Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare

poruka: 36
|
čitano: 9.981
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare ".
12 godina
offline
Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare

Ništa nisam kupio kod Instara ali bi rađe vidio njih kako vraćaju novce nego muf od Žanamari.

 
27 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
BlueMax kaže...

Ništa nisam kupio kod Instara ali bi rađe vidio njih kako vraćaju novce nego muf od Žanamari.

 You, dear Sir are a very wise man..

15 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
BlueMax kaže...

Ništa nisam kupio kod Instara ali bi rađe vidio njih kako vraćaju novce nego muf od Žanamari.

  a da je Čmarkićka obećala skinuti se u slučaju slučaja? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
online
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
Najbolje da Instar vrati lovu a da vidimo i muf 😈😇
Tigar Krezumica
Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
Ovo fakat ne zasluzuje da bude na bug.hr. Fuj
 
3 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare

Moraju, jer su im radili reklamu - bas me zanima koliko ce se ljudi toga sjetiti, da ode po obecan povrat:

https://www.bug.hr/forum/topic/it-trgovine/instar-informatika/13766.aspx?page=7&jumpto=5703201&sort=asc&view=flat

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare

Što ni na piru, ni ni po piru 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
Ajar kaže...
BlueMax kaže...

Ništa nisam kupio kod Instara ali bi rađe vidio njih kako vraćaju novce nego muf od Žanamari.

  a da je Čmarkićka obećala skinuti se u slučaju slučaja? 

 

A što misliš zašto Englezi nisu prošli u finale? 

 

 

Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare

Rekla je da je spremna skinuti gaćice, ne da će to i učiniti.
A ako to i učini ne znači da će pokazati muf. Možda bude neka kao ... "umjetnička" fotka gdje se apsolutno ništa ne vidi.

 

Tako da nisam nešto jako oduševljen.

 

Radije bi da ona Nikolina iz ljubavi na selu (ponovno) pokaže sise.  barem ćeš nešto vidjeti. Jest seljoberka al je naša. Ova žanamari glumata kao da je rođena u vili od zlata. A do jučer je ovce na ispašu vodila.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
Kad bilo koja zena kaze da ce skinuti gace, ja sam uvijek za.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
Romano kaže...
Kad bilo koja zena kaze da ce skinuti gace, ja sam uvijek za.

 Tako je brate, bitno da je u toplom i vlažnom  

 

SHOW MUST GO ON
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 9:30 (nicky.sl).
10 godina
offline
Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare

Odoše ovi u bankrot, al meni ta vijest neće teško past

SHOW MUST GO ON
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p

Jesi ti uopce procito clanak ili samo naslov?

mojpismonosa
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 10:05 (Mojpismonosa).
16 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
Adin kaže...
Ovo fakat ne zasluzuje da bude na bug.hr. Fuj

 ???

 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
A Žanamari nije obećala vratiti novce svojim mušterijama? Ili bar dati besplatno slijedeći put.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 10:15 (Visak).
 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
Mojpismonosa kaže...

Jesi ti uopce procito clanak ili samo naslov?

 Misliš ono o siguranju ??? Ako na to pucaš nek obisu oni to mačku o rep pa koje osiguranje je ludo isplačivat njhove hireve. 

Nekako su mi premala tvrtkica da mogu bezbolno iskeširat po milje kunića. Tribaju oni platit tu robu dobavljačima.

SHOW MUST GO ON
14 godina
neaktivan
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
nicky.sl kaže...
Mojpismonosa kaže...

Jesi ti uopce procito clanak ili samo naslov?

 Misliš ono o siguranju ??? Ako na to pucaš nek obisu oni to mačku o rep pa koje osiguranje je ludo isplačivat njhove hireve. 

Nekako su mi premala tvrtkica da mogu bezbolno iskeširat po milje kunića. Tribaju oni platit tu robu dobavljačima.

 Vidim da ne razumijes o cemu pricas... Roba jest, naravno, placena dobavljacima. Necu ici u detalje cisto jer mislim da ne smijem, ali ovo nije prvi ovakav slucaj (ne identican naravno) a stvar je rijesena jos od prije pocetka prvenstva... Zato molim te, baba vanga price van ovog foruma.

mojpismonosa
15 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
nicky.sl kaže...
Mojpismonosa kaže...

Jesi ti uopce procito clanak ili samo naslov?

 Misliš ono o siguranju ??? Ako na to pucaš nek obisu oni to mačku o rep pa koje osiguranje je ludo isplačivat njhove hireve. 

Nekako su mi premala tvrtkica da mogu bezbolno iskeširat po milje kunića. Tribaju oni platit tu robu dobavljačima.

Ono, dođeš na osiguranje i ponudiš im posao da osiguraš isplatu robe ako Hrvatska postane svjetski prvak u nogometu. Da ti je netko prije mjesec dana rekao da ćemo igrati finale, bi li vjerovao  ? A tek da ćemo biti prvaci svijeta u nogometu? Koja je realno vjerojatnost bila s obzirom na sve faktore?

Deckard
12 godina
online
Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare

Sve te raznorazne droce tipa Zanamari ce uciniti sve da malo paznje skrenu na sebe, a jos je tuznije sto cak niti ne ispune obecanja nego nadu "workaround", tj kaze "slika bez gacica" i onda se slika potpuno omotana zastavom da se vidi manje nego na njenim uobicajenim slikama... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
Mojpismonosa kaže...
nicky.sl kaže...
Mojpismonosa kaže...

Jesi ti uopce procito clanak ili samo naslov?

 Misliš ono o siguranju ??? Ako na to pucaš nek obisu oni to mačku o rep pa koje osiguranje je ludo isplačivat njhove hireve. 

Nekako su mi premala tvrtkica da mogu bezbolno iskeširat po milje kunića. Tribaju oni platit tu robu dobavljačima.

 Vidim da ne razumijes o cemu pricas... Roba jest, naravno, placena dobavljacima. Necu ici u detalje cisto jer mislim da ne smijem, ali ovo nije prvi ovakav slucaj (ne identican naravno) a stvar je rijesena jos od prije pocetka prvenstva... Zato molim te, baba vanga price van ovog foruma.

 A otkud 500 000 kunića za isplatit ljudima ??? Ja mislim da firmica njihove veličine nije u stanju to napravit bez posljedica

SHOW MUST GO ON
16 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
deckard kaže...
nicky.sl kaže...
Mojpismonosa kaže...

Jesi ti uopce procito clanak ili samo naslov?

 Misliš ono o siguranju ??? Ako na to pucaš nek obisu oni to mačku o rep pa koje osiguranje je ludo isplačivat njhove hireve. 

Nekako su mi premala tvrtkica da mogu bezbolno iskeširat po milje kunića. Tribaju oni platit tu robu dobavljačima.

Ono, dođeš na osiguranje i ponudiš im posao da osiguraš isplatu robe ako Hrvatska postane svjetski prvak u nogometu. Da ti je netko prije mjesec dana rekao da ćemo igrati finale, bi li vjerovao  ? A tek da ćemo biti prvaci svijeta u nogometu? Koja je realno vjerojatnost bila s obzirom na sve faktore?

 Očito se ekipa malo zaigrala i preračunala, pa je sad frka i pričaju se ovakve bajke. Jedino što mi realno pada na pamet je da su likovi za "osiguranje" na kladari napravili 15-20.000kn uplatu na Hrvatsku dok je koeficijent bio iznad 30. Jedino mi to ima smisla. Tak bi ja to napravil i još zaradil :) A ako nisu, 'ko ih hebe blentave...

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 13:07 (Aldo).
16 godina
neaktivan
offline
Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare

'I za koga ćete navijat u nedjelju' - bravo Miro :) 

Only real programmers collect their own garbage.
 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare

Poštovani kupci, partneri i prijatelji,

kao što smo već spomenuli ranije, kompletna suma je osigurana preko osiguranja daleko prije nego li je akcija uopće i počela.

Povrat novca svim kupcima će biti završen do 45 dana od završetka finala Svjetskog nogometnog prvenstva u Rusiji.

 

O veličini firme bi se dalo raspravljat s obzirom na HR tržište, ali s obzirom na prodaju i financijski rast, Instar je jedna od najperspektivnijih i najbrže rastućih domaćih trgovina informatičkom opremom koja je ujedno i dobitnik Best Buy Award nagrade za 2018/2019 godinu.


A sad svim srcem i dušom za naše Vatrene! AJMO, HRVATSKAAAAAA!!!!

 

Vaš Instar team :)

 
8 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p

Aj dobro kad ti tako kažeš

SHOW MUST GO ON
15 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
nicky.sl kaže...

 A otkud 500 000 kunića za isplatit ljudima ??? Ja mislim da firmica njihove veličine nije u stanju to napravit bez posljedica

 To im je manje od jednodnevnog prometa.

12 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
hrvooje kaže...

'I za koga ćete navijat u nedjelju' - bravo Miro :) 

 Šef Instara već pjeva Marseljezu

13 godina
offline
Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare

Šta onda mogu uzet 10x iphoneX za 10 soma, pa ako ne pobjedimo fino vratim jel imam pravo vratiti  po zakonu bez ikakvih objašnjenja, a ako dobimo, dobim lovu i prodam telefone za 100k kuna i zaradim čisto?Ne kužim?

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p

Ne možeš. Akcija je bila prije svjetskog prvenstva.

13 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
dastefan kaže...

Ne možeš. Akcija je bila prije svjetskog prvenstva.

 ah nisam gledo detalje

14 godina
offline
Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare

A za ove koji se brinu kak će oni preživjet to. Godišnji prihodi po fininfo za 2016 (2017 još nema) oko 60mil kuna. To nije čisti profit, ali ak je 10% od toga to je 6mil kuna, pa im je 500.000 mjesečna zarada. Al što veli kolega, ak su uložili na kladionici samo 10% tog profita dok je koeficijent bio 40... računajte sami. Za njih win-win situacija. Ak zgubimo, na većem prometu zbog akcije opet vraćaju uloženo na kladionicu. A vi koji ste kupili dok je bila akcija, u nedjelju ak pobijedimo imate 2 razloga za ubit se od alkohola :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 17:08 (dastefan).
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice