Nintendo odradio prvu Direct prezentaciju u novoj

poruka: 9
|
čitano: 2.930
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nintendo odradio prvu Direct prezentaciju u novoj ".
15 godina
odjavljen
offline
Nintendo odradio prvu Direct prezentaciju u novoj

Da mi je netko rekao da ću 2019. jedva čekati da dođem doma isprobati novi tetris, mislio bih da je pobjegao sa psihijatrije.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo odradio prvu Direct prezentaciju u no
MrBlc kaže...

Da mi je netko rekao da ću 2019. jedva čekati da dođem doma isprobati novi tetris, mislio bih da je pobjegao sa psihijatrije.

 Nije to bilo kakav tetris to je BR ;)

14 godina
offline
Nintendo odradio prvu Direct prezentaciju u novoj

FF IX sam probao igrati na PC-u i došlo mi je zlo koliko je loš port. Ugasio sam nakon 20 minuta. Preko emulatora je 100 puta bolje.

Nadam se da je na Switchu bolja situacija.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo odradio prvu Direct prezentaciju u novoj

Nice... nisam imao Wii U pa nisam isprobao prvi Mario Maker, nastavak bi mogao uzeti

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Nintendo odradio prvu Direct prezentaciju u no
Alkaline kaže...

FF IX sam probao igrati na PC-u i došlo mi je zlo koliko je loš port. Ugasio sam nakon 20 minuta. Preko emulatora je 100 puta bolje.

Nadam se da je na Switchu bolja situacija.

 Da, ista je stvar s osmicom.

Baš igram PC port, i fascinantno je koliko su uspjeli zaribati neke stvari koje mi uopće nisu pale na pamet da je moguće sjebat.

Npr. podrška za gamepad, kojeg nekad podržava par minuta i onda više ne, a nekad i uopće nikako.

A na tipkovnicu ne igram, nema šanse.

Sreća da postoji Joy2key....

Ali ajde, bar nisu išli sam sadržaj igre dirati, jer onda bi bilo tek sranje epskih razmjera, kad nemru ni gamepad support složit.

Al ajd, bar su portali i Chocobo's world, premda su mogli napravit bar upscale na neki način, a ne ovak igrat u minimiziranom prozorčeku 160x120 reze...

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 16:44 (fer-de-lance).
14 godina
offline
Nintendo odradio prvu Direct prezentaciju u novoj

Kad su ti svi portovi prek k napravljeni. Za FF7 su iskoristili FMV od PSX verzije jer su pogubili originale visoke rezolucije.

Ako me sjećanje dobro služi tek 2012 je netko nabasao na FMV-ove više rezolucije na nekakvom promo DVD-u kojeg je Square poslao Toshibi.

A i glazba je katastrofa. Ni da se na glavu postaviš neće zvučati kao na PS1.

 

U drugu ruku FF12 remaster za PC (znam da ima i za konzole) mi je odličan. Puno bolje nego originalna PS2 verzija IMHO.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 1:25 (Alkaline).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo odradio prvu Direct prezentaciju u novoj

Ako ce port radit panic button onda nemamo razloga za brigu..

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo odradio prvu Direct prezentaciju u novoj

Ne sjećam se kada je zadnji put direct bio ovako dobar. Najviše su mi se dopali Astral Chain, Fire Emblem te Zelda koji izgledaju odlično, a i Assassins Creed 3 remastered budući da ga nisam igrao.Također , jedva čekam da zaigram demo od Daemon X Machina. Izgleda da će ovo biti dobra godina za Switch,a još nije ni E3.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Nintendo odradio prvu Direct prezentaciju u novoj

Mora se priznati da Nintendo uvijek objavljuje dobre vijesti sa stilom.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice