NASA resetirala Hubble i popravila ga serijom mane

poruka: 8
|
čitano: 3.402
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NASA resetirala Hubble i popravila ga serijom mane".
15 godina
offline
NASA resetirala Hubble i popravila ga serijom mane

kao i nekadašnji sanyo televizori: šutneš ga nogom, opsuješ mu bližu rođakinju i odmah proradi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 0 hvala 1
14 godina
offline
NASA resetirala Hubble i popravila ga serijom mane

Drago mi je da su ga uspjeli popraviti. Kakve fenomenalne slike je do sada snimio, koje ogromne količine podataka je poslao, šteta bi bilo ostati bez njega. Kada se poželim malo opustiti, pustim si slike sa Hubblea na TV i uživam.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NASA resetirala Hubble i popravila ga serijom
učo kaže...

Drago mi je da su ga uspjeli popraviti. Kakve fenomenalne slike je do sada snimio, koje ogromne količine podataka je poslao, šteta bi bilo ostati bez njega. Kada se poželim malo opustiti, pustim si slike sa Hubblea na TV i uživam.

 ali te slike su obradjene i nemaju veze sa istinom,velim ti ja.. nemas ti pojma sta je sa tamne strane mjeseca.. i ne mislim na album.. invazija samo sto nije.. cim se venera poklopi marsom, dolaze.. 

11 godina
offline
Re: NASA resetirala Hubble i popravila ga serijom
phnx kaže...
učo kaže...

Drago mi je da su ga uspjeli popraviti. Kakve fenomenalne slike je do sada snimio, koje ogromne količine podataka je poslao, šteta bi bilo ostati bez njega. Kada se poželim malo opustiti, pustim si slike sa Hubblea na TV i uživam.

 ali te slike su obradjene i nemaju veze sa istinom,velim ti ja.. nemas ti pojma sta je sa tamne strane mjeseca.. i ne mislim na album.. invazija samo sto nije.. cim se venera poklopi marsom, dolaze.. 

Di će sletit? Valjalo bi rezervirat kartu dak još nije gužva.  

42
15 godina
neaktivan
offline
Re: NASA resetirala Hubble i popravila ga serijom
Što nisu Sheldon i ekipa napravili još bolji žiroskop za vojsku?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NASA resetirala Hubble i popravila ga serijom
Ajar kaže...

kao i nekadašnji sanyo televizori: šutneš ga nogom, opsuješ mu bližu rođakinju i odmah proradi. 

 ovo mi se čini prigodno 

 

5 godina
neaktivan
offline
NASA resetirala Hubble i popravila ga serijom mane

prvo pitanje kod aplikacije za posao u nasi ...

da li vjerujes u ovo sto nasa radi ?  da   poslje rolf  lol

ok primljen si

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: NASA resetirala Hubble i popravila ga serijom
Pitate se zašto mi vanzemaljci ne uspostavimo kontakt s vama...za ratove vam nije problem potrošiti tisuće milijardi dolara....A kad triba novi space telescope onda... nemate para
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice