Noć kad sam vidio klingonske sise

poruka: 151
|
čitano: 37.422
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Noć kad sam vidio klingonske sise".
13 godina
neaktivan
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

Bravo! Napokon je rečeno da je car gol. Mislio sam da u ovim politički korektnim vremenima nije politički korektno reći da je politički korektan Star Trek - smeće.

 
29 4 hvala 3
12 godina
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

Politički korektne pizdarije nemaju ni 5% utjecaja na sadržaj. 

 

Kratko - serija je dosadna i loša zato što je dosadna i loša.

 

Btw, meni su novi Klingonci ok tj. njihov izgled. Brodovi i one njihove stanice su vizualno super, ali čim dotični progovore...

 

Brrr.

Moj PC  
2 4 hvala 0
16 godina
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

Najbolje mi je ono što si komentirao kako se gnjave s izgovorom klingonskog. Pa već po tome je smijurija od serije.

Napravili su glupost s ovime, ovo nije ni na tragu starih snimanja, režije, akcije i Star Treka općenito.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 8:05 (makopos).
 
8 2 hvala 0
Noć kad sam vidio klingonske sise

 

meni je serija super. Nemam visoka očekivanja, nego da me zabavi. Doduše super je samo onda kad ne koriste isprane Star Trek gluposti i političku korektnost i prikazuju seriju kao SF. Samo tada mi je serija zanimljiva.

Gledao sam dugi niz godina fanatično sve do sada izašle serijale i skoro sve epizode, sa čelavcem, sa kapetanicom, s crncem i sa kapetanom Archerom. Probao sam i gledati ono iritantno smeče iz 1960ih s kapetanom Kirkom ali nisam uspio više od 30 minuta.

 

Ako mislite da je ova serija loša, probajte samo još jedanput pogledati bilo koja 2-3 nastavka prijašnjih serijala, da vidite što je to priča šuplja kao švicarski sir, corny dijalozi i cringeworthy gluma. Serijal je općenito govoreći nekvalitetno smeće koje rado, iako možda i na silu gledamo jer nemamo ništa bolje.

 

Ovo je "klingonac"

 

a ovo "vanzemaljac"

 

A tko može zaboraviti fascinantnu scenu borbe hrabrog kapetana Kirka s ovim tu ovdje

 

 

I onda kad se sve stavi u kontekst ove nove serije, vama ona ispada bezvezno smeće? Meni osobno do sada najbolja Star Trek serija napravljena s najviše truda i to povrh svega jer ima najmanje "star trekkiranja" u njoj.

Moj PC  
37 29 hvala 6
12 godina
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

Da, izgled rasa može evoluirati ili devoluirati, zavisno o gledateljstvu. To je najmanji problem.

 

Prenemaganje i nedostatak zanimljivog sadržaja je problem.

Moj PC  
1 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Noć kad sam vidio klingonske sise
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
/cut

 Sretno.

 

Na tvojoj sam strani, a nisam ni gledao Star Trek.

16 godina
online
Noć kad sam vidio klingonske sise

Meni je serija Ok, i dalje mi je daleko daleko najbolji DS9.

Inace vise volim kad je svaka epizoda prica za sebe (max 2 epizode), a ne ovako kad se jedna prica provlaci kroz cijelu sezonu.

Premda je to bolje bilo rijeseno u Enterprise-u.

PSN id: Diskach
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Noć kad sam vidio klingonske sise

Star Trek je propal jer nije bil mainstream i publika je bila premala da bi se "isplatilo" snimat. Sigurno nisu bili u minusu ali svi oce zaradit brdo love i cim gledanost nije uber super duper sve se gasi. Klingonci nisu onakvi na kakve smo navikli ali zato imaju vecu publiku te je serija nakon zadnjih par filmova dio mainstreama.
Mogli su napravit klingonce manje retardirane ali nisu, reci da je serija losa je pretjerano. Serija je prilagodena vremenu i prostoru u kojem zivimo.

Meni iskreno puca k kak klingonci izgledaju, bitno da serija ide i da sa zenicom kojoj je serija dobra, mogu seriju fino na miru pogledat. Kaj je ovo sad bila zadnja epizoda ili ide serija dalje?

Kaj se tice pederluka to definitivno ne podrzavam u seriji i ne kuzim cemu to. Nadam se da bude lik umrl i da te komponente u seriji vise ne bude. Mozemo se kladiti da nikad ne budemo vidjeli hetero par da se otvoreno ljubi u seriji ali za ona dva lika je ok, jer ono pederluk je svuda oko nas a pogotovo izmedu bjelaca i crnaca. Ono nije dosta da su stavili dva pedera nego jos ebony and ivory :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 8:32 (NEW_MAN).
15 godina
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

Citiram: "Discovery je militarističko, a politički korektno (za društveni trenutak u SAD-u u kojem se snima) govance koje bi htjelo biti „provokativno“ i to sa umjetnim sisama." Treba li tome išta dodati? Meni osobno je Discovery blasfemija Star Treka, p(r)osrali su se obilno po svemu što je Star Trek u svim serijalima do Voyagera (pa možda, ali samo možda i do Enterprisea) i filmova do Insurrectiona bio i ostao. Roddenberry bi se u grobu okretao da su ga pokopali. Tko to smeće uopće gleda? Pljuc.

Deckard
Moj PC  
12 1 hvala 3
14 godina
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

Meni je serija super i jedva cekam 1 misec i 10. epizodu

Samsung S8+
Moj PC  
8 8 hvala 0
8 godina
offline
Re: Noć kad sam vidio klingonske sise
Drago, ostario si

Radnja i gluma nikad nisu bili jači elementi starDreka kako ga je prozvao moj sin sa sedam godina na plećima. Pa ipak smo ga svi rado gledali i opet ćemo. Jer putuju svemirom, imaju warp i razne druge igračke. Ostalo je nebitno
Ja rekoh
Moj PC  
7 7 hvala 1
14 godina
offline
Re: Noć kad sam vidio klingonske sise
NEW_MAN kaže...

Kaj se tice pederluka to definitivno ne podrzavam u seriji i ne kuzim cemu to. Nadam se da bude lik umrl i da te komponente u seriji vise ne bude. Mozemo se kladiti da nikad ne budemo vidjeli hetero par da se otvoreno ljubi u seriji ali za ona dva lika je ok, jer ono pederluk je svuda oko nas a pogotovo izmedu bjelaca i crnaca. Ono nije dosta da su stavili dva pedera nego jos ebony and ivory :)

 

Upravo zbog toga sam ju prestao gledati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 8:54 (sina-k).
11 godina
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

Vise mi vrijedi  kratki  fanovski film 

od prvih 9 epizoda ovog novog star treka.

 
13 3 hvala 1
15 godina
offline
Re: Noć kad sam vidio klingonske sise
Nije to samo problem star treka...nego i star warsa...i ostalih fransiza koji su u pokusaju da zarade sto vise novca prepakirali stare ideje i izbacuju bez idejne poluproizvode koje nova generacija guta misleci da se radi o kvaliteti...i tako ti sad na forumu lik mrtav ladan izjavi da je ovo najbolji star trek od kad postoji star treka...i svi mu daju thumb up..pametnom dosta...
 
9 1 hvala 4
7 godina
neaktivan
offline
Re: Noć kad sam vidio klingonske sise
Autor pod hitno treba si naci zensku, cijeli tekst mu se vrti oko sisa. I naravno mora razumjeti da to sto je on mozda zagovornik ljevicarskih ideja ne znaci da su iste ispravne, niti da ostali im se moraju priklanjati. Trebao bi i da shvati da se o ukusu ne raspravlja. Nekome je serija ok a nekome nije. Kome nije prosto neka ne gleda.
 
0 20 hvala 0
16 godina
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

Serija je vrlo dobra.

Moderno je (biti IN) pljuvati po svemu novom, bilo to serije, filmovi ili igre....

PSN: Muskarcina77
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 9:21 (Virty).
Moj PC  
8 11 hvala 1
15 godina
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

u sadašnjim mogućnostima odabira između šake jada, promašaja i grozomornih dilentatizama, ovakav je star trek bolji (hm ...) nego nikakav a sigurno bolja parodija u odnosu na orville, koji je pokrao sve i svašta iz svega i svačega (od star treka, preko dark mirrora - izravno! - do robot čikn) i nije mi nimalo duhovit, a nekmoli smiješan. u doba koje ekonomski, sociološki, politički, kulturno itd. možemo nazvati "zgrabilovudiikolikomožešboliteq" je kao i u ratu i ljubavi - očito sve dopušteno. kad pomislim da je ovo jezivo, sjetim se la usurpadore, sulje veličanstvenog i sličnih pa si mislim: dobro je dok ne tuku. sise? mogle su im biti na leđima. znam dosta cura koje moraju nositi broš da se zna koja je strana prednja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 10:43 (Ajar).
Moj PC  
0 9 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

Na stranu ukusi, jer o ukusima se ne raspravlja, ali moram priznati da su mi te 'sise' nekako promakle...

 

Stjepanj kaže...
Nisam jos gledao seriju no kaj su stvarno ubacili pedere? Koja je to fora da moraju biti u svakoj pisljivoj seriji?lp

 

Yeap. Sto je najgore i u The Exorcist-u su ih ubacili. Stovise bivsi pop je jedan od njih.... Bas su se lijepo zazvalili

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 9:38 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Noć kad sam vidio klingonske sise
Stjepanj kaže...
Nisam jos gledao seriju no kaj su stvarno ubacili pedere? Koja je to fora da moraju biti u svakoj pisljivoj seriji?lp

 

Bilo ih je i prije (George Takei) :-)

Volim prirodu i znanost, mrzim računala. Programer od rođenja.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Noć kad sam vidio klingonske sise
w10 kaže...
Autor pod hitno treba si naci zensku, cijeli tekst mu se vrti oko sisa. I naravno mora razumjeti da to sto je on mozda zagovornik ljevicarskih ideja ne znaci da su iste ispravne, niti da ostali im se moraju priklanjati. Trebao bi i da shvati da se o ukusu ne raspravlja. Nekome je serija ok a nekome nije. Kome nije prosto neka ne gleda.

A kome se ne sviđa kritika, neka ju ne čita.

K
15 godina
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

Dok je izvorni Star Trek uvijek bio otvoreno ili prikriveno subverzivan i propaganda budućeg egalitarnog komunističkog društva (nasuprot tadašnjoj Americi), Discovery je militarističko, a politički korektno (za društveni trenutak u SAD-u u kojem se snima) govance koje bi htjelo biti „provokativno“ i to sa umjetnim sisama.

 

Tko ovo nije shvatio, nikada nije gledao Star Trek.

Sve je receno u jedno recenici.

 

Drago sjedni, 5!

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
20 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Noć kad sam vidio klingonske sise
NEW_MAN kaže...


Kaj se tice pederluka to definitivno ne podrzavam u seriji i ne kuzim cemu to. Nadam se da bude lik umrl i da te komponente u seriji vise ne bude. Mozemo se kladiti da nikad ne budemo vidjeli hetero par da se otvoreno ljubi u seriji ali za ona dva lika je ok, jer ono pederluk je svuda oko nas a pogotovo izmedu bjelaca i crnaca. Ono nije dosta da su stavili dva pedera nego jos ebony and ivory :)

 Da sramota.

 

 

Odma Željku Markić obavjestiti da se mješaju rase.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 10:07 (DarthMarkus).
12 godina
neaktivan
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

Čitajući komentare ovdje, dojam je da ima zabrinjavajuće puno ljudi koji ne bi prepoznali dobru/lošu fabulu i/ili glumu da ih ugrize za dupe, al zato imaju nevjerojatno izoštren osjet za pederluk koji ih vrijeđa do temeljne razine njihova bivstvovanja 

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
22 0 hvala 3
16 godina
protjeran
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

Alan Ford - 006 Traži se Alex Barry - Gastronomska tombola. Strip ispred svog vremena, barem za naše podneblje :)

 

 

Alan Ford Alan Ford
Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
17 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Noć kad sam vidio klingonske sise
ElektričnaOvca kaže...

Čitajući komentare ovdje, dojam je da ima zabrinjavajuće puno ljudi koji ne bi prepoznali dobru/lošu fabulu i/ili glumu da ih ugrize za dupe, al zato imaju nevjerojatno izoštren osjet za pederluk koji ih vrijeđa do temeljne razine njihova bivstvovanja 

 Da.

 

I onda se uvrede kad nam vele da smo nacija debila.

 

Jack Sparrow kaže...
ElektričnaOvca kaže...

Čitajući komentare ovdje, dojam je da ima zabrinjavajuće puno ljudi koji ne bi prepoznali dobru/lošu fabulu i/ili glumu da ih ugrize za dupe, al zato imaju nevjerojatno izoštren osjet za pederluk koji ih vrijeđa do temeljne razine njihova bivstvovanja 

 Nema veze dal loše glumi, bitno da nije crnac ili peder.

 

Kao da je Predrag Raos došao na forum.

 Nasmješnije od svega kad je Raos kao turbo ljevičar uz ogromne doze alkohola i sprženih sivih ćelija postao ikona radikalne desnice 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 10:16 (DarthMarkus).
9 godina
protjeran
offline
Re: Noć kad sam vidio klingonske sise
DarthMarkus kaže...
ElektričnaOvca kaže...

Čitajući komentare ovdje, dojam je da ima zabrinjavajuće puno ljudi koji ne bi prepoznali dobru/lošu fabulu i/ili glumu da ih ugrize za dupe, al zato imaju nevjerojatno izoštren osjet za pederluk koji ih vrijeđa do temeljne razine njihova bivstvovanja 

 Da.

 

I onda se uvrede kad nam vele da smo nacija debila.

 

Jack Sparrow kaže...
ElektričnaOvca kaže...

Čitajući komentare ovdje, dojam je da ima zabrinjavajuće puno ljudi koji ne bi prepoznali dobru/lošu fabulu i/ili glumu da ih ugrize za dupe, al zato imaju nevjerojatno izoštren osjet za pederluk koji ih vrijeđa do temeljne razine njihova bivstvovanja 

 Nema veze dal loše glumi, bitno da nije crnac ili peder.

 

Kao da je Predrag Raos došao na forum.

 Nasmješnije od svega kad je Raos kao turbo ljevičar uz ogromne doze alkohola i sprženih sivih ćelija postao ikona radikalne desnice 

 Pa uvijek je takvih likova bilo dosta, samo sto su morali biti tiho dok na vlast nisu dosli njihovi vampiri. Ali nije ni bug nesto bolji, samo clickbejtanje i da se publika malo pobije u komentarima.

14 godina
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

Veliki sam ljubitelj ST-a, odgledao sve osim, slažem se, danas teže gledljivih epizoda s Kirkom. Srednja sam generacija, pa se može pretpostaviti da će nostalgija na "iskonsku misiju ST-a" prevladati i u mome mišljenju.

 

Novi serijal, unatoč visokoj produkciji, ne ocjenjujem visoko. Dapače, toliko sam emocionalno negativno reagirao da sam, po prvi puta, na IMDb-u dao nižu ocjenu nešto što bih inače dao. Jednostavno sam si dopustio da reagiram snažnije emotivno. Filozofija ST-a duboko je u meni, čini dio moga svjetonazora, identificiram se s njime umnogome, pa mi je mučno gledati u što se danas pretvorio. Oni koji ne razumiju moju prethodnu rečenicu, pokušat ću biti slikovit: zamislite da se danas neka velika konfesija temeljito promijeni i da sve ono u što ste vjerovali jednostavno promijeni u neku komercijalnu religiju koja povlađuje svojim vjernicima.

 

 

 
7 1 hvala 2
12 godina
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

Ma najgore je to što ljudi ne vide bit problema, a to je kronični izostanak ideje, fabule, glumaca, a ne neka dva homića jbte.

 

Zapravo kad bolje promislim, te neke sitne provokacje pogoduju kreatorima jel onda horde frustriranih miševa samo raspravljaju o tome, a sadržaj gotovo nitko ne kritizira.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 10:34 (DarthMarkus).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Noć kad sam vidio klingonske sise

No krasno oba posta mi obrisana.

 

U seriji ljudi putuju svemirom, skaču iz jedne galaksije u drugu u roku seknude, imaju izvanzemaljce na brodu i ratuju s drugim u svemiru. Al ljudima je nerealno i isforsirano ovo gore navedeno(rasna i seksualna pitanja) Napisao bi što al će mi opet obrisati poruku.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 10:40 (Jack Sparrow).
Moj PC  
12 1 hvala 4
12 godina
offline
Re: Noć kad sam vidio klingonske sise

Star Tek je čisto prolazan (iako nije na razini starih serijala), kligonci i njihov jezik su bolji nego kod prijašnji. Ipak su oni alieni,te kao takvi nebi trebali lzgledat i govorit poput nas. Što se sisa tiče njih nikad dosta,pa makar bile s druge galaksije.

......

Neznam za vas al,meni su više dosadni s ovim guranjem gay fora kroz te serije.Ovako su serije pale po kvaliteti, a s tim su samo bliže dnu-dna.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 11:02 (Frk).
Moj PC  
5 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice