Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraju ra

poruka: 14
|
čitano: 4.718
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraju ra".
12 godina
offline
Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraju ra

Drugi lik slijeva na ovoj fotografiji izvjesni je Tomek Czajka, koji je na tom natjecanju osvojio 2. mjesto.

Njegov impresivni životopis kaže i kako se 2007. godine u Googleu zaposlio kao softverski inženjer, a 2014. je prešao u –SpaceX, gdje radi na softveru za letove.

 

Respekt mladom Poljaku. Kad sam mu vidio ime, mislio sam da je pjevao na nekoj Mamićevoj fešti, a ono rocket scientist.

 

 

Inače polako s apelima za nesprdanje jer neki doslovni čitatelj bi olako mogao isto primijeniti i na dolje prikazanu skupinu čiji doprinos raketnoj znanosti je nemjerljiv.

 

 

 

 
19 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraju ra

Ja znam lika koji radi za tipa koji nije bio geek. Poanta priče? Možda jednog dana budete negdje radili za nekoga, koji je možda bio geek, možda nije.

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
17 0 hvala 0
15 godina
online
Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraju ra

HAHAHHAA, pazi ti bugovce, citiraju američke istine kao da vrijede u rvackoj "Budite ljubazni prema šmokljanima, velika je šansa da ćete na kraju raditi za jednog od njih"

 

u rvackoj su veće šanse uhvatit jednoroga neg da geek osnuje uspješnu tvrtku

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2018 8:14 (Ges).
 
30 1 hvala 0
15 godina
offline
Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraju ra

i ja sam bio na nekoj fotografiji ali sam radio samo za idiote. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
17 0 hvala 1
10 godina
offline
Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraju ra

Koja glupost.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraju ra

Mislim da pod opću kulturu i ljubazno ponašanje spada da se ne bi trebao sprdati ni s kime.

Moj PC  
21 0 hvala 0
16 godina
offline
Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraju ra

Hrvatska: budite ljubazni prema bahatim tatinim sinovima, koji za 18. rođendan dobiju crni BMW i stan u Zagrebu, jer će te raditi za iste za minimalac bez obzira na vaš fakultet.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
31 0 hvala 5
12 godina
offline
Re: Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraj
Ges kaže...
 "Budite ljubazni prema šmokljanima, velika je šansa da ćete na kraju raditi za jednog od njih"

 

 Možemo se i mi pohvaliti kako je Hrvatska puuuna GEEKOVA, pa sabor je krcat njima i još radimo za njih. 🤓😂🤣

14 godina
offline
Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraju ra
možda 1 promil,ostali su luzeri
nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraj
bolje burza nego da radis za ovakve likove
 
0 13 hvala 0
16 godina
online
Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraju ra

Razočarao me BUg. Očekivao sam članak o ovom dolje dijelu karijere Elona Muska.

ante_etna kaže...

 

Inače polako s apelima za nesprdanje jer neki doslovni čitatelj bi olako mogao isto primijeniti i na dolje prikazanu skupinu čiji doprinos raketnoj znanosti je nemjerljiv.

 Nebih rekao da se itko ikad "sprdao" iz tih likova. 

Ges kaže...

HAHAHHAA, pazi ti bugovce, citiraju američke istine kao da vrijede u rvackoj "Budite ljubazni prema šmokljanima, velika je šansa da ćete na kraju raditi za jednog od njih"

 

u rvackoj su veće šanse uhvatit jednoroga neg da geek osnuje uspješnu tvrtku

 

 To je istina. Puno je veća vjerojatnost da ćete završiti (ako ste u privatnim vodama) kod nekog vernjuniora lokalnog tajkunčine ili političara.
Srculence.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2018 18:50 (overhaul).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraju ra

Ajd, ajde ljudi...Kaj se imaš s bilo kim sprdati zbog njegovog izgleda?

 

Po meni je luzerski suditi ljude po izgledu. Ljude treba suditi po njihovom karakteru. Sve drugo je jedan oblik nezrelosti kod onih koji druge osuđuju.

 

Čovjek s 15-16 godina, može kaj oće...Budćnost je u njegovim rukama...Može postati vrhunski C++ developer, vođa motorističke bande, boksač, inženjer.....

 

Inače, ovo je opasno generaliziranje kada se ljude koji vole kompjutere, te učiti o njima stavlja u "ladice_"...

 

Da, i iz Hrvatske možete uspjeti stvoriti više nego uspješan biznis...Pogledajte samo Five, Nanobit, Infinum, Polar Sofware...sve sami uspješeni ljudi koji su uspjeli usprkos ovoj suroboj balkanskoj okolni koja nas okružuje....

 

Osuđivati zna svaka budala, al' raditi na sebi, te učiti svakodnevno kroz rad, ipak to nije za svakoga....

 

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraju ra

Pa nije ni ona fotka s inicijalnom postavom Microsofta i prištavim Bill Gates štreberom ništa bolja, a znamo kako je on završio 

 

Microsoft

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ne sprdajte se s geekovima, oni danas lansiraj
imaiden322 kaže...
bolje burza nego da radis za ovakve likove

Ako uredno i posteno plati tvoj rad zasto ne. Ti bi radije radia u krcmi kod cige 12 sati i da ti da 3 iljade i pita jesi se umoria kume.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice