašto, jer zato što ova izjava je pokrenula drugu lavinu 

 da su Hrvati u BiH prepušteni sami sebi.Koji su morali osnovati Herceg-Bosnu zato sto Bošnjaci odnosno tadašnji muslimani govorili da nije njihov rat.

 

Jedina dobra stvar od Srba tijekom rata na području bivse SFRJ, odnosno Miloševića je što nije prihvatio Z4 plan.

E tad nastupa ta Oluja svih Oluja, gdje Srbi i dan danas zive u zabludi da nam je taj NATO pomogao.

 

 

Sad zamisli kakva bi bila hrvatska u tom Z4 planu kad imas drzavu u drzavi, eto to je taj NATO šta je zelio.

 

U Hrvatskoj im se nije ostvario plan, ali zato u Bosni je imas dva entiteta i distrikt Brcko.

 

U Bosni jos traje rat ne onaj sa oruzani, nego onaj psihološki.Zahvaljujuci tom tvom NATO-u sto ga hvališ.

5 godina
offline
Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta

@dreadmoore, čini mi se da ne razlikuješ UN i NATO, a razlika je ogromna.
Definitivno je rat stao kada su se samostalno uključili Ameri (po Bidenovoj inicijativi) kao vodeći faktor u NATOu, nakon više godina grintanja EU (skupa s nekim NATO članicama) i UNa.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 13:18 (Al Crane).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Aldo kaže...
nemrem_stara_mi_sere kaže...

što je alternativa? ostaviti svijet da se gomba u lokalnim i manje lokalnim sukobima i nikakvim mogućnostima da se ostvari pariški sporazum? ili se zauzeti za svjetsku vladu sa tonama naizgled nepremostivih zapreka? globalizam je jedina šansa svijeta s nadom u jednakije raspodijele sredstava i suprotnošću od svega što je propagirao trump, svijet treba ujedinjenje ukoliko od njega želimo napraviti išta što neće biti grobnica za kompletno čovječanstvo, sve ostalo je iluzija, imo

 Globalizam je veliko zlo i smrt za male narode. Početak kraja ove civilizacije. Ma kakva mrtva nada za poštenu raspodjelu sredstava? Koliko imaš godina? 15? 

 Globalizam je "smrt" za sve narode. Osim što niko ne umire, nego više nisu Hrvati, Srbi, Bošnjaci itd, ili jesu, samo što više nikog (uključujući i njih same) za to nije mnogo briga. Ako ti je u životu jako bitno da budeš nešto od navedenog, onda ti je globalizacija problem. Ako ti je bitno da pre svega budeš Aldo, onda ti je to manji problem. Što se tiče poštene raspodele resursa, globalizacija je ne garantuje (kao što danas nemamo zagarantovanu raspodelu bogatstva unutar pojedinačnih država). Sa druge strane, plemenska izdeljenost manje više garantuje da je neće biti, jer prirodno dovodi do takmičenja za resurse i uticaj, a tu pobeđuju oni koji mašu većom batinom ili imaju dovoljno novca da kupe i korumpiraju, što ne ide u prilog malim narodima za koje se brineš.

 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
14 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Al Crane kaže...

@dreadmoore, čini mi se da ne razlikuješ UN i NATO, a razlika je ogromna.

 Ja sam ti samo rekao da NATO, ne pomaze isto ko ni UN, SFOR vidimo kako pomazu, eto bas ti amerikanci u Afganistanu sve je jasno kao dan.20 godina su u toj drzavi nisu se pomakli smjesta, jos su potpisali ugovor sa talibanima s kojim se bore tolike godine o mirovnom povlačenju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 13:14 (dreadmoore).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Aldo kaže...

Globalizam je doveo do ubrzanih klimatskih promjena, uništenja brojenih ekosustava, istrebljenja tisuća životinjskih vrsti, širenja boleština poput ove korone, izrabljivanja djece u rudnicima dijamanata i kobalta.  

 

 Globalizam je za to kriv koliko i pismo, motor s unutarnjim izgaranjem i električna struja.

 

Djeca u rudnicima rade od pamtivjeka, a tek su se relativno nedavno pojavili neki socijalisti/komunisti i rekli da to nije u redu.

 

 

Što se naslova tiče, najkontroverziji tviteraš već je suspendiran. Čovjek koji je Trumpa dove u Bijelu kuću neki dan je zazivao nabijanje glava državnih dužnosnika na kolac.

https://www.theguardian.com/us-news/2020/nov/06/steve-bannon-banned-by-twitter-for-calling-for-fauci-beheading

Ispada da zapadni ekstremni desničari vole iste stvari kao i oni s bliskog istoka.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
11 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Apachy kaže...

kaj prije banaju tog pokemona, prije izgubi fokus javnosti - to bolje za sve nas, gdje god se nalazili na zemlji...

 jebeš život bez humora

tek sad će biti sprdačine, a ti bi ga bananao 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Ivan(4) kaže...

 Globalizam je "smrt" za sve narode. Osim što niko ne umire, nego više nisu Hrvati, Srbi, Bošnjaci itd, ili jesu, samo što više nikog (uključujući i njih same) za to nije mnogo briga. Ako ti je u životu jako bitno da budeš nešto od navedenog, onda ti je globalizacija problem. 

 

 I koja bi strašna posljedica bila kada bi sve prestalo biti briga koje se nacionalnosti? Više ne bi ratovali međusobno? Jer realno, to je jedino čemu nacija služi, da možeš prepoznati tko nije tvoj i adekvatno ga tretirati.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Ivan(4) kaže...
Aldo kaže...
nemrem_stara_mi_sere kaže...

što je alternativa? ostaviti svijet da se gomba u lokalnim i manje lokalnim sukobima i nikakvim mogućnostima da se ostvari pariški sporazum? ili se zauzeti za svjetsku vladu sa tonama naizgled nepremostivih zapreka? globalizam je jedina šansa svijeta s nadom u jednakije raspodijele sredstava i suprotnošću od svega što je propagirao trump, svijet treba ujedinjenje ukoliko od njega želimo napraviti išta što neće biti grobnica za kompletno čovječanstvo, sve ostalo je iluzija, imo

 Globalizam je veliko zlo i smrt za male narode. Početak kraja ove civilizacije. Ma kakva mrtva nada za poštenu raspodjelu sredstava? Koliko imaš godina? 15? 

 Globalizam je "smrt" za sve narode. Osim što niko ne umire, nego više nisu Hrvati, Srbi, Bošnjaci itd, ili jesu, samo što više nikog (uključujući i njih same) za to nije mnogo briga. Ako ti je u životu jako bitno da budeš nešto od navedenog, onda ti je globalizacija problem. Ako ti je bitno da pre svega budeš Aldo, onda ti je to manji problem. 

generalno bi trebalo ukinuti rase, nacionalnosti, religije.. tada bi mozda doslo do generalnog prosvijetljenja.

ovako se svakih par desetljeca moze ocekivati neka makljaza, bilo lokalno bilo globalno..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
5 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će

@dreadmoore
Dopunio sam se nakon tvog odgovora, molim te pogledaj.
Ameri su u Afganistanu zbog tri trilijuna drugih razloga, i ušli su tamo bez Bidena.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 13:39 (Al Crane).
11 godina
offline
Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta

Kakvi ratovi, globalizacija, kapitalizam, liberalizam i ostali izmi. Sve je to postojalo prije Trumpa i postojaće i nakon njega. Trum je uveo laž, prevaru, nedosljednost, glupost, omalovažavanje drugih, zloupotrebu položaja, rasizam, seksizam, sve što treba nebili se postigao cilj. Za njega ništa nije važno, osim njega i njegovih interesa. I kad može Trump, predsjednik SAD-a, što nebi mogao i ja. On je primjer, ne samo amerikancima, kakav treba biti ne bi li se postalo uspješnim. I to je najstrašnije kod njega. I zato je dobro što će otići.

42
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 15:28 (markoBT).
 
9 1 hvala 2
14 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Al Crane kaže...

@dreadmoore
Dopunio sam se nakon tvog odgovora, molim te pogledaj.
Ameri su u Afganistanu zbog tri trilijuna drugih razloga, i ušli su tamo bez Bidena.

 Vidio sam da si dopunio, ali taj Biden neče nista promjeniti i ako je bio u Bosni za vrijem rata.Kao sto to sarajevska čaršija misli.Mogu oni njega dizati u nebesa ali đaba je to sve.Ako misliš da će bosna biti drzava jednog predsjednika tu se gadno varas nema od te ljubavi nista.Eto imamo Valentina Inzika sta je on napravio u 10 godina,  nista samo sto svaki mjesec na grbaci drzave uzima 25K€.

16 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
AFARON kaže...
Aldo kaže...
BlueMax kaže...
Aldo kaže...

 Globalizam je veliko zlo i smrt za male narode. Početak kraja ove civilizacije. Ma kakva mrtva nada za poštenu raspodjelu sredstava? Koliko imaš godina? 15? 

 Globalizam ti je omogućio pisanje ovakvih pizdarija na internetu. Slobodno kreni u borbu protiv ovog zla i drži se isključivo hrvatskih dostignuća i granica.

 Globalizam ne staje na dijeljenju tehnologije i znanja, to je jako površan pogled. Stvarnost nije tako idilična. 

Globalizam je doveo do ubrzanih klimatskih promjena, uništenja brojenih ekosustava, istrebljenja tisuća životinjskih vrsti, širenja boleština poput ove korone, izrabljivanja djece u rudnicima dijamanata i kobalta.  

Pa reci ti meni dal je to sve skupa vrijedilo toga da ti i ja možemo pisati pizdarije po internetu?

 

Ne znam, vrijedi li postojanje uopće? Jer da nema ljudske vrste onda ne bi bilo niti izrabljivanja ni širenja bolseti ni istrebljenja vrsti. Ljudi su znatiželjni. Dok žive oni ostvaruju tehnološki napredak, uzrokojući usput katastrofe drugim vrstama. Jesi li ti onda protivnik globalizma ili protivnik ljudske vrste? Ili oboje?

 Protivnik sam uniformiranju čovječanstva. Cijenim raznolikost jezika, pisma i kulturnu baštinu koju svaki narod nosi. 

5 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
dreadmoore kaže...
Al Crane kaže...

@dreadmoore
Dopunio sam se nakon tvog odgovora, molim te pogledaj.
Ameri su u Afganistanu zbog tri trilijuna drugih razloga, i ušli su tamo bez Bidena.

 Vidio sam da si dopunio, ali taj Biden neče nista promjeniti i ako je bio u Bosni za vrijem rata.Kao sto to sarajevska čaršija misli.Mogu oni njega dizati u nebesa ali đaba je to sve.Ako misliš da će bosna biti drzava jednog predsjednika tu se gadno varas nema od te ljubavi nista.Eto imamo Valentina Inzika sta je on napravio u 10 godina,  nista samo sto svaki mjesec na grbaci drzave uzima 25K€.

 
Dobro, zašli smo iz globalne politike u regionalnu, koju priznajem da baš i ne pratim zadnjih godina. U vezi toga samo još jedan link.
I ja dijelim mišljenje da se najpoznatiji tviteraš boji da će završit u ćuzi nakon što izgubi poziciju najmoćnije osobe na Zemlji, a mogla bi mu i Deutsche bank sjesti na tekući 
Inače, najbolji kratki komentar na obojicu dao je, po meni, politički satiričar John Oliver, referirajući se na Bidenovu izjavu kako bi američka policija trebala ciljati u noge: izbor između Trumpa i Bidena je kao izbor između pucnja u glavu ili u nogu.
Definitivno bi najbolji izbor bio istinski altruist i socijalist, Bernie Sanders, ali svi znamo da za to u jednoj Americi nema šanse, čega su svjesni bili i politički stratezi Demokratske partije.


Sacha Baron Cohen "intervjuira" začuđenog Bernija:




Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
5 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Aldo kaže...
AFARON kaže...
Aldo kaže...
BlueMax kaže...
Aldo kaže...

 Globalizam je veliko zlo i smrt za male narode. Početak kraja ove civilizacije. Ma kakva mrtva nada za poštenu raspodjelu sredstava? Koliko imaš godina? 15? 

 Globalizam ti je omogućio pisanje ovakvih pizdarija na internetu. Slobodno kreni u borbu protiv ovog zla i drži se isključivo hrvatskih dostignuća i granica.

 Globalizam ne staje na dijeljenju tehnologije i znanja, to je jako površan pogled. Stvarnost nije tako idilična. 

Globalizam je doveo do ubrzanih klimatskih promjena, uništenja brojenih ekosustava, istrebljenja tisuća životinjskih vrsti, širenja boleština poput ove korone, izrabljivanja djece u rudnicima dijamanata i kobalta.  

Pa reci ti meni dal je to sve skupa vrijedilo toga da ti i ja možemo pisati pizdarije po internetu?

 

Ne znam, vrijedi li postojanje uopće? Jer da nema ljudske vrste onda ne bi bilo niti izrabljivanja ni širenja bolseti ni istrebljenja vrsti. Ljudi su znatiželjni. Dok žive oni ostvaruju tehnološki napredak, uzrokojući usput katastrofe drugim vrstama. Jesi li ti onda protivnik globalizma ili protivnik ljudske vrste? Ili oboje?

 Protivnik sam uniformiranju čovječanstva. Cijenim raznolikost jezika, pisma i kulturnu baštinu koju svaki narod nosi. 

 
Baš nacionalizmi su uniformiranje pojedinaca.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 20:27 (Al Crane).
5 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Aldo kaže...
BlueMax kaže...
Aldo kaže...

 Globalizam je veliko zlo i smrt za male narode. Početak kraja ove civilizacije. Ma kakva mrtva nada za poštenu raspodjelu sredstava? Koliko imaš godina? 15? 

 Globalizam ti je omogućio pisanje ovakvih pizdarija na internetu. Slobodno kreni u borbu protiv ovog zla i drži se isključivo hrvatskih dostignuća i granica.

 Globalizam ne staje na dijeljenju tehnologije i znanja, to je jako površan pogled. Stvarnost nije tako idilična. 

Globalizam je doveo do ubrzanih klimatskih promjena, uništenja brojenih ekosustava, istrebljenja tisuća životinjskih vrsti, širenja boleština poput ove korone, izrabljivanja djece u rudnicima dijamanata i kobalta.  

Pa reci ti meni dal je to sve skupa vrijedilo toga da ti i ja možemo pisati pizdarije po internetu?

 
To se zove kapitalizam a ne globalizam, kao što su ti već sugerirali.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
15 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Aldo kaže...
AFARON kaže...
Aldo kaže...
BlueMax kaže...
Aldo kaže...

 Globalizam je veliko zlo i smrt za male narode. Početak kraja ove civilizacije. Ma kakva mrtva nada za poštenu raspodjelu sredstava? Koliko imaš godina? 15? 

 Globalizam ti je omogućio pisanje ovakvih pizdarija na internetu. Slobodno kreni u borbu protiv ovog zla i drži se isključivo hrvatskih dostignuća i granica.

 Globalizam ne staje na dijeljenju tehnologije i znanja, to je jako površan pogled. Stvarnost nije tako idilična. 

Globalizam je doveo do ubrzanih klimatskih promjena, uništenja brojenih ekosustava, istrebljenja tisuća životinjskih vrsti, širenja boleština poput ove korone, izrabljivanja djece u rudnicima dijamanata i kobalta.  

Pa reci ti meni dal je to sve skupa vrijedilo toga da ti i ja možemo pisati pizdarije po internetu?

 

Ne znam, vrijedi li postojanje uopće? Jer da nema ljudske vrste onda ne bi bilo niti izrabljivanja ni širenja bolseti ni istrebljenja vrsti. Ljudi su znatiželjni. Dok žive oni ostvaruju tehnološki napredak, uzrokojući usput katastrofe drugim vrstama. Jesi li ti onda protivnik globalizma ili protivnik ljudske vrste? Ili oboje?

 Protivnik sam uniformiranju čovječanstva. Cijenim raznolikost jezika, pisma i kulturnu baštinu koju svaki narod nosi. 

 Ok, reci to Rimljanima, Grcima, Ilirima, Dzingis Kanu, Egipcanima....povijest ti uporno pokazuje da vrijeme ide dalje i gruba je prema tvojim istomisljenicima, i ponovno ponavljam kapital ide tamo gdje je produktivnost najveca (ili ti socioekonomski pandan Darwinu) - za ostalo imas muzeje.

 

Odlicno ti je odgovorio kolega da bas ne vidis kako nacionalizam je upravo to o cemu ti pricas. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 1:36 (Mitch).
5 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
markoBT kaže...

Kakvi ratovi, globalizacija, kapitalizam, liberalizam i ostali izmi. Sve je to postojalo prije Trumpa i postojaće i nakon njega. Trum je uveo laž, prevaru, nedosljednost, glupost, omalovažavanje drugih, zloupotrebu položaja, rasizam, seksizam, sve što treba nebili se postigao cilj. Za njega ništa nije važno, osim njega i njegovih interesa. I kad može Trump, predsjednik SAD-a, što nebi mogao i ja. On je primjer, ne samo amerikancima, kakav treba biti ne bi li se postalo uspješnim. I to je najstrašnije kod njega. I zato je dobro što će otići.

 
Uh, ovo mi je promaklo...
E bravo! Kratko i jasno rečeno - svaka ćas!

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
14 godina
offline
Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta

jednostavno je trumpa su smijenili kapitalisti i velike korporacije jer je postao loš za biznis ,od ekonomskog rata sa kinom i eu pa dalje

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice