Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja lozin

poruka: 19
|
čitano: 12.742
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja lozin".
15 godina
offline
Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja lozin

Lešinari.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja lozin

Živim na 4 adrese, na kojoj od njih ću moći gledati Netflix?

 

 
7 1 hvala 0
6 godina
offline
Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja lozin

Na svima. Naravno, ako platis.  Ili povratak na staro, streaming pirat stranice. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
online
Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja lozin

mislim da ce biti puno ljutih ukucana prvih par dana, kada glavni accounti pocnu otkazivat, a ovi sta su se lesinarili nisu placali nista

 

koga god sam pitao dali ce ostat na NF, ako maknu shere i povecaju cijene, svi su rekli da ce otkazat i pocet piratizirat ili prec na drugi servis

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja lozin

Stvarno me zanima to kaj sam pitao, imam dvije kuće u Kutini, stan u ZG i kuću na Krku.

 

 
1 1 hvala 0
16 godina
online
Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja lozin

ako imas 4 kuce znaci da imas love pa plati NF, nije bed

 

ili prodaj jednu kucu/stan i mozes imat za par mjeseci NF

 

/s

Moj PC  
15 3 hvala 2
16 godina
offline
Re: Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja l
Gemmy kaže...

ako imas 4 kuce znaci da imas love pa plati NF, nije bed

 

ili prodaj jednu kucu/stan i mozes imat za par mjeseci NF

 

/s

 Imam love, ali ne želim plaćati 4 puta za istu stvar da bi gledao na 4 lokacije...ako me isključe, isključit ću i ja njih.

 

16 godina
offline
Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja lozin

znaci istog trena otkaz i prelaz na novi servis a ono s NF ... standardno, tako nam i treba kad smo probali pošteno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja lozin

uvijek iste nezadovoljne horde grebatora na netflix tematici, puni želje da obznane kako će otkazat pretplatu..tj sakati djelić pretplate koji ciganče sa poznanikom.

čudo još nije uletio koji indijanac sa onom turskom pretplatom za 1€ ili koliko već...  strašni smarači.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 8 hvala 0
16 godina
online
Re: Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja l
Tebi odgovara povecanje cijena i još da placas svaki slot extra?

Ajde bar jedan koji im ostaje
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja lozin

S jedne strane ih kužim. To je business. No s druge strane, 80% novog contenta im je smeće protkano lošim castingom, pisanjem/woke elementima i legendarne stvari nestaju (Prijatelji, Rick & Morty, brdo filmova...). Samo sestra i ja sheramo, 4K TV i ok nam je 45kn/mjesec za to što povremeno nešto pogledamo. Full cijene nije vrijedno i zato će bit Netflix off, ne jer je neko škrt ili sl. Da je fakat dobar content, 12e/mjesečno bi bilo ok i puno bi se više gledalo. Potražit ću drugi servis, koji bude vrijedio full love. Pitanje samo koji jer velika je fragmentacija sadžaja, moguće i ni jedan.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja l
Lovac kaže...

S jedne strane ih kužim. To je business. No s druge strane, 80% novog contenta im je smeće protkano lošim castingom, pisanjem/woke elementima i legendarne stvari nestaju (Prijatelji, Rick & Morty, brdo filmova...). Samo sestra i ja sheramo, 4K TV i ok nam je 45kn/mjesec za to što povremeno nešto pogledamo. Full cijene nije vrijedno i zato će bit Netflix off, ne jer je neko škrt ili sl. Da je fakat dobar content, 12e/mjesečno bi bilo ok i puno bi se više gledalo. Potražit ću drugi servis, koji bude vrijedio full love. Pitanje samo koji jer velika je fragmentacija sadžaja, moguće i ni jedan.

 Jbg trenutno dijelim profil na nacin da ja placam HBO, drugi jaran Netflix, a treci Disney+. Nas trojica dijelimo profile sa svima i ok nam je to odgovaralo. 

Da placam sva tri mi ne pada na pamet jer je to previse love uz ostale mjesecne pretplate, a ionako se ne gleda nesto specijalno. 

Po meni ako svi krenu ovim smjerom najbolja opcija je da mjesec ili dva se pretplatis na Netflix, sagledas sto te zanima i onda dok se tu ne popuni neki nekim boljim sadrzajem koji te zanima predjes na drugi sevris i tako se "seljakati" sa servisa na servis. 

 

 

16 godina
offline
Re: Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja l
A pazite ovu foru sad. Jedna adresa, 2 korisnika (zena i ja), 6 uredjaja (3 TV-a, 2 mobitela i tablet). Zena otisla na godisnji u Hrvatsku prije tjedan dana, ponijela tablet da moze gledat seriju. Od prvog dana joj Netflix baca error "problem signing in". Na koji god da se wifi spoji ista stvar. Reinstall appa, tablet na tvornicke opet isto. Danas joj kazem da instalira VPN i da proba. I gle cuda, pokrenula VPN, stavila lokaciju na Austriju i sve odjednom "magicno" proradilo. Na mobitelu ista spika. Da stvar bude jos cudnija ja sam s istim tabletom bio krajem petog mjeseca u Hrvatskoj, Bosni i Italiji i sve je radilo normalno. Znaci vec su poceli s restrikcijama samo na mala vrata
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2022 22:00 (dark_wizz).
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja l

Prijatelju, poluimenjače :) ista stvar se meni desila prije 5 dana, nakon izlaska iz hr odlučio putem malo baciti oko i ubiti vrijeme na Netfliksu....kad ono kiki malo....nemogu se prijavit da ga jebeš....došao nazad sa puta, ista stvar...neda i neda....na tv radi no na mobu nema jebene šanse....toliko o njihovim uslugama....probat ću ovo sa vpn

 

Živio 

 

edit: nažalost kod mene ništa ni od VPN-a

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2022 8:48 (Wiz3m4n).
14 godina
online
Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja lozin

Mislim da će se brzo predomislit jer su male šanse da će onaj tko je do sad plaćao 3 ili 5€ odjednom biti spreman plaćati 15€. Onaj tko je vjerovao u vrijednost sadržaja i bio spreman platiti ionako se nije zamarao traženjem opcije dijeljenja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja l

Zanimljivo je kao neki ljud ne mogu shvatiti da postoje ljudi koji stvarno imaju nekoliko adresa na kojima žive, ne dijelim moju pretplatu ni s kim osim s mojom užom familijom, sinom, suprugom i roditeljima. Ako gospoda iz Netflixa misle da bi ja trebao plaćati 4 pretplate da bi mogao gledati njihov servis na svim lokacijama na kojima kroz godinu boravim, onda su stvarno prolupali...znam da velika većina, dijeli s prijateljima i poznanicima, ali i oni plaćaju tu pretplatu, ne dobivaju ju besplatno...neko u Netflixu je izgubio osjećaj za stvarnost u zadnje vrijeme, umjesto da smanje cijenu pretplate i na taj način povečaju krug pretplatnika, pa na tako i više zarade, oni su si umislili da su oni nekaj bez čega se nemre i sad su odlučili trenirati strogoću, kad bi poradili na kvaliteti sadržaja koji nude, možda ne bi gubili korisnike.

16 godina
offline
Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja lozin

Moj dobar prijatelj je taslačio razvedenu ženu u godinama. On je taslačio, dok mi ostali smo gledali njezin netflix koji je ona plaćala. Koristio se bez presedana da bi prošli tjedan nenadano se ugasio. Ne znam da li je zvekla getriba, nije podmazivano ili što, žao mi Netflixa Dobar drug nema šta, patio se za nas sirotinju

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja l
torrente kaže...

uvijek iste nezadovoljne horde grebatora na netflix tematici, puni želje da obznane kako će otkazat pretplatu..tj sakati djelić pretplate koji ciganče sa poznanikom.

čudo još nije uletio koji indijanac sa onom turskom pretplatom za 1€ ili koliko već...  strašni smarači.

 

 

 Evo mene sa turkom pretplatom ;) Placam tursku pretplatu na NF od 5 eur i HBO placam regulare 4,5 EUR.... Do 5 sam spreman legalno platiti preko toga je previse pogotovo sto puno vise gledam HBO....

8 godina
offline
Netflix priprema teren za zabranu dijeljenja lozin

Gledam NF na 3 tv-a i na mobitelu,za sada sve ok. Uz njega plačam i Hbo koji skoro i ne gledam, a kaj je najbolje najviše gledam kodi ( sa R Debridom fenomenalno)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice