Nova hakerska akcija distribucije trojanca navodno

poruka: 15
|
čitano: 3.975
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova hakerska akcija distribucije trojanca navodno".
8 godina
online
Nova hakerska akcija distribucije trojanca navodno

Zanimljiv propust, ako ne znaš tko je onda su sigurno Rusi ili Kinez .... oni su vječni krivci 

 
10 1 hvala 0
15 godina
offline
Nova hakerska akcija distribucije trojanca navodno

Aaaaa evo i rusa pomalo.

 

Vidi se da je novi predsjednik u dolasku.

 

Sad ce se valjda ponovo i sjeverna Koreja zakuhati, a i bliski istok je nesto predugo miran.

 

 

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Nova hakerska akcija distribucije trojanca navodno

.. ms kao zadužen za sigurnost ujka sema, više nije vijest nego činjenica.

kaže: Napad je, prema objavama Microsofta i sigurnosne kompanije FireEye, (koja je i sama bila žrtvom napada), državno orkestriran i vjeruje se da mu je izvorište u Rusiji.

-a ja to čitam kao 'vjersku stvar', jer vjeruju.. tj u vjeri se ne traže činjenice, tad si nevjernik (ili skeptik) :)

-idući praradox povezan s tim, još uvjek u trumpek-eri, da imaju bilo koji dokazić-indikaciju o krivnji istoka (bilo tko, kina-rusi-korejci..) ponavljali bi to i uveli sankcije, daleko više nego ovakvkom crticom. Dakle čisto sumnjam da imaju bilo što s istoka-ništa, ni ip-a, samo 'vjeru' (ili želju).. a zašto je to potrebno (ili važno) pa ako se ima jednog sumnjivca, tad se ne traži drugi-mogući, da ga nema tad bi netko postavljao pitanja. Problem što bi tad odgovor mogao biti neugodan ako se istraga ikad stvarno provede.

-pao google i pola ostalih servisa za njim.. sve je u vlasništvu ujke sema, usa+uk, koji kad žele eu daju čvrgu, dok s preostalim supersilama trenutno ratuju trgovinom i ovakvim bezvezarijama. Kad se govori o 'napadu' tad je za napad potrebno imati odgovarajuće resurse, koji se u ITu ujko-vs-ostali dijeli ostalima cca promil-promila, tj kao da muha napadne slona, no konstantno čitamo 'parafraziran' textić kako je muha napala (ali ne samo to, nego ..) i ozljedila slona! :) kul.. onak kojrejanci s faxmodemom rasturaju space-taskforce-supersilu jamačno orlovima i comodorcima dok ih ddosaju korištenjem svih dvaju linija isdn-modema na 128k .. straštno, hoće li bastion slobode i demokracije izdržati.. hoćemo li sutra čitati o još jednom napadu s istoka, još jednoj muhi, dok s ove strane slonovi šetaju po staklarnici no kamuflirani-nevidljivi, jer teško je ujki nešto prigovoriti, 'naš je' + dijeli čvrge jer je jači.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 14:42 (ihush).
 
6 1 hvala 1
3 godine
odjavljen
offline
Re: Nova hakerska akcija distribucije trojanca nav
syncmaster245b kaže...

Aaaaa evo i rusa pomalo.

 

Vidi se da je novi predsjednik u dolasku.

 

Sad ce se valjda ponovo i sjeverna Koreja zakuhati, a i bliski istok je nesto predugo miran.

 

 

 Suze krokodilske jos liji, navijaci narancastoga. 

5 godina
offline
Re: Nova hakerska akcija distribucije trojanca nav
vojni proračun za 2019
USA 717 milijardi $
Rusija 47 milijardi $
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nova hakerska akcija distribucije trojanca nav
ihush kaže...

.. ms kao zadužen za sigurnost ujka sema, više nije vijest nego činjenica.

kaže: Napad je, prema objavama Microsofta i sigurnosne kompanije FireEye, (koja je i sama bila žrtvom napada), državno orkestriran i vjeruje se da mu je izvorište u Rusiji.

 Mene zapanjuje lakoca iznosenja takvih izjava bez ikakvog prilozenog dokaza ili makar razloga zasto misle da su napadi orkestrirani iz Rusije.

 

Kad smo vec kod dokaza, pitanje za autora clanka.

 

Moze link, gdje Microsoft i/ili FireEye izjavljuju da je vjeruju da je Rusija umijesana?

Na ova dva prilozena u tekstu, ne spominje se Rusija.

 

 

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
3 godine
odjavljen
offline
Re: Nova hakerska akcija distribucije trojanca nav
HCMAA kaže...
vojni proračun za 2019
USA 717 milijardi $
Rusija 47 milijardi $

 Dobro i? Rusija nema para za vise, nisu oni neki mirotvorci. Plus 47 milijardi u Rusiji je kao 300 milijardi u USA.

5 godina
protjeran
offline
Re: Nova hakerska akcija distribucije trojanca nav
@ veliki pero

Pardon na izrazu, ali 47 milijardi je 47 milijardi. Bilo gdje.
Mislim, ono, amerikanci kao nisu jad i bijeda (u 99% slučajeva). A kad se hegemoniji jednom stane na kraj, vidjet ćemo koliko dolar zaista vrijedi.
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 21:00 (Antiseptik).
11 godina
neaktivan
offline
Nova hakerska akcija distribucije trojanca navodno

.

 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nova hakerska akcija distribucije trojanca nav
Antiseptik kaže...
@ veliki pero

Pardon na izrazu, ali 47 milijardi je 47 milijardi. Bilo gdje.
Mislim, ono, amerikanci kao nisu jad i bijeda (u 99% slučajeva). A kad se hegemoniji jednom stane na kraj, vidjet ćemo koliko dolar zaista vrijedi.

 Jedini razlog zašto je SAD napao Irak 2003. je taj što je Sadam Husein pokrenuo inicijativu da se nafta obračunava u eurima a ne više u dolarima...

 

Pa navala sankcijama na kineski Huawei...

 

I, poslovično, ruski hakeri...

Nisam ja ništa prčko.
5 godina
neaktivan
offline
Nova hakerska akcija distribucije trojanca navodno

Rusi i Kinezi daleko vise dobiju za svoje pare nego amerikanci. Amerikancima sve ide kroz "defense contractors" koji su nazivno "privatne" kompanije dok Kinezi i Rusi to odrade direktno.

 

veliki pero ne znam zasto downvote za prva dva komentara jer su oba 100% tocna.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nova hakerska akcija distribucije trojanca navodno

i baba je navodno muško i navodno se zove duško. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nova hakerska akcija distribucije trojanca nav
Ajar kaže...

i baba je navodno muško i navodno se zove duško. 

 A dusko je operirao od 3. mjeseca ove godine.

 

Super.

9 mjeseci neometanog rada. Bas me zanima kako ce zvucati "damage control".

 

 

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
14 godina
offline
Nova hakerska akcija distribucije trojanca navodno

kod nas su hitno napucali hotfixe i sve SolarWind servere restartali...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Nova hakerska akcija distribucije trojanca nav
syncmaster245b kaže...

Aaaaa evo i rusa pomalo.

 

Vidi se da je novi predsjednik u dolasku.

 

Sad ce se valjda ponovo i sjeverna Koreja zakuhati, a i bliski istok je nesto predugo miran.

 

 

 Kako to? Zar to nije zavjera, Biden nije dobio jer nitko nije glasao. Naravno racunaju se samo glasovi desnicarskih pahuljica.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 13:04 (veliki pero).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice