NASA i Nokia planiraju na Mjesecu instalirati 4G i

poruka: 7
|
čitano: 2.910
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NASA i Nokia planiraju na Mjesecu instalirati 4G i".
15 godina
offline
NASA i Nokia planiraju na Mjesecu instalirati 4G i

Taj gates zeli i aliene i naciste s tamne strane čipirat, pa doklen?

 
17 0 hvala 0
8 godina
offline
NASA i Nokia planiraju na Mjesecu instalirati 4G i

Evo kako se engleski jezik uvlači u hrvatski jezik - bez veze. Ne kaže se "tamna strana Mjeseca" (dark side of the Moon) nego "nevidljiva strana Mjeseca". Riječ dark znači i "not known to the public" (Websterov rječnik). To značenje riječ "taman" u hrvatskom nema. (Onda ljudi misle da je to strana Mjeseca na kojoj je vječna noć.) Stara priča, kada se nešto prevodi treba znati kako se prevodi, a prije svega treba znati pogledati u rječnik. 

 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
NASA i Nokia planiraju na Mjesecu instalirati 4G i

a kako ćemo to tamo paliti, kad nema atmosfere koja bi podržavala gorenje?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NASA i Nokia planiraju na Mjesecu instalirati
danen kaže...

Evo kako se engleski jezik uvlači u hrvatski jezik - bez veze. Ne kaže se "tamna strana Mjeseca" (dark side of the Moon) nego "nevidljiva strana Mjeseca". Riječ dark znači i "not known to the public" (Websterov rječnik). To značenje riječ "taman" u hrvatskom nema. (Onda ljudi misle da je to strana Mjeseca na kojoj je vječna noć.) Stara priča, kada se nešto prevodi treba znati kako se prevodi, a prije svega treba znati pogledati u rječnik. 

 Već sam pomislio da si ona andrel

14 godina
offline
Re: NASA i Nokia planiraju na Mjesecu instalirati
@Ajar,dolazi s kontejnerom O2 u setu 😀
8 godina
offline
NASA i Nokia planiraju na Mjesecu instalirati 4G i

"te za streaming videa visoke rezolucije"

 

ludizao Happiness Noise

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: NASA i Nokia planiraju na Mjesecu instalirati
Koliko mjesečno?
Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice