Netflix napokon krenuo s lokalizacijom na hrvatski

poruka: 39
|
čitano: 16.811
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix napokon krenuo s lokalizacijom na hrvatski".
14 godina
offline
Netflix napokon krenuo s lokalizacijom na hrvatski
cim videl da star trek discovery ima hr titlove odma uzel standard subscription :D prije nema sanse
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Netflix napokon krenuo s lokalizacijom na hrva
geek_boy kaže...
cim videl da star trek discovery ima hr titlove odma uzel standard subscription :D prije nema sanse

 Pazi jer prva sezona nije prevedena na hrvatski ali imas klingonski titl pa ako slucajno znas. Meni osobno nije legla jer su malo pretjerali sa guranjem "woke" kulture i ostalih danasnjih gluposti.  Uzivaj

14 godina
offline
Re: Netflix napokon krenuo s lokalizacijom na hrva
prvu sezonu sam ionak pogledal prije preko torrenta pa mi ne igra neku ulogu a kolko vidim da ima hr titlove sad
Samobor je lepa varoš
15 godina
offline
Re: Netflix napokon krenuo s lokalizacijom na hrva
Pozdrav. Jel ima neko problema sa logiranjem na Netflix preko mobilne aplikacije. Na tv-u logiranje radi uredno, ali na mobilnoj aplikaciji izbacuje pogrešna lozinka stalno.. A nije. Ista je unesena ko i na tv-u.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Netflix napokon krenuo s lokalizacijom na hrvatski

Meni je ova lokalizacija nešto prestrašno. Može li se vratiti aplikacija na engleski? Na Samsungovoj telki ne nalazim tu opciju.

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Netflix napokon krenuo s lokalizacijom na hrva
gocc01 kaže...

Meni je ova lokalizacija nešto prestrašno. Može li se vratiti aplikacija na engleski? Na Samsungovoj telki ne nalazim tu opciju.

 

 

Vrati preko kompa npr.

Vrijedi za sve uređaje, ponekad se ne pokaže odmah, jezik je najbolje staviti engleski pod account- profile controls.

Ako se stavi hrvatski prikazuje npr. Star Trek Discovery samo sezonu 2 i 3 jer je prva na engleskom. Ako staviš na engleski prikazuje sve sezone, sezona 2 i 3 onda imaju opciju i hrv i eng.

Titlove možeš postaviti na kompu recimo i onda vrijedi za sve uređaje, imaju 3 veličine titlova.

Ideš na account-profile controls-subtitle appearance i odabereš veličinu za sve uređaje.

BE HAPPY 要開心 : )
10 godina
offline
Re: Netflix napokon krenuo s lokalizacijom na hrva
Joe Cooker kaže...
gocc01 kaže...

Meni je ova lokalizacija nešto prestrašno. Može li se vratiti aplikacija na engleski? Na Samsungovoj telki ne nalazim tu opciju.

 

 

Vrati preko kompa npr.

Vrijedi za sve uređaje, ponekad se ne pokaže odmah, jezik je najbolje staviti engleski pod account- profile controls.

Ako se stavi hrvatski prikazuje npr. Star Trek Discovery samo sezonu 2 i 3 jer je prva na engleskom. Ako staviš na engleski prikazuje sve sezone, sezona 2 i 3 onda imaju opciju i hrv i eng.

Titlove možeš postaviti na kompu recimo i onda vrijedi za sve uređaje, imaju 3 veličine titlova.

Ideš na account-profile controls-subtitle appearance i odabereš veličinu za sve uređaje.

 

A tesko posto placam shared account.. 

 

Ono kralj Đuro, Digitalni Ugljik. Pa nagost umjesto golotinja. Ajd ovo zadnje je možda i ispravno ali nisam niti na HRTu nikad vidio da piše nagost. Možda će s vremenom to ispeglat. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix napokon krenuo s lokalizacijom na hrva
Jbg, problem je što se kod nas većinom gleda da ako znaš engleski, ili si završio taj studij, da znaš prevoditi. Malo pogrešan pristup. Jer to ne znači da znaš i hrvatski standardni. Ne govorim o netflixu, ali općenito načitao sam se raznih sranja u titlovima i prijevodima.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Netflix napokon krenuo s lokalizacijom na hrvatski

Ja nikada necu zaboraviti nekada podavno sam na tv-u poceo gledati film i orginalni naziv na engleskom je glasio:"Life as a house", a ovi nasi su preveli naziv filma:"Kuca na stijeni" jer se ta neka kuca nalazila na nekoj stijeni 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice