Nakon dugo vremena - mali znaci oporavka PC tržišt

poruka: 8
|
čitano: 3.947
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon dugo vremena - mali znaci oporavka PC tržišt".
11 godina
offline
Nakon dugo vremena - mali znaci oporavka PC tržišt

pa normalno da pada, i treba tako

 

tko jos kupuje gotove pc konfiguracije

 

koliko je lani prodano procesora,ram-a,gpu,napajanja...pa da usporedimo?

 

ja uzeo novi PC a ne ulazim u statistiku da sam kupio novi PC

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nakon dugo vremena - mali znaci oporavka PC tr
GSP kaže...

pa normalno da pada, i treba tako

 

tko jos kupuje gotove pc konfiguracije

 

koliko je lani prodano procesora,ram-a,gpu,napajanja...pa da usporedimo?

 

ja uzeo novi PC a ne ulazim u statistiku da sam kupio novi PC

 Većina prosječnih ljudi radije bira laptop nego stolno računalo a mislim da on spada u tu statistiku.

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
15 godina
offline
Re: Nakon dugo vremena - mali znaci oporavka PC tr
zelenbic kaže...
GSP kaže...

pa normalno da pada, i treba tako

 

tko jos kupuje gotove pc konfiguracije

 

koliko je lani prodano procesora,ram-a,gpu,napajanja...pa da usporedimo?

 

ja uzeo novi PC a ne ulazim u statistiku da sam kupio novi PC

 Većina prosječnih ljudi radije bira laptop nego stolno računalo a mislim da on spada u tu statistiku.

 Realno gledano večini ni ne treba stolno računalo, svom bratu i ocu sam uzeo laptopove pošto za geldanje filmova i surfanje im ne treba ništa jače, a ako zatreba veči ekran spoje se na tv, i ja bi rađe na laptop, al mi treba snage što nisam u mogučnosti da patim u laptop izdanju.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
6 godina
protjeran
offline
Re: Nakon dugo vremena - mali znaci oporavka PC tr
zelenbic kaže...

 Većina prosječnih ljudi radije bira laptop nego stolno računalo a mislim da on spada u tu statistiku.

 I onda na njih spajaju dodatnu tipkovnicu i monitor...

15 godina
offline
Re: Nakon dugo vremena - mali znaci oporavka PC tr
Gotove konfiguracije ova tri vodeća proizvođača su u pravilu uvijek bolje od vulgaris konfiguracija. Ali su i skuplje.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nakon dugo vremena - mali znaci oporavka PC tr
Envy kaže...
Gotove konfiguracije ova tri vodeća proizvođača su u pravilu uvijek bolje od vulgaris konfiguracija. Ali su i skuplje.

Na koji način bolje? Neće u svoja računala ugraditi high-end matične, RAM ili diskove. Također, navedene komponente često imaju 5+ godina garancije kad su kupljene pojedinačno dok gotova računala imaju max 3.

15 godina
offline
Re: Nakon dugo vremena - mali znaci oporavka PC tr
Kuv kaže...
Envy kaže...
Gotove konfiguracije ova tri vodeća proizvođača su u pravilu uvijek bolje od vulgaris konfiguracija. Ali su i skuplje.

Na koji način bolje? Neće u svoja računala ugraditi high-end matične, RAM ili diskove. Također, navedene komponente često imaju 5+ godina garancije kad su kupljene pojedinačno dok gotova računala imaju max 3.

Na svaki mogući način. Za igranje igrica uvijek bi kupio neki Workstation. Ako ti se ne da uvjeravati pogledaj negdje Lenovo P920 ili HPz radne stanice. Evo ovaj prvi dolazi sa 1,4kW napajanjem od 92% iskoristivosti (Platinum) i cijelo kućište može posramiti sve one zasebne marke koje prodaju "gaming" kućišta. Da ne favoriziram Lenovo istu kvalitetu ćeš naći i na HPz ili na DELL Radnim stanicama.

 

I da - ugrađuju High End komponente za koje ti duša poželi. ema tu Kingston (za kojeg nema ništa protiv) V300 SSD-a, ako ti je mio IOFusion Drive - nije problem. ALi kao što rekoh jako su skupe te "poslovne mašine - za igranje". Mislim da je maximalno nakrcan P920 preko 50.000 USD.

 

Ako mi ne vjeruješ - uvjeri se sam. Probaj negdje P9x0 ili P7x0 Lenovo radnu stanicu. Sve ostalo će ti djelovati kao smijurija.

8 godina
offline
Re: Nakon dugo vremena - mali znaci oporavka PC tr
Meni je super kad ekipa komentira u stilu "pa tko jos kupuje gotove konfiguracije" ili "kome treba desktop" itd.
Sve gledaju iz svog malog kuta.
Decki, ovdje se govori o globalnom trzistu gdje upadaju i svi poslovni kupci. Neki od njih kupuju stotine tisuca racunala. Za posao. Ne za igranje.
Zato su mi ovakvi komentari smijesni i nezreli. Pa vi lupajte tdove koliko hocete :)
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice