Netflix je pobjednik koronakrize za sada, objavili

poruka: 10
|
čitano: 3.542
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix je pobjednik koronakrize za sada, objavili".
8 godina
offline
Netflix je pobjednik koronakrize za sada, objavili

Lijepo je igrati se s tigrom - dok se tigar ne predomisli. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Netflix je pobjednik koronakrize za sada, objavili

Batalite te serije, dajte nam turskih i meksičkih sapunica, to narod oće. Imat ćete odmah novih pretplatnika.

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Netflix je pobjednik koronakrize za sada, objavili

Gledao 'Tiger Kinga' i nije mi nešto. Za Ameriku mi to nije nikakvo čudo kakve sve ekipe tamo ima...

Odgledao 'Money heist' prve dvije epizode i nije me prikovalo uz mali ekran. Mozda španjolski jezik nekak mi ne paše u toj serriji kao uz sapunice i filmove Pedra Almodovara :)

 

Neka naprave dokumentarac o ovoj našoj ekipi koja vedri i oblači, Tiger King je mica maca za njih :)

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix je pobjednik koronakrize za sada, obja
coldGT kaže...

Gledao 'Tiger Kinga' i nije mi nešto. Za Ameriku mi to nije nikakvo čudo kakve sve ekipe tamo ima...

Odgledao 'Money heist' prve dvije epizode i nije me prikovalo uz mali ekran. Mozda španjolski jezik nekak mi ne paše u toj serriji kao uz sapunice i filmove Pedra Almodovara :)

 

Neka naprave dokumentarac o ovoj našoj ekipi koja vedri i oblači, Tiger King je mica maca za njih :)

Tiger Kinga ne pomisljam ni gledati. Vec se i prema traileru vidi da je napravljen za limitiranu US publiku te da bi mi bio potpuni gubitak vremena. Money Heist sam cak dogurao do 4 epizode, ali mi nije nista posebno - ima puno previse dobrog materijala za gledati, a nikada dovoljno vremena. Trenutno covjek treba biti izbirljiv. Ozark mi se prema traileru cini OK. je li netko gledao da mi potvrdi ima li intrige i preokreta kao u npr Braking Bad i House of Cards ili da ga zaobidem?

 

BTW uz trenutno smanjenje kvalitete streamanja, nema sanse da bi im placao pretplatu po punoj cijeni.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 12:19 (kerum).
16 godina
offline
Re: Netflix je pobjednik koronakrize za sada, obja
coldGT kaže...

Odgledao 'Money heist' prve dvije epizode i nije me prikovalo uz mali ekran. Mozda španjolski jezik nekak mi ne paše u toj serriji kao uz sapunice i filmove Pedra Almodovara :)

ako se ne varam mozes stavit english audio

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
4 godine
odjavljen
offline
Netflix je pobjednik koronakrize za sada, objavili

Čekam teoriju zavjere da Netflix stoji iza korona virusa  (i ta bi imala više smisla nego ove 5G/Gates mumbo jumbo pizdarije)

Have no fear, Vlad is here
Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Netflix je pobjednik koronakrize za sada, objavili

Spenser Confidential gledljiv je, ali nista posebno. Nisam ni znao da je to netflixov film.

 

Ima netflix neke krimi serije, mislim da je radnja jedne u Kolumbiji, a druge u Francuskoj? Kakve su, isplati se to gledat? 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Netflix je pobjednik koronakrize za sada, objavili

Cijela vijest oko netflixa, a nema nijednog linka koji vodi na njega^^

 
0 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Netflix je pobjednik koronakrize za sada, obja
kerum kaže...
coldGT kaže...

Gledao 'Tiger Kinga' i nije mi nešto. Za Ameriku mi to nije nikakvo čudo kakve sve ekipe tamo ima...

Odgledao 'Money heist' prve dvije epizode i nije me prikovalo uz mali ekran. Mozda španjolski jezik nekak mi ne paše u toj serriji kao uz sapunice i filmove Pedra Almodovara :)

 

Neka naprave dokumentarac o ovoj našoj ekipi koja vedri i oblači, Tiger King je mica maca za njih :)

Tiger Kinga ne pomisljam ni gledati. Vec se i prema traileru vidi da je napravljen za limitiranu US publiku te da bi mi bio potpuni gubitak vremena. Money Heist sam cak dogurao do 4 epizode, ali mi nije nista posebno - ima puno previse dobrog materijala za gledati, a nikada dovoljno vremena. Trenutno covjek treba biti izbirljiv. Ozark mi se prema traileru cini OK. je li netko gledao da mi potvrdi ima li intrige i preokreta kao u npr Braking Bad i House of Cards ili da ga zaobidem?

 

BTW uz trenutno smanjenje kvalitete streamanja, nema sanse da bi im placao pretplatu po punoj cijeni.

 Pogledaj prvih par epizoda pa procijeni sam.... Nema tvista niti je uopste na fazon hous of cards ali sam odgledao sve tri sezone i meni sasvim solidna serija....

5 godina
offline
Netflix je pobjednik koronakrize za sada, objavili
dok nema hr titlova od mene nema kuna...trenutno gledam 5. sezonu od orange is the new black(torrent+titlovi.com)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice