Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norveško

poruka: 25
|
čitano: 6.193
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norveško".
14 godina
offline
Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norveško

posto je Model 3 sad dosao uEuropu, sad moze biti eventualno na 2. mjestu... 

 
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norv
=XFX=PlayHard kaže...

posto je Model 3 sad dosao uEuropu, sad moze biti eventualno na 2. mjestu... 

 tesla jedva da je nasla 3500 komada za poslat u europu, a imaju backlog od oko 15k vozila...

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norv
I tu je i cijena. Tesla je u njemackoj sa long range verzijom oko 60k €. Tako da je leaf dalje pristupacniji auto za normalne ljude
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norveško

ali je još uvijek to s 40 kWh baterijom...

 

kad će doći 60 kWh?

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norveško

Sad će Elon otpustiti još nekoliko tisuća radnika i preplaviti EU sa svojim autićima.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
3 2 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norveško

Jako jeftin auto od 276 000 do 306 000kn, navali narode ja uzimam par komada cisto da se nade :) Sada zamislite zemlje koje ce podrzavati samo e auta do 2025, 2030, svaki ce morati iskesirati najmanje 200 000kn.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 8:12 (GoogleHydrant).
 
0 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norv
Dead kaže...
60k €, a završna obrada nula.

Ne moze bit gora od BMW-a...

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norveško

BMW je itekako dobar, kao i kvaliteta materijala, osobito za 60000 €

 

Tesla je plastikaner, čija unutrašnjosti s 2 m udaljenosti izgleda odlično, ali sjedni unutra i vidiš da je do njemačkog svetog trojstva moraju još puno žganaca pojesti 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 8:36 (Stric_Jura).
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norveško

za one koji zele znati vise**

 

 

Everything That's Wrong With My Tesla Model 3 - Quality Problems

 

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 8:41 (nixass).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norv
Stric_Jura kaže...

BMW je itekako dobar, kao i kvaliteta materijala, osobito za 60000 €

 

Tesla je plastikaner, čija unutrašnjosti s 2 m udaljenosti izgleda odlično, ali sjedni unutra i vidiš da je do njemačkog svetog trojstva moraju još puno žganaca pojesti 

X3 od ~55k eura (nisamcsiguran koje godiste) je unutra miljama daleko od jednog Hyundai-a ili Kia-e. Losa plastika koja puca, ostri rubovi, sve skripi, sa "kromiranih" rucica se skida boja i vidi se bež plastika itd... Mislio sam da je neka zajebancija i da to nije original 

7 godina
protjeran
offline
Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norveško

Ako nekog zanima, poznanik ima 7 mjeseci novi Leaf, i njegova iskustva su ovakva:

1. Ljeti je super, proljece je super, jesen je super (sve dok je temperatura iznad 10)

2. Zimi u Tirolu je hladno, domet kad je hladno se prepolovi, nekad cak bude i ispod 40% moguceg dometa

 

Tako da on ima love-hate s tim vozilom - zimi ga mrzi, al dok je toplo bas uziva.

 

I zato mi je bas cudno da u Norveskoj uzivaju u Leafu, zbog takodjer jakih zima i hladnoce

 

A Tesla u AT sve vise pada po popularnosti, makar ih na cesti proslo ljeto nisi mogao neopaziti bar 3 dnevno,

po zimi ih nema, nisam vidio niti jednog - a navodno imaju veoma puno problema sa kvarovima,

no nitko im ne govori sto se tocno pokvarilo.

 

Drzim se hibrida i benzinca, to znam da kad kresnes - vozis.

Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norv
ansha kaže...
Stric_Jura kaže...

BMW je itekako dobar, kao i kvaliteta materijala, osobito za 60000 €

 

Tesla je plastikaner, čija unutrašnjosti s 2 m udaljenosti izgleda odlično, ali sjedni unutra i vidiš da je do njemačkog svetog trojstva moraju još puno žganaca pojesti 

X3 od ~55k eura (nisamcsiguran koje godiste) je unutra miljama daleko od jednog Hyundai-a ili Kia-e. Losa plastika koja puca, ostri rubovi, sve skripi, sa "kromiranih" rucica se skida boja i vidi se bež plastika itd... Mislio sam da je neka zajebancija i da to nije original 

 da se ti nisi vozio u nekom od kineskih bembura, sličnom ovom dolje 

14 godina
offline
Re: Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norv
ansha kaže...
Stric_Jura kaže...

BMW je itekako dobar, kao i kvaliteta materijala, osobito za 60000 €

 

Tesla je plastikaner, čija unutrašnjosti s 2 m udaljenosti izgleda odlično, ali sjedni unutra i vidiš da je do njemačkog svetog trojstva moraju još puno žganaca pojesti 

X3 od ~55k eura (nisamcsiguran koje godiste) je unutra miljama daleko od jednog Hyundai-a ili Kia-e. Losa plastika koja puca, ostri rubovi, sve skripi, sa "kromiranih" rucica se skida boja i vidi se bež plastika itd... Mislio sam da je neka zajebancija i da to nije original 

 X-evi se proizvode u Jamer'ci, X3 iz Steyr Magne je bio OK...

 

naravno to ide na dušu BMWu, jer im se sviđa jeftinija proizvodnja, a nikako da Amere nauče raditi kak se šika...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norv
ansha kaže...
Stric_Jura kaže...

BMW je itekako dobar, kao i kvaliteta materijala, osobito za 60000 €

 

Tesla je plastikaner, čija unutrašnjosti s 2 m udaljenosti izgleda odlično, ali sjedni unutra i vidiš da je do njemačkog svetog trojstva moraju još puno žganaca pojesti 

X3 od ~55k eura (nisamcsiguran koje godiste) je unutra miljama daleko od jednog Hyundai-a ili Kia-e. Losa plastika koja puca, ostri rubovi, sve skripi, sa "kromiranih" rucica se skida boja i vidi se bež plastika itd... Mislio sam da je neka zajebancija i da to nije original 

 BMW je poznat po škrtosti, naročito u tim modelima za sirotinju (ispod serija 4-5-6), ipak to guljenje bi prije očekivao od Mercedesa nego od BMW-a. Na njima sam viđao stvarno svega. Poznanik je nedavno uzeo novi CLS, nije mu radio distronic, nakon jedno 4-5 odlazaka u 2 različita servisa su zaključili da mu ne radi jer su neki dio zaboravili ugradit u tvornici(?!?) LOL.

Čitatelj kaže...

2. Zimi u Tirolu je hladno, domet kad je hladno se prepolovi, nekad cak bude i ispod 40% moguceg dometa

 

Tako da on ima love-hate s tim vozilom - zimi ga mrzi, al dok je toplo bas uziva.

 

I zato mi je bas cudno da u Norveskoj uzivaju u Leafu, zbog takodjer jakih zima i hladnoce

 

U Norveškoj ljudi strujaše kupuju kao drugi-treći auto. Vjerojatno ih baš ne koriste po hladnoći. Zar nema i Leaf uz doplatu grijanje baterije?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norv
Nisam siguran da li Leaf ima grijanje baterije. Znam da npr Hyundai Kona ima to. Za ostale nisam siguran jel planiram sebi uzeti Konu pa sam malo informirao o njemu 😅
14 godina
offline
Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norveško

mdaa...

 

ali za Konu, ne računaj na povrat love, ona je naime - luksuzni auto za naše porezne debile, iako je i jača verija s 150 KW/204 KS i 64 KWh baterijom bar 16000 jeftinija od e-gnoja, pardon, Golfa...

 

da imam 285 kkn, uzeo bih ju....

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norv
Stric_Jura kaže...

mdaa...

 

ali za Konu, ne računaj na povrat love, ona je naime - luksuzni auto za naše porezne debile, iako je i jača verija s 150 KW/204 KS i 64 KWh baterijom bar 16000 jeftinija od e-gnoja, pardon, Golfa...

 

da imam 285 kkn, uzeo bih ju....

 Lijepo u profilu čovjeku piše da živi u Frankfurtu. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norveško

Rvat u Nemačku, pa ne gleda (zlo)rabljeni VW s min 200 kkm na brojčaniku.?

 

proston ne mogu da verujem!

 

no dobro, znači ima i onih koji misle svojom glavom, bravo....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norv
Kakav bi ja hrvat bio a da ne vozim vw...haha
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norveško

Kona je ovdje 45.600€ na Hyundai stranici. Sa 150kwh i velikom baterijom sa dometom oko 460 km... Od drzave dobijes oko 2000€ nazad, ako vozis stari Euro 1 do Euro 5 Diesel, dobijes od Hyudai do 3000€ nazad...To je na papiru...vjerujem da je praksa drugacija

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norv
Stric_Jura kaže...

BMW je itekako dobar, kao i kvaliteta materijala,osobito za 60000 €

 

Tesla je plastikaner, čija unutrašnjosti s 2 m udaljenosti izgleda odlično, ali sjedni unutra i vidiš da je do njemačkog svetog trojstva moraju još puno žganaca pojesti 

Je moš mislit, ili samo pazi kolko če izdržat bez ozbiljnog servisa, ili bolje pazi da te ne čuje Scotty Kilmer.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/svakih-10-minuta-europi-se-proda-jedan-novi-niss/263307.aspx?page=1&jumpto=5757965&sort=asc&view=flat

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
16 godina
offline
Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norveško

Nije BMW dobar kao neki korejski auto, ali ono, kotura se cestom....

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norv
ne znam koji ti to bmw X3 imas, mozda onaj iz 2901 pa usporedjujes s novim korejcem, tada ti usporedba vrijedi...
5 godina
protjeran
offline
Re: Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norv
ovi norvezani su vrhunski licemjeri...
svu lovu koju zaradjuju od nafte, ruda i slicnog iskoristavanja prirodnih resursa daju za “zelene” elektricne japanezerske aute, svaka im cas na iskrenosti
drazi su mi nasi gastici koji se voze sa projverenom dizlo tehnologijom za koju se precizno zna koliko zagadjuje i koji ne kenjaju da su “zeleni”
svijet polako ide u k...., na kraju necu moci kupiti posteni dizel/benzinac za normalne novceke jer ce sve sj...ti s tom elektrikom koju cemo od starta placati 35-40 keura
ne zelim to financirati i tocka
 
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Nissan Leaf je najprodavaniji automobil u Norveško

nemaju norvežani pojma da je golf 3 tdi sam gti znakom vrhunac autoindustrije 

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice