NASA planira ljude u Mjesečevu orbitu poslati u st

poruka: 9
|
čitano: 5.207
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NASA planira ljude u Mjesečevu orbitu poslati u st".
13 godina
offline
NASA planira ljude u Mjesečevu orbitu poslati u st

Po koji put već citamo ove gluposti?

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: NASA planira ljude u Mjesečevu orbitu poslati
Zeppelin kaže...

Po koji put već citamo ove gluposti?

 uopće to ne moraš čitati, tko te prisiljava?

6 godina
offline
NASA planira ljude u Mjesečevu orbitu poslati u st

Sramota da danas nema makar 10000 ljudi na Mjesecu...s obzirom na svemirske udaljenosti...tih oko 400000km je strogi centar...kakva takva grvitacija...čvrsto tlo pod nogama...blizina Zemlje...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: NASA planira ljude u Mjesečevu orbitu poslati
A šta bi ti radio na mjesecu?
Na površini se ne može živjeti zbog radijacije nego bi čamio u nekom dubokom bunkeru ili pećini.

Kilogram opreme da dostaviš na mjesec košta 50000 baksi.

Kako bi vratio uloženi novac ?
14 godina
offline
Re: NASA planira ljude u Mjesečevu orbitu poslati
dankodr kaže...
A šta bi ti radio na mjesecu?
Na površini se ne može živjeti zbog radijacije nego bi čamio u nekom dubokom bunkeru ili pećini.

Kilogram opreme da dostaviš na mjesec košta 50000 baksi.

Kako bi vratio uloženi novac ?

 Svaki veliki poduhvat ovog tipa je skup, ali kada ljudi budu imali uporište na Mjesecu, počet će se razvijati industrija, rudarstvo i sve što ide uz to. Počeci će biti skromni i skupi, ali svaki početak je takav. I doći će dan kada će ljudi na Mjesecu proizvoditi i postati ekonomski samodostatni. Ja to vjerovatno neću dočekati, ali moje dijete hoće.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.3.2023 11:21 (učo).
15 godina
offline
NASA planira ljude u Mjesečevu orbitu poslati u st

za "uključivost i raznolikost" morat će tamo poslati nešto tipa noina arka, s parsto putničkih mjesta (sva "spolna određenja" domorodaca - indijanaca, crnaca, bijelaca, azijata, hispanaca, roma, indijaca, bigfoota i pitajboga čega još, jer je amerika puna svega, po jedan kom. od svakoga). na raketu valja prigodno (i primjereno) napisati: "američka debilana". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NASA planira ljude u Mjesečevu orbitu poslati
učo kaže...

 Svaki veliki poduhvat ovog tipa je skup, ali kada ljudi budu imali uporište na Mjesecu, počet će se razvijati industrija, rudarstvo i sve što ide uz to. Počeci će biti skromni i skupi, ali svaki popčetak je takav. I doći će dan kada će ljudi na Mjesecu proizvoditi i postati ekonomski samodostatni. Ja to vjerovatno neću dočekati, ali moje djete hoće.

 Pravo zboris, belta beratna.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
NASA planira ljude u Mjesečevu orbitu poslati u st

Prije 50 godina trebalo im je oko 3 dana da dođu do mjeseca. Artemis 2 će trajati duže (radi testova raznih) ali baš me zanima koliko je tehnologija napredovala i da li bi se taj put mogao smanjiti na 1 dan primjerice...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NASA planira ljude u Mjesečevu orbitu poslati
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Prije 50 godina trebalo im je oko 3 dana da dođu do mjeseca. Artemis 2 će trajati duže (radi testova raznih) ali baš me zanima koliko je tehnologija napredovala i da li bi se taj put mogao smanjiti na 1 dan primjerice...

 Naravno da se moze, no tada je pitanje kako stati kad stignes do Mjeseca.

 

Vise energije na ubrzanju = vise energije pri kocenju = vise goriva

 

A s obzirom da vrijedi "Rocket science is a bitch", za gorivo koje si dodao da bi isao brze, moras dodati jos goriva da pokrijes tezinu tog dodanog goriva..... i tako to.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.3.2023 13:19 (syncmaster245b).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice