Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea

poruka: 66
|
čitano: 15.962
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea ".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Seronja nezauzet kaže...

Meni je najzanimljivije u svemu da se na forumu spominje neki software koji će to popraviti (novija verzija OSa, kak'ti), a već u samom tekstu piše da to vjerojatno neće biti moguće preko toga.

Eh, sada ili oni nešto znaju što trenutno nitko ne zna, ili ne čitaju, već kao Maksim po diviziji u obranu 'božanstva'.

 

 

Ako je sve bilo u redu do iOS 12, onda je to po meni problem u software-u, osim ako taj isti nije pokvario hardware u šta čisto sumnjam jer blokira jednom u par dana do reseta.

 

"Maksim" je stao u obranu božanstva jer je "Maksim" morao proći 30 nepotrebnih trolerskih odgovora da bi našao jednog koji je vezan na temu.

7 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Dex.pwn kaže...

I moj, samo kad ga stavim između nogu signal padne na jednu crticu

Baš sam jučer to primjetio 

 !!!?????

 

(nebum ništa rekel...)

 

 

Kruha i igala...
7 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Seronja nezauzet kaže...

Meni je najzanimljivije u svemu da se na forumu spominje neki software koji će to popraviti (novija verzija OSa, kak'ti), a već u samom tekstu piše da to vjerojatno neće biti moguće preko toga.

Eh, sada ili oni nešto znaju što trenutno nitko ne zna, ili ne čitaju, već kao Maksim po diviziji u obranu 'božanstva'.

 Kad su appleovci skužili da su zeznuli dizajn antena na novim modelima onda su prek updatea sabotirali i starije modele da se ne osramote kak to stari modeli imaju puno bolji prijem signala od novih.

A korisnici uvijek k tome i krivo drže mobitel.

As simple as that...

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 16:35 (fer-de-lance).
14 godina
neaktivan
offline
Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea

Rekli su im gdje griješe- pogrešno koriste uređaj, mislim da je to bio odgovor kod iPhonea 4.

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Weqsla: nema ti se smisla previse prepirati ovdje s balavirdijom/mid age/starcima koji “gotive” droide i kineze samo jer daju “najvise za najmanje para”. Ja sam isto pokusal naci neki konstruktivniji forum gdje se o problemima (da i apple ima probleme, pa nam je ipak OK) pise objektivno i na nacin da se raspravlja o tome kak iste rijesiti.
Kinez fanovi ce nas naravno samo pljuvat kao i apple-a, jer to ti je patologija ovdje na balkanu- pusti ih nek gustaju jer to im je valjda jedina zadovoljstina koju mogu imati u svijetu mobaca, mi zadovoljni korisnici generacijama apple proizvoda se ne bi trebali brinuti o toj populaciji!
5 godina
protjeran
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Weqsla: nema ti se smisla previse prepirati ovdje s balavirdijom/mid age/starcima koji “gotive” droide i kineze samo jer daju “najvise za najmanje para”. Ja sam isto pokusal naci neki konstruktivniji forum gdje se o problemima (da i apple ima probleme, pa nam je ipak OK) pise objektivno i na nacin da se raspravlja o tome kak iste rijesiti.
Kinez fanovi ce nas naravno samo pljuvat kao i apple-a, jer to ti je patologija ovdje na balkanu- pusti ih nek gustaju jer to im je valjda jedina zadovoljstina koju mogu imati u svijetu mobaca, mi zadovoljni korisnici generacijama apple proizvoda se ne bi trebali brinuti o toj populaciji!
14 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
jozef kaže...
učo kaže...

A moj Xiaomi od 200€ radi bez greške, hvata signale i možeš, zamisli, telefonirati i surfati bez problema. Pa sada ti kupuj Apple...

 a ima li taj tvoj Xiaomi animirano govance?

 Nema, ali njemu to ni ne treba. To je rezervirano za govance ( čitaj Apple). Stavili su ga valjda zato što su bili svjesni što uvaljuju ljudima

dolazim odmah - Godot
12 godina
offline
Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea

Eto i šta je sad s onim "plaćamo skupo ali dobijemo kvalitetu" ,"možda košta više ali barem nema problema i sve radi out of the box" itd..

Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Kill Frenzy kaže...
učo kaže...

A moj Xiaomi od 200€ radi bez greške, hvata signale i možeš, zamisli, telefonirati i surfati bez problema. Pa sada ti kupuj Apple...

 i tebe tvoja skoda vozi isto od tocke a do tocke b.isto kao mene moj audi

 Nije Škoda nego Hyundai i30, 7 godina bez i najmanje greškice (osim 2 ili 3 crknute sijalice kratkog svjetla - potrošna roba. Ionako ih nikada ne gasim), ali morao si se pohvaliti da imaš Audia, a ne tamo neki šrot od Hyundaija ili Škode ili nečeg tome sličnog. Takvi kao ti kupuju iPhone da ga pokazuju, njima ne smeta nestanak signala, ipak je to primarno stvar za kurčenje. (isprika ako sam nešto krivo skužio, ne želim nikoga vrijeđati)

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 19:11 (učo).
14 godina
protjeran
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Kill Frenzy kaže...
Pa si ti kupio kiu i vozis se ko direktor. Samo naprijed ;)

 Sam se ti delaj norca z Kie, Folcvagen grupa (koja već godinama živi na lovorikama stare slave) more samo sanjati pouzdanost kakvu trenutno ima Kia, istina više ni Kia ne ide po diskontnim cijenama, ali za svoje pare dobiješ je**no opremljen tutač, za razliku od Audia kod kojega još malo budu i čelične felge i gume dodatna oprema, doduše na prikolici vučne službe mu niti ne trebaju.

 

Iako ne vozim Kiu, za idući tutač pikiram jednu.

Trust me, I'm a Jedi!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Ovom Apleu treba dati nagradu,rasveselio je sve kupce kineskih kopija iphonea,tu po forumu su ponosni
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Dead kaže...
darkborg kaže...

Eto i šta je sad s onim "plaćamo skupo ali dobijemo kvalitetu" ,"možda košta više ali barem nema problema i sve radi out of the box" itd..

 Ako je do iOS-a onda ne plaćamo ništa. Besplatan je. I ako je do njega vrlo brzo će doći update kojeg će u roku keks imati 90% svih uređaja na svijetu.

 Jesi siguran da je ijedan software koji dobiješ uz KUPLJENI apple uređaj besplatan?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
A jesi siguran da znaš čitati? Ako jesi, pročitaj uvjete korištenja...
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Dead kaže...
darkborg kaže...

Eto i šta je sad s onim "plaćamo skupo ali dobijemo kvalitetu" ,"možda košta više ali barem nema problema i sve radi out of the box" itd..

 Ako je do iOS-a onda ne plaćamo ništa. Besplatan je. I ako je do njega vrlo brzo će doći update kojeg će u roku keks imati 90% svih uređaja na svijetu.

 Ako antene uhvate signal updatea (moramo se malo i zafrkavati)

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
EZY-E kaže...
Dead kaže...
darkborg kaže...

Eto i šta je sad s onim "plaćamo skupo ali dobijemo kvalitetu" ,"možda košta više ali barem nema problema i sve radi out of the box" itd..

 Ako je do iOS-a onda ne plaćamo ništa. Besplatan je. I ako je do njega vrlo brzo će doći update kojeg će u roku keks imati 90% svih uređaja na svijetu.

 Jesi siguran da je ijedan software koji dobiješ uz KUPLJENI apple uređaj besplatan?

Koliko se ja kužim u geometriju, osoba koja koristi Android gadgete da dobije najnoviju verziju OS-a moraju uzeti novi “ovogodišnji” model voljenog gadgeta  !!!!! 

Ne uzimam u obzir sigurnosne zakrpe, jer kada uzmeš  gadget, možeš računati na najmanje četri najnovije verzije iOS-a! 

ATJ Lučko
15 godina
odjavljen
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
S jedne strane, dosad je svaki Android uređaj kojeg sam uzeo dobio bar jedan update major verzije. S druge strane, Apple te tjera na major verziju ako želiš sigurnost i kompatibilnost s drugim uslugama i aplikacijama, pa onda nakon tog četvrtog updatea na kojeg "računaš" dobiješ uređaj na kojeg više ne možeš "računat" jer je update potpuno neoptimiziran za stariji HW, a često najbitnije novpsti ne budu ni podržane.

Zar nije bolje dobiti sigurnosni update i bugfix na SW-u koji je optimitiran za HW te generacije nego SW koji je optimitiran za noviji HW i bloatan s funkcionalnostima koje ionako ne možeš koristiti na svom HW-u? Apple ti zapravo štedi na štetu korisnika jer je jeftinije održavati jednu verziju nego dvije, a korisnik dobije lošije optimiran SW Jedino ako patiš od brojeva, pa ti je bitno da se to zove iOS 12, a ne 11.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
protjeran
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
ATJLučko kaže...
EZY-E kaže...
Dead kaže...
darkborg kaže...

Eto i šta je sad s onim "plaćamo skupo ali dobijemo kvalitetu" ,"možda košta više ali barem nema problema i sve radi out of the box" itd..

 Ako je do iOS-a onda ne plaćamo ništa. Besplatan je. I ako je do njega vrlo brzo će doći update kojeg će u roku keks imati 90% svih uređaja na svijetu.

 Jesi siguran da je ijedan software koji dobiješ uz KUPLJENI apple uređaj besplatan?

Koliko se ja kužim u geometriju, osoba koja koristi Android gadgete da dobije najnoviju verziju OS-a moraju uzeti novi “ovogodišnji” model voljenog gadgeta  !!!!! 

Ne uzimam u obzir sigurnosne zakrpe, jer kada uzmeš  gadget, možeš računati na najmanje četri najnovije verzije iOS-a! 

 Ne moramo, barem mi koji imamo "čisti" Android. A i računaj s tim da se sad sve više gura Android One pa će se čekanje na update samog Os-a skratiti.

Trust me, I'm a Jedi!
12 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Da stvar bude bolja sad imaju novi fijasko, 'Beauty Mode'.

Dragi naši (čitaj cijenjeni) kupci (jabučari) , ako želite isključiti beauty mode u vašim mobačima od 1000+ $, neće moći. Za isključivanje tog fićera morate će te nam platiti dodatnih 300$...🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂💵💵💵
*# @Frk #*/
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho

Moram ovo demantirati (inače imam huawei) jer su nam iz VIP-a javili za jučer da će biti problema sa signalom.Javili su nam jer smo im kao firma "veliki kupci".

 

Pozdrav!

Tomi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho

Misliš da to netko želi isključiti .

14 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
ATJLučko kaže...
EZY-E kaže...
Dead kaže...
darkborg kaže...

Eto i šta je sad s onim "plaćamo skupo ali dobijemo kvalitetu" ,"možda košta više ali barem nema problema i sve radi out of the box" itd..

 Ako je do iOS-a onda ne plaćamo ništa. Besplatan je. I ako je do njega vrlo brzo će doći update kojeg će u roku keks imati 90% svih uređaja na svijetu.

 Jesi siguran da je ijedan software koji dobiješ uz KUPLJENI apple uređaj besplatan?

Koliko se ja kužim u geometriju, osoba koja koristi Android gadgete da dobije najnoviju verziju OS-a moraju uzeti novi “ovogodišnji” model voljenog gadgeta  !!!!! 

Ne uzimam u obzir sigurnosne zakrpe, jer kada uzmeš  gadget, možeš računati na najmanje četri najnovije verzije iOS-a! 

Ja: ni jedan software od applea nije besplatan ako kupiš hardware na kojem je

Dead: pa nije ni kod androida

Lučko: da imaš najnoviju verziju androida trebaš kupiti najnoviji uređaj

?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
15 godina
odjavljen
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Dead kaže...

Onaj software koji nađeš predinstaliran u iPhoneu Apple ti nije prodao. Imaš samo licencu da ga koristiš preko svog Apple ID-a i uvjeti te licence moraš ispunjavati. Nigdje ne piše da ti je licenca prodana.

Software se inače ne prodaje, već se prodaje licenca. Kod Applea, licenca je bundlana s HW-om jer:

- SW nije free to use

- SW je licencnim uvjetima limitiran na Apple HW kojeg kupuješ

- kupovinom HW-a, stekao si licencu za korištenje SW-a

 

Udio cijene licence u cijeni kompletnog proizvoda je čisto knjigovodstvena stavka. Apple može uredno okrenuti politiku i reći da licenca dođe toliko i toliko, a svi kupci licence dobiju besplatno HW za upogoniti taj SW. Bi li u tom slučaju tvrdio da je iPhone besplatan?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
2 0 hvala 1
13 godina
online
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Dead kaže...
MrBlc kaže...
Dead kaže...

Onaj software koji nađeš predinstaliran u iPhoneu Apple ti nije prodao. Imaš samo licencu da ga koristiš preko svog Apple ID-a i uvjeti te licence moraš ispunjavati. Nigdje ne piše da ti je licenca prodana.

Software se inače ne prodaje, već se prodaje licenca. Kod Applea, licenca je bundlana s HW-om jer:

- SW nije free to use

- SW je licencnim uvjetima limitiran na Apple HW kojeg kupuješ

- kupovinom HW-a, stekao si licencu za korištenje SW-a

 

Udio cijene licence u cijeni kompletnog proizvoda je čisto knjigovodstvena stavka. Apple može uredno okrenuti politiku i reći da licenca dođe toliko i toliko, a svi kupci licence dobiju besplatno HW za upogoniti taj SW. Bi li u tom slučaju tvrdio da je iPhone besplatan?

 U Apple iOS Software License Agreement-u nigdje ne piše da ti je licenca prodana. To su sad čista nagađanja. Ako je tako kako kažeš zar se onda ne bi mogao tražiti povrat novca kojim si, po tebi, kupio licencu za npr. iOS 3 kojeg Apple više ne podržava?

A ja tebe sada pitam; što je sa gadgetom kojeg si uzeo sa verzijom 8 OS-a a dobio sam i 9, i 10, i 11 a i 12 je stigao ?! 

U svakom postavljanju nove verzije, pita za "Agreement" kod korištenja, a na kraju krajeva, tko poznaje modus poslovanja SJ-a, zna da je njegova mantra; "učini da gadget radi"!!!! 

Od prodaje SW-a živi onaj drugi, misleći na Billa Gates-a! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Dead kaže...

 U Apple iOS Software License Agreement-u nigdje ne piše da ti je licenca prodana.

Ne, ne piše, već piše:

 

The software (...), as may be updated or replaced by feature enhancements, software updates or system restore software provided by Apple (...), whether in read only memory, on any other media or in any other form (...) are licensed, not sold, to you by Apple Inc. (...) for use only under the terms of this License.

 

Moguće da te buni ovaj boldani dio, međutim, to je standardna stavka u svakoj licenci (uključujući i Windowse) jer prodaja SW-a znači nešto drugo.

 

 

Dead kaže...

To su sad čista nagađanja.

Nisu nikakva nagađanja, već čitam uvjete korištenja:

 

Subject to the terms and conditions of this License, you are granted a limited non-exclusive license to use the iOS Software on a single Apple-branded iOS Device.

...

This License does not allow you to update or restore any iOS Device that you do not control or own...

...

If you download an iOS Software Update to your computer, you may make one copy of the iOS Software Updates stored on your computer in machinereadable form for backup purposes only...

...

By choosing to associate the Preinstalled Apps with your App Store account, you agree that Apple may transmit, collect, maintain, process and use both the Apple ID used by your App Store account and a unique hardware identifier collected from your iOS Device, as unique account identifiers for the purpose of verifying the eligibility of your request and providing you access to the Preinstalled Apps through the App Store.

...

You may not rent, lease, lend, sell, redistribute, or sublicense the iOS Software. You may, however, make a one-time permanent transfer of all of your license rights to the iOS Software to another party in connection with the transfer of ownership of your iOS Device, provided that: (a) the transfer must include your iOS Device and all of the iOS Software, including all its component parts and this License; (b) you do not retain any copies of the iOS Software, full or partial, including copies stored on a computer or other storage device; and (c) the party receiving the iOS Software reads and agrees to accept the terms and conditions of this License.

 

Dakle, jasno je navedeno da je licenca vezana uz uređaj, prodana s uređajem i jedini način za prenijeti je na treću osobu je prodaja uređaja toj osobi. Ne samo to, već na samom vrhu licence piše:

 

IF YOU HAVE RECENTLY PURCHASED AN iOS DEVICE AND YOU DO NOT AGREE TO THE TERMS OF THE LICENSE, YOU MAY RETURN THE iOS DEVICE WITHIN THE RETURN PERIOD TO THE APPLE STORE OR AUTHORIZED DISTRIBUTOR WHERE YOU OBTAINED IT FOR A REFUND, SUBJECT TO APPLE’S RETURN POLICY FOUND AT https://www.apple.com/legal/sales-support/.

 

Znači, ako ne prihvaćaš uvjete licenciranja SW-a, možeš raskinuti ugovor o kupnju HW-a, što de facto znači da je SW sastavni dio tog istog ugovora o kupnji.

 

Dead kaže...

 Ako je tako kako kažeš zar se onda ne bi mogao tražiti povrat novca kojim si, po tebi, kupio licencu za npr. iOS 3 kojeg Apple više ne podržava?

Ne, iz dva razloga. Prvi je da prestanak korištenja licenciranog SW-a ne implicira pravo na povrat novca (čak i kad je cijena jasno istaknuta), a drugi je što se kod updatea licenca prenosi na novu verziju, što izrijekom piše u uvjetima:

 

The terms of this License will govern any iOS Software Updates provided by Apple, unless such iOS Software Update is accompanied by a separate license, in which case you agree that the terms of that license will govern.

 

I za kraj, odgovori na ono pitanje: da netko prodaje licencu za SW i uz nju besplatno daje HW, bi li taj HW smatrao besplatnim?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea

KOliko jadnih i zavidnih ljudi koji se vesele jer navodno antena na Iphone nije dobra, nitko se nije potrudio provjeriti kod Vipa i T-coma da li imaju problema.

 
1 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
A zašto onda u obrnutoj situaciji bi?
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Nikola63 kaže...

KOliko jadnih i zavidnih ljudi koji se vesele jer navodno antena na Iphone nije dobra, nitko se nije potrudio provjeriti kod Vipa i T-coma da li imaju problema.

 A koliko jadnika koji brane Apple pod svaku cijenu se nije potrudilo pročitati članak? Evo, pomoći ću ti. Ne radi se o problemima sa signalom kod T-coma ili Vipa, niti u Hrvatskoj, već o problemima u Americi i to u slučajevima gdje ostali uređaji rade normalno.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Dead kaže...
Ne bih.

Jesi siguran:

 

Dead kaže...

 Ako je do iOS-a onda ne plaćamo ništa. Besplatan je.

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho

Pa na prošloj stranici si napisao da je besplatan, a sad tvrdiš da to ne bi napisao. Jesi se u međuvremenu predomislio ili tu postoji neki tok misli koji nisi uspio prenijeti na tipkovnicu?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Dead kaže...
ITman kaže...
ATJLučko kaže...
EZY-E kaže...
Dead kaže...
darkborg kaže...

Eto i šta je sad s onim "plaćamo skupo ali dobijemo kvalitetu" ,"možda košta više ali barem nema problema i sve radi out of the box" itd..

 Ako je do iOS-a onda ne plaćamo ništa. Besplatan je. I ako je do njega vrlo brzo će doći update kojeg će u roku keks imati 90% svih uređaja na svijetu.

 Jesi siguran da je ijedan software koji dobiješ uz KUPLJENI apple uređaj besplatan?

Koliko se ja kužim u geometriju, osoba koja koristi Android gadgete da dobije najnoviju verziju OS-a moraju uzeti novi “ovogodišnji” model voljenog gadgeta  !!!!! 

Ne uzimam u obzir sigurnosne zakrpe, jer kada uzmeš  gadget, možeš računati na najmanje četri najnovije verzije iOS-a! 

 Ne moramo, barem mi koji imamo "čisti" Android. A i računaj s tim da se sad sve više gura Android One pa će se čekanje na update samog Os-a skratiti.

 Android One?! O tom potom.

 sto ti tocno nije jasno kod andoidone uredaja koji imaju podrsku jednaku kao pixel?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice