Najveći zrakoplov na svijetu, Stratolaunch, je na

poruka: 5
|
čitano: 3.006
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najveći zrakoplov na svijetu, Stratolaunch, je na ".
12 godina
offline
Najveći zrakoplov na svijetu, Stratolaunch, je na

I dalje ce biti raketa za orbitu. Ovaj avioncek moze dodati cca 900 kmh na brzinu, od potrebnih 25000.

 

Njegova primarna funkcija je da lansiranje moze biti obavljeno u podrucjima gdje lansiranje sa zemlje zbog sigurnosti ne bi bilo moguce. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Najveći zrakoplov na svijetu, Stratolaunch, je na

A jes' im puno letio - cijeli jedan let!. Svejedno, mislim da ideja lansiranja sa Stratolauncha uopće nije loša, samo nažalost Musk i ekipa nisu zainteresirani kada rade svoje raketne sustave. Nadam se da će se ipak naći netko tko će to otkupiti i nastaviti s radom.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najveći zrakoplov na svijetu, Stratolaunch, je na

a ne znam isplati li se sad zaduživati u švicarcima ali ionak imaju samo jednog a meni treba za prvu silu jedno 15. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najveći zrakoplov na svijetu, Stratolaunch, je
F10EXX kaže... 

Njegova primarna funkcija je da lansiranje moze biti obavljeno u podrucjima gdje lansiranje sa zemlje zbog sigurnosti ne bi bilo moguce. 

Njegova primarna funkcija je da digne mini rakete sa satelitima na visinu od +20km od kuda oni se lansiraju dalje u orbitu.
Znači ušedjeti popriličnu količinu love i goriva koje trebaju velike rakete da uopće dođu na 20km sa težinom goriva i payloada.

Išli su filozofirati samostalno za tako skup projekt umjesto da su sa Virgin Galacticom išli raditi (tj za njega raditi takav avion), i to samo zato što su oni htjeli mini rakete i komercijalni payload a Virgin posebni orbiter za slanje turista u orbitu (a mogli su jedno i drugo izvest).

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 12:41 (gkelekov).
6 godina
offline
Re: Najveći zrakoplov na svijetu, Stratolaunch, je
Eto prilika ministru obrane da kupi sebi toliko dugo željenu igračku....taman onih 3 milijarde kuna...i još bi mu ostalo nekoliko stotina miliona kunića...za benzin... definitivno nakon toga bude u selu imao najdužeg po rasponu krila
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice