Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine sta

poruka: 37
|
čitano: 9.456
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine sta".
12 godina
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
overhaul kaže...

 Ma iskreno, Nad*kan sam jer je istovremeno Netflix ukinuo Daredevil, John Cage i Iron Fist. Ok, posljednja dva nisu najsuper u svemiru, ali da su tih 100 milijuna $ imali za novu produkciju, imali bi barem nešto novo, tko zna možda neki ubod poput stranger things - staro se da nabaviti na sve mile i nemile načine. Da je to ono milijun, ma i deset milijuna, ajd. No 100 milijuna je budget vrhunski producirane nove sezone serije.
Što se tiče starog, a evo upravo si tako vrtim Cheers prvu sezonu (offline, sa mog nas-a). Čisto da vidim dali je humor ishlapio, dali sam ih nekad davno gledao ružičastim naočalama (poput npr alfa) ili su ipak kvalitetan sitcom bez obzira na vrijeme. Ali 4 sezonu daredevila nemogu vrtit, jer je valjda nikada neće biti. 

 

Ne bi vjerovao, ali Netflix je biznis i cilj su mu što veći prihodi i profit. Ako je Netflix procijenio da treba dati 100 milijuna dolara da bi ljudi još godinu dana imali na raspolaganju Prijatelje, onda to definitivno nisu napravili iz nostalgičnih pobuda nego zato što su procijenili da su im iznimno bitna stavka. Ogroman broj ljudi je uz tu seriju odrastao, proživljavao studentske dane ili neke rane godine odraslog doba. Ti ljudi danas imaju 35-50 godina, puno nostalgije za nekim drugim vremenima i što je Netflixu najvažnije - imaju posao i novac da toj nostalgiji priušte poneko zadovoljstvo. Što misliš zašto je Stranger Things napravio takav boom? Pa sigurno ne zato što to gleda današnja mlada publika koja odrasta s Youtuberima i osamdesete su im baš super, nego upravo ta ista publika koja je gledala Prijatelje. I zato prije nego opet kreneš označavati ljude kojekakvim pridjevima i s podsmijehom komentirati njihovo mentalno stanje, uzmi pauzu i shvati da na svijetu nisi sam i da ne gledaju svi isto i ne provode svoje slobodno vrijeme na isti način. Niti je tvoj način jedini ispravan. 

 

Btw Prijatelje imam već odavno na BluRayu, cijelu kolekciju, ali ih uredno gledam i na Netflixu. Na repeat. I dapače, mislim da mi je mentalno stanje daleko bolje nego što će biti ono mladih ljudi koje odgajaju "youtuberi".

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 18:17 (Q-Tip).
8 godina
odjavljen
offline
Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine sta

Top Serija!

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
Zar ne znas engleski?
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
8 godina
odjavljen
offline
Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine sta

Ja slabo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
Ma ne ti lol, stisni nadporuka. Islo je envyu...
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
13 godina
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
Di je to na mobilnoj verziji?:)
16 godina
odjavljen
offline
Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine sta

Ja sve gledam iskljucivo s titlovima. Mogu pogledati bez titlova ali to mi je stvarno zadnja opcija. Navikao sam i jednostavno bez titlova mi nije to to.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice