Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dijelje

poruka: 19
|
čitano: 15.509
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dijelje".
6 godina
offline
Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dijelje

Svi su oni ljubomorni na HTV...mi i HTV pretplata...dok nas smrt ne rastavi

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
9 0 hvala 1
11 godina
offline
Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dijelje

Gube pretplatnike zestoko i sumnjam da ce ovakvim potezima potaknut nove pretplate....

Moj PC  
11 1 hvala 0
15 godina
offline
Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dijelje

S obzirom na osjetni pad kvalitete materijala i konkurenciju (uključujući i sveprisutnu "alternativu") čisto sumnjam da im je to pametan potez. Baš me zanima gdje će biti u ovo vrijeme sljedeće godine.

Deckard
Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dijelje

korisnici netflix mogu gledati i na mobitelu, a mogu ga i na telki gledati preko mobilne mreže. sve to ima IP koji nije vezan za adresu i kućanstvo. kako to dvoje razlikovati od korisnika koji stvarno ne žive skupa?

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dij

Možda jer skuži da je mobilna aplikacija u pitanju pa njoj da, a ako je SmartTV aplikacija onda je tu nešto sumnjivo :)

8 godina
offline
Re: Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dij

može biti sumnjivo, ali ima dosta ljudi koji doma imaju samo mobilni net, pa preko njega gledaju telku ili štaveć. dolaskom 5G će toga vjerojatno biti sve više, a i nije ilegalno gledat netflix na telki preko hotspota. :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dij
MEGATAMA kaže...

Gube pretplatnike zestoko i sumnjam da ce ovakvim potezima potaknut nove pretplate....

situacija za njih je trenutno puno bolja nego što su to predviđali. Najavili su gubitak 2 mil. pretplatnika za Q2 i baš jučer su objavljeni rezultati koji su daleko bolji od očekivanja, izgubili su oko 970.000 pretplatnika, što je daleko manje od 2mil.

 

EPS 3.2 vs 2.96 očekivano

Prihodi 7.97B vs 8.03B očekivano

 

Dionica je sa ATL $162.71 dogurala na $214.95, što je lijepih +32% u cca 2mj.

11 godina
offline
Re: Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dij
mzopg kaže...
MEGATAMA kaže...

Gube pretplatnike zestoko i sumnjam da ce ovakvim potezima potaknut nove pretplate....

situacija za njih je trenutno puno bolja nego što su to predviđali. Najavili su gubitak 2 mil. pretplatnika za Q2 i baš jučer su objavljeni rezultati koji su daleko bolji od očekivanja, izgubili su oko 970.000 pretplatnika, što je daleko manje od 2mil.

 

EPS 3.2 vs 2.96 očekivano

Prihodi 7.97B vs 8.03B očekivano

 

Dionica je sa ATL $162.71 dogurala na $214.95, što je lijepih +32% u cca 2mj.

Onda bi bila jos bolja situacija da su najavili gubitak 20 milijuna a izgubili "samo" 700 tisuca....koji WIN.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dij
MEGATAMA kaže...
mzopg kaže...
MEGATAMA kaže...

Gube pretplatnike zestoko i sumnjam da ce ovakvim potezima potaknut nove pretplate....

situacija za njih je trenutno puno bolja nego što su to predviđali. Najavili su gubitak 2 mil. pretplatnika za Q2 i baš jučer su objavljeni rezultati koji su daleko bolji od očekivanja, izgubili su oko 970.000 pretplatnika, što je daleko manje od 2mil.

 

EPS 3.2 vs 2.96 očekivano

Prihodi 7.97B vs 8.03B očekivano

 

Dionica je sa ATL $162.71 dogurala na $214.95, što je lijepih +32% u cca 2mj.

Onda bi bila jos bolja situacija da su najavili gubitak 20 milijuna a izgubili "samo" 700 tisuca....koji WIN.

Možda zvuči glupo, ali tržište tako funkcionira, rade se predviđanja za određeni kvartal i prema tome se korigira vrijednost dionice, ukoliko se ta predviđanja ostvare vrijednost će ostati ista ili slična, ali ukoliko predviđanja budu bolja ili gora to će se odraziti i na vrijednosti dionice. U ovom slučaju oni su jasno rekli da očekuju gubitak 2mil. pretplatnika radi određenih razloga, to se nije desilo i tržište će na to reagirati pozitivno.

 

Kao da prodaješ 10.000 vozila po kvartalu i kažeš sljedeći kvartal očekujemo da ćemo prodati samo 1.000 vozila, ali na kraju ih se proda 5.000, znači stanje je bolje od očekivanja.

 

Disney isto ima zanimljivu situaciju:

Hulu Is Driving More Streaming Subscribers to Disney Than Marvel or Star Wars

https://www.wsj.com/articles/hulu-walt-disney-company-streaming-11658073114

 

Mnogi su kritikovali Disney i njegov veliki udio u Hulu.

9 godina
offline
Re: Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dij
MEGATAMA kaže...

Gube pretplatnike zestoko i sumnjam da ce ovakvim potezima potaknut nove pretplate....

 Jucer raskinuo pretplatu i uzeo HBOmax

Battlenet - TheProdigy#2234
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dij
A možeš napuhati brojke pa ispadne bolje od očekivanog.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dij
MEGATAMA kaže...

Onda bi bila jos bolja situacija da su najavili gubitak 20 milijuna a izgubili "samo" 700 tisuca....koji WIN.

 Ne bi, jer onog trena kad su najavili mogući gubitak 2mil. pretplatnika dionica (vrijednost kompanije) je roknula bubam sad 50% u par tjedana, da su rekli da će izgubiti 20mil. pretplatnika vrijednost tvrtke bi toliko pala da bi postali bezvrijedni. Sada kad nisu izgubili 2mil. pretplatnika dionica će porasti, ali ne toliko koliko je pala kada su najavili gubitak, tako da je ovo za njih tračak dobrog u lošoj situaciji.

 

Zemljanin kaže...
MEGATAMA kaže...

Gube pretplatnike zestoko i sumnjam da ce ovakvim potezima potaknut nove pretplate....

 Jucer raskinuo pretplatu i uzeo HBOmax

HBO Max je bestbuy, za tih trideset i par kuna je no brainer. Ono što mene fascinira je zar smo toliko siromašni kad se mislimo koju ćemo pretplatu ugasiti, a koju upaliti, a radi se o 200-300kn mjesečno za sve te pretplate. Ne želim ispati bahat, ali ekipa ode svaki dan na kavu i potroši mjesečno tih 300kn samo na nju, zar je nama ovo stvarno toliko skupo? Ili je stvar principa? To mi je već razumljivo.

 

silvio3105 kaže...
A možeš napuhati brojke pa ispadne bolje od očekivanog.

Možeš probati, ali nećeš se dobro provesti na duže staze. Tržište je ipak koliko toliko regulirano. PayPal je pumpao brojke kroz $5 rewardse za nove korisnike pa je zbog toga dobrano kažnjen. Ima takvih primjera dosta i gotovo nikad ne završe dobro.

12 godina
offline
Re: Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dij
Slusaj,ja placam deeezer,Tidal,Netflix,Google One,MaxTv,3 x mob preplate..nakupi se toga ,poprilicna cifra na kraju ispadne!

E da imam i HBO Max..ali dijelim preplatu!
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2022 19:21 (volegradele).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dij
volegradele kaže...
Slusaj,ja placam deeezer,Tidal,Netflix,Google One,MaxTv,3 x mob preplate..nakupi se toga ,poprilicna cifra na kraju ispadne!

E da imam i HBO Max..ali dijelim preplatu!

 Možeš tako nabrojati sve što plaćaš u životu, i ono što kupuješ na rate i auto osiguranje... 

 

Računao sam prvenstveno na ove streaming servise (glazba i filmovi).

 

Deezer, Tidal, Netflix, HBO Max vjerojatno sve skupa nije više od 200kn mjesečno.

9 godina
offline
Re: Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dij
mzopg kaže...
Zemljanin kaže...
MEGATAMA kaže...

Gube pretplatnike zestoko i sumnjam da ce ovakvim potezima potaknut nove pretplate....

 Jucer raskinuo pretplatu i uzeo HBOmax

HBO Max je bestbuy, za tih trideset i par kuna je no brainer. Ono što mene fascinira je zar smo toliko siromašni kad se mislimo koju ćemo pretplatu ugasiti, a koju upaliti, a radi se o 200-300kn mjesečno za sve te pretplate. Ne želim ispati bahat, ali ekipa ode svaki dan na kavu i potroši mjesečno tih 300kn samo na nju, zar je nama ovo stvarno toliko skupo? Ili je stvar principa? To mi je već razumljivo.

 

 Nisam prekinuo pretplatu jer ne mogu placat, medutim nemam vise nikaj zanimljivog za pogledat na Netflixu i sad sam fokusiran na HBO

Battlenet - TheProdigy#2234
4 godine
offline
Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dijelje

Netflix / Premium / - 90 kuna, Prime Video - 45 kuna, Disney+ - 60 kuna, HBO Max / cijena unutar Max tv-a /, Pickbox / cijena unutar Max tv-a /, RTL Premium - 29 kuna, Cinestar Premiere paket - 29 kuna, EON Start - 49 kuna, Max tv Premium - 334 kune......nakupi se......

Ukupno 636 kuna......

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dij
Ulica Ulice kaže...

Netflix / Premium / - 90 kuna, Prime Video - 45 kuna, Disney+ - 60 kuna, HBO Max / cijena unutar Max tv-a /, Pickbox / cijena unutar Max tv-a /, RTL Premium - 29 kuna, Cinestar Premiere paket - 29 kuna, EON Start - 49 kuna, Max tv Premium - 334 kune......nakupi se......

Ukupno 636 kuna......

 10% prosječne HR plaće!

Lijepe cifre su to u pitanju..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dij
Ulica Ulice kaže...

Netflix / Premium / - 90 kuna, Prime Video - 45 kuna, Disney+ - 60 kuna, HBO Max / cijena unutar Max tv-a /, Pickbox / cijena unutar Max tv-a /, RTL Premium - 29 kuna, Cinestar Premiere paket - 29 kuna, EON Start - 49 kuna, Max tv Premium - 334 kune......nakupi se......

Ukupno 636 kuna......

 Tko želi imati pretplatu na sve streaming servise to će i platiti.

Nabrojao si gotovo 10 streaming servisa... Max TV Premium ako baš koristiš je bolje uzeti na 24mj. ugovor pa ti je cijena 149kn mjesečno.

Ako imaš Netflix, Prime, Disney i HBO Max onda stvarno ne vidim što će ti još RTL Premium, Cinestar Premiere, Pickbox...

4 godine
offline
Re: Netflix objavio nove detalje o plaćanju za dij
mzopg kaže...
Ulica Ulice kaže...

Netflix / Premium / - 90 kuna, Prime Video - 45 kuna, Disney+ - 60 kuna, HBO Max / cijena unutar Max tv-a /, Pickbox / cijena unutar Max tv-a /, RTL Premium - 29 kuna, Cinestar Premiere paket - 29 kuna, EON Start - 49 kuna, Max tv Premium - 334 kune......nakupi se......

Ukupno 636 kuna......

 Tko želi imati pretplatu na sve streaming servise to će i platiti.

Nabrojao si gotovo 10 streaming servisa... Max TV Premium ako baš koristiš je bolje uzeti na 24mj. ugovor pa ti je cijena 149kn mjesečno.

Ako imaš Netflix, Prime, Disney i HBO Max onda stvarno ne vidim što će ti još RTL Premium, Cinestar Premiere, Pickbox...

 Supruga je uzela RTL Premium i Cinestar Premiere....Pickbox i HBO Max su u cijeni Max tv-a....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice