Nakon nadogradnje Middle-earth: Shadow of War više

poruka: 6
|
čitano: 2.557
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon nadogradnje Middle-earth: Shadow of War više".
11 godina
offline
Nakon nadogradnje Middle-earth: Shadow of War više

Prvi dio mi je odličan, danas ide proba ovog. Jeste vi igrali/igrate, forumaši/forumašice, kakvi su dojmovi?

 

p.s. kad će G.O.T.Y.?

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nakon nadogradnje Middle-earth: Shadow of War više

Cekao sam da se ovo dogodi prije nego zaigram. Mislim doduse da cu jos pricekati da padne cijena na nekih 10 eura ukljucujuci sve DLC.

 

Koliko sam cuo, igra je vise manje potpuno ista kao prva, nisu reinventali kotac. Moglo bi biti prilicno repetitivno ali nadam se da ce odlicna borba opet spasiti stvar kao u jedinici :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Nakon nadogradnje Middle-earth: Shadow of War

Meni osobno stravično repetativno i dosadno. Na oko 50% igre sam odustao.

Osim što mijenjaš tzv. regije, u njima ćeš raditi potpuno, ali POTPUNO iste stvari...

Budi spreman na teško snalažljiv HUD. UI je prenatrpan.

6 godina
protjeran
offline
Nakon nadogradnje Middle-earth: Shadow of War više

Ok dobre vijesti, odigrati ću zbog LOTR lorea, ali ne sviđa mi se način na koji su okarakterizirali orkove, potpuno drugačije od filmova, ponašanjem previše sliče ljudima.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Nakon nadogradnje Middle-earth: Shadow of War više

Pozdrav, samo da se nadovezem na temu igra je po meni ludnica ,puno bolja od Shadow of Mordora, u svim segmentima, radi odlicno sa patchom 1.18, evo bas sam s Tallionom presao level 70(ganjam level 80-85), puno,puno opreme ma svega, jedva cekam 3 ako ikad izade naravno,evo tolko od mene 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nakon nadogradnje Middle-earth: Shadow of War
delight353 kaže...

Meni osobno stravično repetativno i dosadno. Na oko 50% igre sam odustao.

Osim što mijenjaš tzv. regije, u njima ćeš raditi potpuno, ali POTPUNO iste stvari...

Budi spreman na teško snalažljiv HUD. UI je prenatrpan.

 

Barracuda727 kaže...

Pozdrav, samo da se nadovezem na temu igra je po meni ludnica ,puno bolja od Shadow of Mordora, u svim segmentima, radi odlicno sa patchom 1.18, evo bas sam s Tallionom presao level 70(ganjam level 80-85), puno,puno opreme ma svega, jedva cekam 3 ako ikad izade naravno,evo tolko od mene 

 

Da se i ja nadovezem... Moram se sloziti s kolegom delight. 

 

Igra je UZASNO repetitivna; znaci ljudi su za jedinicu imali prigovor da je previse grinda i prerepetitivna, ali ovo je jos stoput gore. Znaci doslovno ima mozda 2 sata pravog contenta a ostalo rinse and repeat. Jos je i borba meni osobno losija nego u jedinici (upgradeovi vise nisu kumulativni nego moras birati koji zelis imati aktivno - ne mozes npr istovremeno imati i Domination i Elf Shot drain). UI i meniji su vjerojatno najgori koje sam ikad vidio, iako ne patim inace na to, ali aktivno smetaju u igranju jer su dosta potrebni a za bilo sta napraviti trebas po 3-4 klika i cekati da se odvrte glupe animacije...

 

Sustav geara je cista katastrofa i glupost i jedina svrha mu je da bude naporan... Sve u svemu preporucujem preskok ove igre. Iako sam ju na kraju dovrsio nakon 46 sati (zajedno sa Blade of Galadriel DLC), jer ono, kad sam vec kupio bar cu odigrat :) 

 

Ukratko, skoro isto kao jedinica, a sve sto je razlicito je losije nego u jedinici. Jedini benefit u odnosu na jedinicu su raznovrsnije i bolje lokacije (cista kozmetika).

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice