Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i spor,

poruka: 25
|
čitano: 10.701
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i spor, ".
13 godina
offline
Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i spor,

Presporo, ali jos uvijek ima starije ekipe koja voli featurephonove koje rijetko tko jos proizvodi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i spor,

M$ cega se primi pretvori u smeće, Nokia, skype, windows 10 itd

http://www.soundstream.com/
 
6 6 hvala 1
12 godina
online
Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i spor,

Da, stvarno je neobicno kupiti brand kakav je bio Nokia i šutnit ga... Windoze 10 sam stavio jesenas i radi sve glatko iako, nakon 7-ice, kao da mi je netko ispremještao "stvari po kuci".

On topic, kakva je Nokia 2? Jel netko ima iskustva s njom? U rangu cca 100 eura postoji Xiaomi redmi 5 (ili je redmi 5A...).

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i spor,

Nokia se nikad neće vratit.

 
1 10 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i spor,

 

Kakav im je sad servis? Prije dok su bili oni retardirani idoti iz mobisa, ajme samo kad se sjetim... Zbog njih sam prestao kupovati nokiu i zaobilazio je u širokom luku.

 
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i sp
Mad Ant kaže...

Presporo, ali jos uvijek ima starije ekipe koja voli featurephonove koje rijetko tko jos proizvodi.

 Rijetko tko? Svrati u najbližu poštu, pa pogledaj ponudu takvih mobitela. I nema samo starija ekipa takve mobitele.

 

6 godina
protjeran
offline
Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i spor,

Ne znam što to HMD radi besprijekorno. Nokiu nikako da primijetim. I mene koji sam imao originalne stare Nokie teško mogu privući svojim generičkim mobitelima koji se ni po čemu ne razlikuju od konkurencije..

 
8 0 hvala 1
15 godina
offline
Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i spor,

-napomena, iza HMDa je google (novac-sw) kao i foxconn (hw), Nokia je samo brand. Vidjet ćemo... možda postane Apple, možda ne.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i sp
Petric kaže...

Štoviše, šef marketinga za EMEA-u - koji je igrom slučaja iz Hrvatske - Tomislav Himbele, ...

HMD zaposlenike bira na tomboli, pa je eto Tomislav imao sriću da ga izvuku? 

42
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2018 15:23 (markoBT).
9 godina
offline
Re: Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i sp
ridealong kaže...

Ne znam što to HMD radi besprijekorno. Nokiu nikako da primijetim. I mene koji sam imao originalne stare Nokie teško mogu privući svojim generičkim mobitelima koji se ni po čemu ne razlikuju od konkurencije..

 

cisti android radi besprijekorno, to je ogromna prednost, i vrijedi vise nego 100 nekih gimika kod ostalih.. 

to je jedna stvar koja ih odvaja od ostalih jer su jeftini i na midrange chipsetu radi bolje nego neki flagshipovi..

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2018 16:40 (digitall).
15 godina
offline
Re: Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i sp
Ja bi dao vise novaca za nokiu nego za xiaomija za iste specifikacije. Ali stavili su u ove prve androide bas low end cipove. Kako su uopce prodali 80 miliona?!
 
7 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i sp
digitall kaže...
ridealong kaže...

Ne znam što to HMD radi besprijekorno. Nokiu nikako da primijetim. I mene koji sam imao originalne stare Nokie teško mogu privući svojim generičkim mobitelima koji se ni po čemu ne razlikuju od konkurencije..

 

cisti android radi besprijekorno, to je ogromna prednost, i vrijedi vise nego 100 nekih gimika kod ostalih.. 

to je jedna stvar koja ih odvaja od ostalih jer su jeftini i na midrange chipsetu radi bolje nego neki flagshipovi..

 

Ako je to sve, onda ga neću kupiti. Čisti android ionako imam na starom mobitelu koji već odavno nema službenu podršku. Pravo je pitanje što je to danas midrange chipset. Da odmah napišem, za mene je to flagship chipset prethodne generacije (jer je najnovija - opet flagship). Sve ostalo je debelo niža kategorija kojom Kinezi mlate lovu. A raja se svađa jel' bolji ovaj ili onaj MTK ili neki Snap niže klase.

15 godina
offline
Re: Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i sp
ridealong kaže...

Ne znam što to HMD radi besprijekorno. Nokiu nikako da primijetim. I mene koji sam imao originalne stare Nokie teško mogu privući svojim generičkim mobitelima koji se ni po čemu ne razlikuju od konkurencije..

 

Obećali su 2 godine supporta za sve modele. Neki dan su službeno objavili da će dovest Android P čak i na low-end uređaje (npr. Nokia 1 i 2). 

9 godina
offline
Re: Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i sp
ridealong kaže...
digitall kaže...
ridealong kaže...

Ne znam što to HMD radi besprijekorno. Nokiu nikako da primijetim. I mene koji sam imao originalne stare Nokie teško mogu privući svojim generičkim mobitelima koji se ni po čemu ne razlikuju od konkurencije..

 

cisti android radi besprijekorno, to je ogromna prednost, i vrijedi vise nego 100 nekih gimika kod ostalih.. 

to je jedna stvar koja ih odvaja od ostalih jer su jeftini i na midrange chipsetu radi bolje nego neki flagshipovi..

 

Ako je to sve, onda ga neću kupiti. Čisti android ionako imam na starom mobitelu koji već odavno nema službenu podršku. Pravo je pitanje što je to danas midrange chipset. Da odmah napišem, za mene je to flagship chipset prethodne generacije (jer je najnovija - opet flagship). Sve ostalo je debelo niža kategorija kojom Kinezi mlate lovu. A raja se svađa jel' bolji ovaj ili onaj MTK ili neki Snap niže klase.

posto imam oba trenutno (flagship s7edge i nokia 7plus) mogu ti donekle dati odgovor iz prve ruke, ovaj midrange (660) radi bolje nego taj flagship (820) od prije godinu-dvije.. sirovom snagom su tu negdje, a cisti sustav je uvijek u prednosti nad bilo cime sto postoji (uvijek bilo, uvijek ce i biti), tako da nema rasprave oko toga.. ako ne vjerujes probas kao ja..

 

nkdz kaže...
ridealong kaže...

Ne znam što to HMD radi besprijekorno. Nokiu nikako da primijetim. I mene koji sam imao originalne stare Nokie teško mogu privući svojim generičkim mobitelima koji se ni po čemu ne razlikuju od konkurencije..

 

Obećali su 2 godine supporta za sve modele. Neki dan su službeno objavili da će dovest Android P čak i na low-end uređaje (npr. Nokia 1 i 2). 

 da, to je jedan od bonusa, kojem se vlasnici npr. LG flagshipa (i sam bio do nedavno) i sl. mogu samo nadati.. pa sad misli sto dobijas sa duplo skupljim uredajem..

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2018 21:45 (digitall).
12 godina
offline
Re: Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i sp
ridealong kaže...

Ne znam što to HMD radi besprijekorno. Nokiu nikako da primijetim. I mene koji sam imao originalne stare Nokie teško mogu privući svojim generičkim mobitelima koji se ni po čemu ne razlikuju od konkurencije..

 Čisti Android, minimalno 2 godine updatea čak i za najjeftinije modele, 3 godine podrške - to nema nitko. Imaju dosta dobre baterije i nisku potrošnju pa im je autonomija debelo iznad prosjeka klase.

Što se ostalih razlika tiče, sve je to danas više manje isto i ne znam što očekuješ tj. što se može očekivati. Eventualno flagship uređaji donose nešto zanimljivo a Nokia svoj flagship još nije ni proizvela.

6 godina
protjeran
offline
Re: Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i sp
BlueMax kaže...
ridealong kaže...

Ne znam što to HMD radi besprijekorno. Nokiu nikako da primijetim. I mene koji sam imao originalne stare Nokie teško mogu privući svojim generičkim mobitelima koji se ni po čemu ne razlikuju od konkurencije..

 Čisti Android, minimalno 2 godine updatea čak i za najjeftinije modele, 3 godine podrške - to nema nitko. Imaju dosta dobre baterije i nisku potrošnju pa im je autonomija debelo iznad prosjeka klase.

Što se ostalih razlika tiče, sve je to danas više manje isto i ne znam što očekuješ tj. što se može očekivati. Eventualno flagship uređaji donose nešto zanimljivo a Nokia svoj flagship još nije ni proizvela.

 Kupuj!

6 godina
protjeran
offline
Re: Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i sp
digitall kaže...

posto imam oba trenutno (flagship s7edge i nokia 7plus) mogu ti donekle dati odgovor iz prve ruke, ovaj midrange (660) radi bolje nego taj flagship (820) od prije godinu-dvije.. sirovom snagom su tu negdje, a cisti sustav je uvijek u prednosti nad bilo cime sto postoji (uvijek bilo, uvijek ce i biti), tako da nema rasprave oko toga.. ako ne vjerujes probas kao ja..

 

 Hajde da i ja jednom napišem sljedeće: usporedba ti je grozna. Uzeo si prastari 820 i onda ga uspoređuješ s novijim 660. Kupio sam novi Ford Fiestu ST iz 2018. i usporedit ću ga s Alfa Romeo Guliom iz 1978.

9 godina
offline
Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i spor,

.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i spor,

Sd 820 je još uvijek overall jači chipset s pokojim novijim featureom na strani 660. Dva telefona s čistim androidom, 820 je fluidniji za koristit radi jačeg gpua i bržeg memorisjkog kontrolera

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i spor,

Nema ovo veze sa Nokijom ali realno ni original Nokia nije bila nista posebno. Napravili su hrpu nekvalitetnih plasticnih telefona a po samo par modela bili poznati. U to vrijeme nisu imali pravu konkurenciju i ljudi su kupovali te plasticne igracke. Kada gledam 8310 koju jos uvijek imam ne mogu reci da je to kvalitetan telefon a bio je skup u to vrijeme.

Danasnja Nokia je samo kupljeno ime a sve ostalo je genericki kinez.

 
7 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i sp
nkdz kaže...

 

Obećali su 2 godine supporta za sve modele. Neki dan su službeno objavili da će dovest Android P čak i na low-end uređaje (npr. Nokia 1 i 2). 

 

Bas jucer je izasla vijest da ce SVI Nokijini Android uredjaji dobiti Android P, neovisno o klasi i datumu izlaska.

 

https://www.nokia.com/en_in/phones/all-phones

 

Mene zanima ovaj model:

https://www.smartprix.com/mobiles/nokia-10-p1101q4nhv9n

 

Navodno oko 500€, naslijednik 1020/808 modela.

9 godina
offline
Re: Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i sp
dax-lax kaže...

Sd 820 je još uvijek overall jači chipset s pokojim novijim featureom na strani 660. Dva telefona s čistim androidom, 820 je fluidniji za koristit radi jačeg gpua i bržeg memorisjkog kontrolera

upravo o tome pricam. usporedba 820 sa "necistim" androidom i slabijim 660 sa cistim androidom.. 

ali nekima je lakse utjerat u dupe nego u glavu.. sto se vidi iz prilozenog..

ali vremenom ce doci sve na svoje

 

robee1 kaže...

Nema ovo veze sa Nokijom ali realno ni original Nokia nije bila nista posebno. Napravili su hrpu nekvalitetnih plasticnih telefona a po samo par modela bili poznati. U to vrijeme nisu imali pravu konkurenciju i ljudi su kupovali te plasticne igracke. Kada gledam 8310 koju jos uvijek imam ne mogu reci da je to kvalitetan telefon a bio je skup u to vrijeme.

Danasnja Nokia je samo kupljeno ime a sve ostalo je genericki kinez.

ime kao ime meni je totalno nebitno, bitnije mi je (kao i vecini) dobiti sto vise za sto manje novaca..

a za razliku od hrpe generickih kineza ovdje dobijes cisti andriod, lokalni servis i neku podrsku, i to ne neku nego najbolju u rangu pixela

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2018 19:23 (digitall).
6 godina
protjeran
offline
Re: Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i sp
digitall kaže...

.

 Samo se nemoj lupit prejako.

 

15 godina
offline
Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i spor,

Imao sam neku nokiu ciglu s antenom.

Zatim 3210, 3310, neku mini s ekranom u boji

Zatim samsung d600 pa u600 pa neki 3g isto klizni pa omniu2 pa s2 pa note3

Note3 mi je prvi mobitel za koji sam rekao to je to. Konacno nesto sto ima sve sto treba i radi ok. Imao sam ga 4 godine i problem s baterijom. Ne znam je li pao previse puta. Nekad traje dva dana, nekad pola dana. Zamijenio bateriju, custom rom, onemogucio servise... Opet isto

Zatim kupio xiaomi mi a2 i nokiu 7 plus cim su se pojavili. Odusevljen s xiaomi omjerom cijene i mogucnosti i nokiinom kvalitetom.

I oba su u android onebi solidno traje baterija.

Kad uzmem note 3 u ruke ipak mi fali amoled ekran, ali dovidjenja preskupi samsung i samsung bloatware. Jedino nokia nema notif led sto je idiotski jer su prosle generacije imali.

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Nokijin povratak među prvoligaše je krvav i spor,

Na Gsmareni je netko spomenuo Google Go za Nokiu 2.1 (jer ova ima samo 1 GB RAM-a). Googlao sam i skontao da bi to bio dodatak Androidu (ako sam dobro shvatio) i da bi Nokia 2.1 radila fino s time... 

Jel netko zna više o tom Google Go?

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice