Nije šala, Galaxy S10+ zaista će imati kapsulasti

poruka: 4
|
čitano: 2.099
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nije šala, Galaxy S10+ zaista će imati kapsulasti ".
12 godina
offline
Nije šala, Galaxy S10+ zaista će imati kapsulasti

Jučer smo bili svjedoci nevjorojatnih komentara vezanih za otvore na ekranima i kamere. Radilo se o Samsungu. 

Nezamislivo mi je da zub, oko ili nesto trece toliko moze utjecati na zivot i buducnost pojedinog stanovnika Republike Hrvatske. 

Danas ista vijest, a nema komentara!!!! 

Sto se događa?

vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nije šala, Galaxy S10+ zaista će imati kapsula
Ma isto tako su ljudi pozivali na lomacu kad se otkrilo da iPhone X ima notch, i onda opet kad je prvi sljedeci mobitel isto imao notch. I cijela hrpa tih tech youtubera predviđa propast samsunga zbog kapsulastog izreza...s vremenom ce ih i to pustiti.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nije šala, Galaxy S10+ zaista će imati kapsulasti

Došao je trenutak kada su Kinezi postali inovativniji od Samsunga i Applea.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nije šala, Galaxy S10+ zaista će imati kapsula
PlayMaker10 kaže...

Došao je trenutak kada su Kinezi postali inovativniji od Samsunga i Applea.

 U kojem tocno smislu inovativniji? HIAA (hole in active area) kako to zove samsung je u sklopu r&d bila sigurno jako skupa, kao i fleksibilni ekran koji se savija unutar uređaja (S8, Iphone X itd.) kao i tehnologija sklopivih mobitela koja je ukradena i prodana kinezima. To su sve redom hardwareske novosti koje su koštale milijarde dolara, to što rupe u ekranima (koje ce ocito zamijeniti notch) nekima estetski ruzne, to je sasvim drugo.

 

HIAA HIAA

Konkretno na primjeru S10, rupa nebi trebala biti primjetna.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice