Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windowsim

poruka: 15
|
čitano: 7.381
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windowsim".
16 godina
offline
Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windowsim

Ja sam primjetio da se upalio i autocorrect u zadnjih tjedan dana, pa mi "ispravlja" što tipkam i onda gubim vrijeme da ispravim njegovo ispravljanje...

Možda bi se trebali odlučiti da li rade OS za računala ili mobitele... Na kraju sam našao gdje je u postavkama taj autocorrect i isključio, no u nekim aplikacijama mi i dalje pametuje, mada one same nemaju interne opcije za autocorrect pa sada ne znam što da mislim...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windowsim

O, sjetili su se! Zato već odavno ne koristim File Explorer nego FreeCommander.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windo
Mogu alt tabat izmedu tih mocnih tabova? jer drag and drop ne koristim, to je za botove. Ako ocu nesto prebacit onda ctrl+x alt tab i ctrl+v. Za to mi treba manje od sekunde. Drag and drop je totalna debilana pogotovo kad ti fajl ili fajlovi slucajno ispadnu u krivi folder ili tab.
Task Manager se otvara sa ctrl+shift+esc.

Pravi muskarci rade sa kombinacijama tipki a ovo drag and drop mogu prodavat nekome drugome :)
16 godina
offline
Re: Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windo
Btw. Da si više razgovorao s Cortanom, i ne bi sad imao ovakvih problema..
15 godina
offline
Re: Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windo
Solo761 kaže...

--

Možda bi se trebali odlučiti da li rade OS za računala ili mobitele... --

 - nema ili ... vidljivo po lobotomnom fičeru za poziv broja ili slanje poruke, pri čemu se vrli umovi PR odjela nisu ni dosjetili da računalo nije mobitel i da ne može pozvati telefonski broj, pile&sisa ili peti kotač, tako nešto.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
2 godine
neaktivan
offline
Re: Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windo
Pre komplicirano je sve to ...
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windowsim

Vau... Za kojih 10ak godina će možda i uvesti split screen kao u Dolphinu na Kubuntu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windo
NEW_MAN kaže...
Mogu alt tabat izmedu tih mocnih tabova? jer drag and drop ne koristim, to je za botove. Ako ocu nesto prebacit onda ctrl+x alt tab i ctrl+v. Za to mi treba manje od sekunde. Drag and drop je totalna debilana pogotovo kad ti fajl ili fajlovi slucajno ispadnu u krivi folder ili tab.
Task Manager se otvara sa ctrl+shift+esc.

Pravi muskarci rade sa kombinacijama tipki a ovo drag and drop mogu prodavat nekome drugome :)

 

haj na macu tako majcin sine. polomiš prste

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
8 godina
offline
Re: Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windo
Norton Commander for DOS anyone?
Meni je fantastično kako Microsoftovi programeri otkrivaju toplu vodu s jedno 30 godina zakašnjenja.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windo
Haha ma je li moguće?
Baš sada kad sam počeo koristiti directory opus...
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windowsim

Šteta što nema drag taba van iz file explorera, prvo sam to probao ali štanga... Hoću kao na chromeu ili edgea! ...čekaj, edge je chromium, ne znam da li je prije to imao ?!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windowsim
Taskbar će moći ugostiti nešto više aplikacija, a desni klik na njega otvorit će izbornik u kojem će biti moguće pokrenuti i Task Manager- tu opciju nemam a tabove u file exploreru sam dobil ,am i missing something?
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windo
geek_boy kaže...
Taskbar će moći ugostiti nešto više aplikacija, a desni klik na njega otvorit će izbornik u kojem će biti moguće pokrenuti i Task Manager- tu opciju nemam a tabove u file exploreru sam dobil ,am i missing something?

 Neke funkcionalnosti su rekli da će s vremenom postati aktivne, tj nekima će biti aktivne odmah, nekima naknadno. Jedini source te polu provjerene informacije je video ThioJoe-a na 2:15 

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
16 godina
offline
Re: Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windo
MP7 kaže...
Haha ma je li moguće?
Baš sada kad sam počeo koristiti directory opus...

 Jel' to na Amigi? 

13 godina
offline
Napokon dodani tabovi u File Explorer na Windowsim

Ima još netko da mu nije došao ovaj update? Imam zadnju verziju, ali ovaj update nikako da mi dođe....

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice