Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u maskama

poruka: 52
|
čitano: 14.792
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u maskama ".
12 godina
offline
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask
BarbaVeli kaže...
futuremnachine kaže...

 Evo nesto prigodno..

 

Baš me treba nešto protiv radijacije. Gdje se to može kupiti?

 Ova je dobra!

15 godina
offline
Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u maskama

Clickbait. Zato je "vijest" nastala (nitko nije toliko glup da misli da je svaka žica "5G antena i odmah ubija"), a bug prenosi vjerojatno iz istog razloga. Pa vidite koliko se komentara nakupilo. Kao muhe na g....

Treba raditi nešto korisno, ovo je gubljenje vremena.

Idi i radi nešto korisno!
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask
Smrt grudnjacima, sloboda sisama! ✊🏿
11 godina
online
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask
Sloboda sisama!
5 godina
offline
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask
cober kaže...

Ovakve retardirane ideje sluze samo jednoj svrsi, a to je da kada se pojedinac pokusa izdvojiti i razmisliti svojom glavom moglo ga javno blatiti kako veruje u ovakve retard ideje. Istoj toj svrsi postoje i epiteti ravnozemljas, antivakser itd. da bi se u nedostatku argumenata moglo posegnuti za njima i nalepiti pojedinca koji nakon toga ostaje bez teksta jer ako se spustis i pocnes braniti od toga mozes samo se jos vise uvaljati u blato.

 A ravnozemljasi i antivaxeri su puni argumenata....Blago nama.....

5 godina
offline
Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u maskama

Za Gospu blaženu, koji kreteni hodaju svijetom. Platnene maske su antene...   

Live long and prosper.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u maskama

Ne treba glorificirati maloumni twitter video vlastitim clankom. Iliti: do not feed the trolls

 

This here will give you brain symptoms, destroy your brain and kill ya

 

Mislim da bi toj osobi dobro doslo par simptoma mozga jer ih zasad ne pokazuje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask
zlosobno kaže...
zasto cipovi,antene i aluminij nisu u janjetini? u goji bobicama? nedo bog u alkoholu? zasto gusteri uvijek stavljaju cipove i aluminij u pikice koje nam daju zlocesti doktori ili u iritantne maske koje nam se nedaju nosit? zasto bi cipove stavio u ono sto volimo i sto cemo konzumirat bez obzira na sve, radije u ono sto ne volimo, logicno zar ne?

 ajd da ti ja probam odgovoriti za aluminij u cjepivima. Velikoj većini ljudi je nepoznato da je imunoloska reakcije jako slaba na fragmente virusa u tzv. neživim cjepivima, pa su se ljudi dosjetili staviti soli aluminija, žive... da potaknu jaču reakciju imunološkog sustava koji onda usput i primijeti fragmente virusa i tak se nauči na virus. Ako je chepivo ispravno pripremljeno, te količine aluminija, žive i ostalih "aktivatora" su jako jako jako male i kod velike većine ljudi ne bi trebale predstavljati ugrozu za zdravlje.

7 godina
protjeran
offline
Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u maskama

"Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times."

 

Odavno smo usli u zadnju fazu, i nebi rekao samo da su nastali "slabi" ljudi, vec i "glupi", po kategorizaciji su "idioti" (0-25 IQ),

jer za njih su cak i "imbecili" (26-50 IQ) napredni organizmi.

 

Budite realni i pogledajte stvarnost, u svjetu i u HR:

1. Muskarci se oblace kao tetkice, sminkaju se vise nego zene, placu za svaku sitnicu, lakse im udje 20cm u dupe nego 1cm u glavu

2. Zene glume muskarce, ne shvacaju feminizam kao nesto sto znaci jednakost, nego superiornost, ne prihvacaju istinu jer su postale nerealne

3. Religije kontroliraju ljude sve snaznije, jer glupe ljude je lako zavesti i kontrolirati, opijum za masu, pogledajte islamske zemlje prije 50-60 godina,

i pogledajte ih danas - nekad uredni i pristojni gradjani, danas vjerski fanatici i zamotanci. U HR i regiji nista bolje, samo nije islam nego katolibanizam

 

Ti isti religijski fanatici zele kontrolirati ono malo realnih i inteligentnih jedinki, postavljajuci im zakone i uvjete, izmisljajuci razne zavjere itd itd.

 

Tuzno je, sto zbog tih slabih i glupih jedinka, koje se razmnozavaju visokom brzinom, svjet lagano ide unatrag, i to ne lagano nego marsirajucim stopama.

 

Jedan dobar rat tu nebi pomogao, jer bi u ratu opet najvise stradali normalni, a idioti, imbecili i debili bi ostali doma i samo bi se tovili i razmnozavali.

 

Slijede sve losija i losija vremena.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 4 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask
"većini"
14 godina
offline
Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u maskama

Zašto je moja poruka izbrisana u kojoj sam kritizirao stil pisanja ovoga novinara koji je u prvotnom tekstu koristio terminom "bezumnici"?

 

Po kojem sam se etičkom kodeksu ogriješio? 

 

Mislim da bi se urednici trebali zapitati koja je razina kvalitete rada moderatora na BOL-u.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask
Kao u doba Juge.
Doduše ovdje ne možeš završit na golom otoku 😂
6 godina
offline
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask
Čitatelj kaže...

"Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times."

 

Odavno smo usli u zadnju fazu, i nebi rekao samo da su nastali "slabi" ljudi, vec i "glupi", po kategorizaciji su "idioti" (0-25 IQ),

jer za njih su cak i "imbecili" (26-50 IQ) napredni organizmi.

 

Budite realni i pogledajte stvarnost, u svjetu i u HR:

1. Muskarci se oblace kao tetkice, sminkaju se vise nego zene, placu za svaku sitnicu, lakse im udje 20cm u dupe nego 1cm u glavu

2. Zene glume muskarce, ne shvacaju feminizam kao nesto sto znaci jednakost, nego superiornost, ne prihvacaju istinu jer su postale nerealne

3. Religije kontroliraju ljude sve snaznije, jer glupe ljude je lako zavesti i kontrolirati, opijum za masu, pogledajte islamske zemlje prije 50-60 godina,

i pogledajte ih danas - nekad uredni i pristojni gradjani, danas vjerski fanatici i zamotanci. U HR i regiji nista bolje, samo nije islam nego katolibanizam

 

Ti isti religijski fanatici zele kontrolirati ono malo realnih i inteligentnih jedinki, postavljajuci im zakone i uvjete, izmisljajuci razne zavjere itd itd.

 

Tuzno je, sto zbog tih slabih i glupih jedinka, koje se razmnozavaju visokom brzinom, svjet lagano ide unatrag, i to ne lagano nego marsirajucim stopama.

 

Jedan dobar rat tu nebi pomogao, jer bi u ratu opet najvise stradali normalni, a idioti, imbecili i debili bi ostali doma i samo bi se tovili i razmnozavali.

 

Slijede sve losija i losija vremena.

 Mi svi ovdje o nogometu a ti udario o Vulkanskom Sahu pod vodom...

0-25 IQ mileni moj, ne da nije sposoban razmisljati nego nije sposoban shvatiti da se upravo usrao u gace, ali ok.

Nedavno sam si dao razmisljati o tom citatu i sve sto ti mogu reci je da su teoreticari zavjera i ona desnica koja ni pod razno ne zeli pridavati jednakim pravima upravo ti slabi ljudi o kojima citat prica. Ne radi se tu o "pravom muskarcini" koji sjece drva i jede ugljen da bi uzdrazavo obitelj nego o napretku koji kao civilizacija radimo. Napredak ce dovesti boljitku za sve dok ce zaustavljanje i "rikverc" odnjeti sve u kurac.

Ali slobodno ti i dalje budi uvjeren da je razumijevanje i solidarnost sa drugim ljudskim bicima koja se osjecaju drugacije i zele oblaciti u zene ili pretvarati u muskarce stvaran problem danasnjen svijeta, radije nego suluda hrpa neravnopravnosti i nejednakosti.

Ne postoji dobar ekstremitet ali postoji dobro naginjanje i lose naginjanje, i svako naginjanje protiv napretka je lose.

14 godina
offline
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask
bor4c kaže...
Oni koji osporavaju vezu između 5G i korona virusa su isti oni ljudi koji osporavaju da je Zemlja ravna ploča.

 I ja sam među njima. Jesam li u pravu? Ovo sa antenama u maskama i 5g je stvarno blesavo, jednostavno mi je teško vjerovati da ima ljudi koji na to padaju (da ne upotrijebim neke teže izraze).

dolazim odmah - Godot
14 godina
offline
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask
HCMAA kaže...
Mene više zabrinjava zašto su kirurške maske ZELENE BOJE???

 Pa to je bar jasno: gušteri koji vladaju Zemljom znaju da zelenu boju ljudi vole i da nisu prema njoj sumnjičavi, pa na taj način najlakše mogu sakriti svoja sredstva kojima djeluju na ljude.. (Za one koji nisu skužili, zajebavam se).

dolazim odmah - Godot
9 godina
offline
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask
Aldo kaže...
zlosobno kaže...
zasto cipovi,antene i aluminij nisu u janjetini? u goji bobicama? nedo bog u alkoholu? zasto gusteri uvijek stavljaju cipove i aluminij u pikice koje nam daju zlocesti doktori ili u iritantne maske koje nam se nedaju nosit? zasto bi cipove stavio u ono sto volimo i sto cemo konzumirat bez obzira na sve, radije u ono sto ne volimo, logicno zar ne?

 ajd da ti ja probam odgovoriti za aluminij u cjepivima. Velikoj većini ljudi je nepoznato da je imunoloska reakcije jako slaba na fragmente virusa u tzv. neživim cjepivima, pa su se ljudi dosjetili staviti soli aluminija, žive... da potaknu jaču reakciju imunološkog sustava koji onda usput i primijeti fragmente virusa i tak se nauči na virus. Ako je chepivo ispravno pripremljeno, te količine aluminija, žive i ostalih "aktivatora" su jako jako jako male i kod velike većine ljudi ne bi trebale predstavljati ugrozu za zdravlje.

 Kod velike vecine ljudi Covid 19 ne radi nikakve probleme a l opet imamo to sto imamo

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
online
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask

Problem sa Covid-19 nije u tome što većini ljudi ne radi nikakve probleme, pa čak ni u tome što vrlo mali postotak ljudi umire od posljedica zaraze, nego u tome što se, ako ne postoje nikakve mjere protiv širenja istog, epidemija širi tolikom brzinom da previše ljudi u isto vrijeme treba medicinsku pomoć.

 

To kao posljedicu može dovesti do: manjka bolničkih kapaciteta, preotprećenosti zdravstvenih djelatnika, nemogućnost praćenja svih kontakata i njihova pravovremena (samo)izolacija, što sve skupa dovodi do povećanja smrtnosti (jer bolesnici, zbog svega navedenog, ne mogu dobiti odgovarajuću skrb koju bi inače dobili u normalnim uvjetima), što smo mogli jasno vidjeti na primjeru Italije, npr. Bergamo, u kojemu je, prema zadnjim istraživanjima, oko 50% stanovništva bilo u kontaktu sa virusom (ima antigenne na virus)

 

Usporedba gore navedenoga sa cijepljenjem i činjenicom da samo vrlo mali postotak cjepljenih ljudi može imati nuspojave od cjepljenja, je u najmanju ruku neozbiljna.

12 godina
offline
Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u maskama

Ljudi pa gdje je problem bit će signala!!!

 

Sad kad svi obvezno moraju nosit maske,

bit će signala posvuda neš' morat gledat

gdje ti je bazna stanica.

 

A ako ti i bude pofalilo npr. nedje u polju

gdje ljudi nema onda uzmeš masku i

navučeš na najbliže strašilo i opet ima

signala - a i strašilo je učinkovitije ima

zračenje u borbi sa pticama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask
Aldo kaže...
zlosobno kaže...
zasto cipovi,antene i aluminij nisu u janjetini? u goji bobicama? nedo bog u alkoholu? zasto gusteri uvijek stavljaju cipove i aluminij u pikice koje nam daju zlocesti doktori ili u iritantne maske koje nam se nedaju nosit? zasto bi cipove stavio u ono sto volimo i sto cemo konzumirat bez obzira na sve, radije u ono sto ne volimo, logicno zar ne?

 ajd da ti ja probam odgovoriti za aluminij u cjepivima. Velikoj većini ljudi je nepoznato da je imunoloska reakcije jako slaba na fragmente virusa u tzv. neživim cjepivima, pa su se ljudi dosjetili staviti soli aluminija, žive... da potaknu jaču reakciju imunološkog sustava koji onda usput i primijeti fragmente virusa i tak se nauči na virus. Ako je chepivo ispravno pripremljeno, te količine aluminija, žive i ostalih "aktivatora" su jako jako jako male i kod velike većine ljudi ne bi trebale predstavljati ugrozu za zdravlje.

 Tuzno je kad u 21.st moras nekima crtat zasto je odredeni spoj u cjepivu. Ti mozes ovakvih poruka napisat koliko ti srce zeli, al' neobrazovanom mozgu si ti uvijek u krivu jer on upise u google svoju tezu... klikne na prvi link i to je njemu potvrda da je u pravu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask
ludizao kaže...

Naravno da je u pravu. Evo kineska 5G mreža dobila izgon iz UK-a. Oni to opravdavaju političkim i sigurnosnim razlozima, ali prava istina je da je sensei Icke pobijedio sustav.

Je, baš nedavno se zaposlio u Ericssonu.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask

Moje pitanje je, zasto nas 'truju' kroz cjepivo, a ne kroz meso i alkohol? U krajnjoj liniji, zasto ne teleportiraju cipove direktno u nas? Tehnologija teleporta i cipova ne vidljivih golim okom koji odasilju signal su tu negdje... u biti zasto nas sve ljepo ne teleportiraju u galaksiju beta i nastane zemlju sa šoroševim i gatesovim klonovima? Pazi imaju mikroskopske cipove kojima kontroliraju ljude pomocu 5g antena, a problem im je ubacit te cipove u nas 🤣🤣🤣..Sta se tice aluminija, za to su zapeli jer za ni jedan drugi sastav cjepiva nisu culi, osim za abortirane fetuse, naravno...

3 godine
protjeran
offline
Re: Nova suluda teorija zavjere: kažu da je u mask
Luđaci pomalo izviru..dobili su svojih 5.min.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice