Novi Battlefield se vraća u Drugi svjetski rat?

poruka: 38
|
čitano: 9.843
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Battlefield se vraća u Drugi svjetski rat?".
12 godina
offline
Re: Novi Battlefield se vraća u Drugi svjetski rat
Nema boljeg od rostiljanja janeza, odmah se osjećam kao Lucky Luke.

https://m.youtube.com/watch?v=rW40i8azYhs
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi Battlefield se vraća u Drugi svjetski rat
Mad-Max-X kaže...

Imam dojam da se cijeli svijet vraća u Drugi svjetski rat. Ako ljudi vole takve igre, možda to znači da je čovječanstvu potrebna takva vrsta iskustva.

 

Da, ali 2 svj. rat, nije samo Normandija, nije samo bitka za Berlin, Kursk, Straža na Rajni, Magreb itd. Imaš tu i Sutjesku, Neretvu, bitka za Singapur, bitka za Bataan, desant na Rajnu, Varšava itd. 

 

Možeš napraviti igru i sa drugim bitkama koje su imale utjecaj, na ove velike. Nitko npr., nije napravio operaciju Bagration, koja je bila daleko veća od Dana D, čak štoviše razbila je cijelu Centralnu Armiju, do te mjere da su morali početi novačiti djecu. 

 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
13 godina
offline
Novi Battlefield se vraća u Drugi svjetski rat?

Osobno ga budem isprobao kao i svaki do sada, ako mi se dopadne dobro, ako ne, nema veze.

 
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Novi Battlefield se vraća u Drugi svjetski rat
Valentin17 kaže...

Osobno ga budem isprobao kao i svaki do sada, ako mi se dopadne dobro, ako ne, nema veze.

 takoder, no ww2 je sad vec stvarno preisfuran, pogotovo ako ce graficki biti slican bf1 to bu propast ziva...lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
odjavljen
offline
Re: Novi Battlefield se vraća u Drugi svjetski rat
Friday kaže...

Battlefield je odavno mrtav. Ove bljuvotine su samo mlacenje mrtvog magarca. Daleko od toga da mozda nece biti zabavna igra. Ali to nije battlefield...

 a ti si relevantan da ocjenjuješ da nešto nevalja ili ne zato šta si igral tamo neki bf prije 10 godina ili više i da to nije battlefield? vidim kako ste ocjenili i bf1,igra nevalja a svi ga kupili,vrhunski stručnjaci i procjenitelji...još šta je najbolje dice daje free demo verziju,u bf1 je bio sinai desert...

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 20:15 (M4X).
15 godina
offline
Re: Novi Battlefield se vraća u Drugi svjetski rat
Friday kaže...

Nakon dvojke nije bilo vise takvog ugodjaja...

 a tko se to nama igrao s bagerom protestirajući protiv bf5? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Novi Battlefield se vraća u Drugi svjetski rat
Ajar kaže...
Friday kaže...

Nakon dvojke nije bilo vise takvog ugodjaja...

 a tko se to nama igrao s bagerom protestirajući protiv bf5? 

 

Ahahaaha, da ekipa je malo napravila cirkus

Freak Show Inc.
10 godina
protjeran
offline
Novi Battlefield se vraća u Drugi svjetski rat?

...pa dobro su procjenili trenutno trziste i zahtjeve igraca, s obzirom da dva mjeseca nakon izlaska onaj jedan ww2 jedva igra 10000 igraca ..... a mogli su da imaju muda obradit od Libije do Sirije svasta nesto... od small scale sof-a do big scale bitaka tipa Alepa recimo...

dc hejter
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice