Noctua NH-U14S TR4-SP3, NH-U12S TR4-SP3 i NH-U9 TR

poruka: 5
|
čitano: 2.899
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Noctua NH-U14S TR4-SP3, NH-U12S TR4-SP3 i NH-U9 TR".
15 godina
offline
Noctua NH-U14S TR4-SP3, NH-U12S TR4-SP3 i NH-U9 TR

ne kužim ovo s niskim ram-modulima. u svim kantama imam noctue 14s i ventilatori idu točno do ruba utora za ram pa nema frke s umetanjem (čak niti naknadnim) modula (i onih s "hladnjacima" povrh). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Noctua NH-U14S TR4-SP3, NH-U12S TR4-SP3 i NH-U
Ajar kaže...

ne kužim ovo s niskim ram-modulima. u svim kantama imam noctue 14s i ventilatori idu točno do ruba utora za ram pa nema frke s umetanjem (čak niti naknadnim) modula (i onih s "hladnjacima" povrh). 

 Kod mene isti slucaj - tocno je do ruba. Mozda je kod TR-a memorijski utor blizi CPU socketu?

Freak Show Inc.
16 godina
moderator
offline
Noctua NH-U14S TR4-SP3, NH-U12S TR4-SP3 i NH-U9 TR

 

 
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Noctua NH-U14S TR4-SP3, NH-U12S TR4-SP3 i NH-U
Denis kaže...

 

 za ovakve "slučajeve" noctua ima ovo ili ovo. trebali ste žicati da sve kaj imaju pošalju na testiranje, a onda naramak podijeliti nagradno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
moderator
offline
Re: Noctua NH-U14S TR4-SP3, NH-U12S TR4-SP3 i NH-U

Primjeti da ovo kaj si linkao nisu TR4 hladnjaci. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice