Na Netflix stiže nova interaktivna avantura s Bear

poruka: 10
|
čitano: 3.769
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na Netflix stiže nova interaktivna avantura s Bear".
12 godina
online
Na Netflix stiže nova interaktivna avantura s Bear

Koji naporan i izlizan lik 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Na Netflix stiže nova interaktivna avantura s Bear

mislim da će se napit uree za sva vremena...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Na Netflix stiže nova interaktivna avantura s Bear

... ali htv je otkupio nekakvog još debilnijeg preživljavača. Neki dan sam gledao, koje je tek ovo glumatanje i teatar...
https://www.nationalgeographic.com/tv/primal-survivor/
Najviše me nerviralo kad bi frajer u području na kojem se jedva jedvice probiju dva tri žilava stabalca, on zbog predstave pred tv ekipom zatuče jedno mačetom. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Na Netflix stiže nova interaktivna avantura s
overhaul kaže...

... ali htv je otkupio nekakvog još debilnijeg preživljavača. Neki dan sam gledao, koje je tek ovo glumatanje i teatar...
https://www.nationalgeographic.com/tv/primal-survivor/
Najviše me nerviralo kad bi frajer u području na kojem se jedva jedvice probiju dva tri žilava stabalca, on zbog predstave pred tv ekipom zatuče jedno mačetom. 

 Bear je za ovog mala beba 

9 godina
neaktivan
offline
Na Netflix stiže nova interaktivna avantura s Bear

Nadam se da će biti opcija “Pojedi govno Da/Ne”

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Na Netflix stiže nova interaktivna avantura s
mGT kaže...
overhaul kaže...

... ali htv je otkupio nekakvog još debilnijeg preživljavača. Neki dan sam gledao, koje je tek ovo glumatanje i teatar...
https://www.nationalgeographic.com/tv/primal-survivor/
Najviše me nerviralo kad bi frajer u području na kojem se jedva jedvice probiju dva tri žilava stabalca, on zbog predstave pred tv ekipom zatuče jedno mačetom. 

 Bear je za ovog mala beba 

 E da, Bear Grylls barem hoda u nekakvoj planinarskoj opremi. Ovaj glumi da je živio kao tarzan s nekim plemenom pa mu je neki gimmick da hoda bos i gol do pasa dok "preživljava". Izgleda atraktivno u disney filmu knjiga o džungli, ali ne baš kao vrlo dobra ideja tamo gdje je tetanus, difterija i otrovne biljke i životinje standardna ekipa. Ja nemogu zbog kupina proći bez ozljede ni obučen i s rukavicama u običnoj hrvatskoj šumi.
Ali bit će fora tjerati Gryllsa da pije pišolinu i cijedi slonovska govna za čaj... sumnjam da im se isplati uopće snimati verzije gdje normalno prepješači divljinu, izbjegava riskantne pothvate i dođe do cilja.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
10 godina
offline
Na Netflix stiže nova interaktivna avantura s Bear

 

Ovak'...frajer Bear radi dobar biznis i to je to. I to treba gledati kroz tu prizmu.

 

Nitko se nije na pametnom obogatio. Iaoko, lajkam format, gdje ekipa može utjecati na radnju, kao nekada u nekim dječjim knjigama kako će priča završiti, tipa ono odi na onu stranicu, ako glavni lik ode tamo, učini ovo i tome slično....Privatno me ne privlače ovaki show za široke mase, jer 

osobno volim proživiti avanturu. Svaki odlazak u prirodi, šumu i tome slično je kao povratak kući. Našem bitku i bivstvu. Meni je puno već gušt otići do Sljemena, tamo biti samo sa kompasom, nožem i nužnim stvarima, dakako pretrpan, da bi mi se planinarnje ili barem teži hajk, što više pretvorio u pravi trening za tijelo i um. Kada se čovjek stopi sa prirodom, to je to. Nema boljeg doživljaja. 

Pogotovo ne da sjedim 45 minuta ispred TV ili monitora kompa i gledam nekoga koji tobože doživljava avanturu. Kakva je to avantura, ako je sve u kontroliranim uvjetima??

Nema pajdo od toga ništa.

 

Nisam protivnik Bear, jer se nadam da će nekoga to barem potaknuti da se pokrene i ode do svoje obližnje šume i barem prošteta...ne mora biti to ništa veliko...

Da, iako nisam privatno koristio njegove proizvode, kao što je njegov nož, mogui potvrditi da to nije loo nož.

P.S., imam bolje noževe, pa mi ne treba još. Iako Gerber radi odličene proizvode - Made in USA.

 

 

Ipak treba podržati njegove showeve, jer kao što sam već naveo dovesti će do populiritacije survival tematike, a time i gear, odnosno opreme koja ide kroz to. Pa, će tako možda netko tko nikad nije ložio vatru, to naučiti. 

 

Tako ljudi najte da Vam život prođe samo pred TV, nego malo izađite u prirodu....jer, kako je često navodi jedan survivalist u Hrvata-želim živjeti svoje snove, a ne sanjati život.

Potpuno stojim na toj liniji.

 

Vidimo se u šumi.

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
2 2 hvala 1
16 godina
offline
Re: Na Netflix stiže nova interaktivna avantura s
PzKpfw kaže...

 

 

 

Ipak treba podržati njegove showeve, jer kao što sam već naveo dovesti će do populiritacije survival tematike, a time i gear, odnosno opreme koja ide kroz to. Pa, će tako možda netko tko nikad nije ložio vatru, to naučiti. 

 Joj samo to ne. Imamo dovoljno požara i bez nadobudnih survivora. Znaš što ćemo dobiti ako prosječna ekipa preseli debelu guzicu ispred tv-a u šumu? Ovo dolje. 
Čak i iskusni planinari, za koje bi ljudi očekivali da vole prirodu, nisu baš osjetljivi prema okolici. https://www.dw.com/en/cleaning-up-mount-everest-the-worlds-highest-rubbish-dump/a-47467115

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
10 godina
offline
Re: Na Netflix stiže nova interaktivna avantura s

@overhaul

 

 

Ma, frende znam, na kaj misliš. Al' ne možemo se ravnati po budalama. To su isti oni kaj u javnom WC ne puštaju vodu, hejtaju po Internetu, rade nerede na tekmama, tuku žene i slabije i tome slično.

Svaka ljudsko područje djelovanja ima svoje budale. Al' afirmativno treba gledati na zdrave ljudske aktivnosti.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
7 godina
online
Re: Na Netflix stiže nova interaktivna avantura s
overhaul kaže...

 E da, Bear Grylls barem hoda u nekakvoj planinarskoj opremi. Ovaj glumi da je živio kao tarzan s nekim plemenom pa mu je neki gimmick da hoda bos i gol do pasa dok "preživljava". Izgleda atraktivno u disney filmu knjiga o džungli, ali ne baš kao vrlo dobra ideja tamo gdje je tetanus, difterija i otrovne biljke i životinje standardna ekipa. Ja nemogu zbog kupina proći bez ozljede ni obučen i s rukavicama u običnoj hrvatskoj šumi.
Ali bit će fora tjerati Gryllsa da pije pišolinu i cijedi slonovska govna za čaj... sumnjam da im se isplati uopće snimati verzije gdje normalno prepješači divljinu, izbjegava riskantne pothvate i dođe do cilja.

 E da, gledao sam ja to sranje, kad je išao rijekom do sela ljudoždera u Papua Nova Gvineji, i kao mora donijeti prihvatljiv poklon za poglavicu.

Ono ful ozbiljno, kao život mu ovisi o tome.

Prvo proba naći jaje krokodila, ne uspije, pa išao u lov na krokodila, isto ne uspije, na kraju dofurao neku ribu sličnu pirani.

Dođe o u selo, ja očekival sad likovi s kopljima umotani samo u ono lišće i imaju propiknutu kost kroz nos, a ono ekipa u normalnim trapericama i majicama, sa strane satelit i solarni paneli, dolazi poglavica, dedo stari, jedva hoda, reuma ga jebe, i gleda koji k.rac, kaj nas pak debili gnjave (taman zdrmal šljivu i gledal Kviskoteku).

I još onaj mrski pogled kad mu je ovaj dal već poluucrvljenu ribu 

Pamćenje me ne služi dobro već godinama, ali to budem pamtil do kraja života...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 19:34 (fer-de-lance).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice